Deuter Wash Bag I

Deuter Wash Bag I

Hodnocení: 4,8
490 Kč 309 Kč

Praktická hygienická taška. Deuter Wash Bag I je praktická sportovní hygienická brašnička určená zejména na cesty. Díky možnosti rozbalení je velmi přehledná a zároveň nezabírá mnoho místa v zavazadle.

Tatonka Zip Flight Bag A6 transparent
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pouzdro je vhodné na různé lahvičky a drobnosti, které potřebujete mít u sebe na palubě letadla. Zavírá se pomocí klasického zipu. Tatonka Zip Flight Bag A6 transparent bude ideálním společníkem při cestování.

Tatonka Zip Flight Bag A4 transparent
199 Kč 189 Kč

Pouzdro je vhodné na různé lahvičky a drobnosti, které potřebujete mít u sebe na palubě letadla. Zavírá se pomocí klasického zipu. Tatonka Zip Flight Bag A4 transparent bude ideálním společníkem při cestování.

Lowe Alpine Wash Bag Small taška anthracite/amber/AN
699 Kč

Praktická toaletní taška vybavená dostatkem kapes a menším zrcadlem. Potěší vás možnost uchycení zubního kartáčku a zavěšení tašky na háček. Lowe Alpine Wash Bag Small taška anthracite/amber/AN přijde vhod početnějším rodinám a těm, kteří s sebou vozí na dovolené větší množství nezbytností k osobní hygieně.

Lifeventure Wash Holdall grey
939 Kč

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.

Lifeventure Wash Holdall blue
929 Kč

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na veškeré vaše hygienické potřeby s odepínacím vnitřním zrcátkem. Brašnička má hlavní a dvě boční kapsy na zip.

Deuter Wash Bag II

Deuter Wash Bag II

Hodnocení: 5
640 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické pouzdro na hygienické potřeby. Deuter Wash Bag II je vybavena řadou kapsiček umožňujících vhodnou organizaci. Praktickým doplňkem je zrcátko. Tašku lze díky háčku kdekoliv zavěsit.

Tatonka Clear Bag A5 Transparent
229 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká taštička na hygienické potřeby. Tatonka Clear Bag A5 je vyrobena z průhledného materiálu, který zlepšuje přehled o uložených věcech.

Deuter Wash Bag - Kids

Deuter Wash Bag - Kids

Hodnocení: 4,8
460 Kč 319 Kč

Praktická taštička na hygienické potřeby. Deuter Wash Bag Kids zaujme líbivým designem a kompaktními rozměry. Taška má 1 větší hlavní kapsu a 2 síťované zipové kapsy. Vybaveno háčkem pro pohodlné zavěšení.

Lowe Alpine Wash Bag Small taška mirage/iceberg/MI
650 Kč 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kosmetická taška se 2 kapsami na zip obsahuje zabudované zrcátko. Disponuje háčkem, která umožňuje pohodlné zavěšení kdekoliv. Mátaké držák na zubní kartáček či žiletku. Lowe Alpine Wash Bag Small taška mirage/iceberg/MI bude ideálním společníkem při cestování.

Tatonka ONE WEEK

Tatonka ONE WEEK

Hodnocení: 5
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hygienická taška s uzavíratelným víkem a provázky pro snadnou manipulaci. Víko v sobě skrývá háček k pověšení a velmi prostornou přihrádku. Ripstopová tkanina s PU povlakem výrazně pomáhá proti promočení. Pokud převážíte větší množství kosmetiky a toaletních potřeb, Tatonka ONE WEEK je pro tento účel jako stvořená.

Deuter Wash Bag Lite II

Deuter Wash Bag Lite II

Hodnocení: 5
330 Kč 229 Kč

Deuter Wash Bag Lite II je praktické pouzdro na hygienické potřeby. Je vybaveno hlavní přihrádkou na zip a kapsou na zip ze síťoviny, kde je prostor i na zubní kartáček. Lehké a skladné pouzdro, které využijete na jakémkoliv výletě.

Marmot Mini Hauler - Crocodile/Cinder
750 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hygienická taška s objemem 6 l obsahuje D-tvarované zipy pro snadný přístup. Disponuje vnitřními kapsami a jednou síťovanou kapsou na zip, která je pod víkem. Marmot Mini Hauler – Crocodile/Cinder je vhodná na cestování.

Tatonka Small Travelcare

Tatonka Small Travelcare

Hodnocení: 5
699 Kč 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tatonka Small Travelcare je stylová hygienická taška vyrobená z kvalitních materiálů. Udrží vaše věci čisté, má několik kapes a odnímatelné zrcátko.

Deuter Wash Bag Tour III

Deuter Wash Bag Tour III

Hodnocení: 5
550 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deuter Wash Bag Tour III je praktická, středně velká taška na hygienické potřeby. Nabídne 3 oddělené kapsy na zip a poutko k zavěšení. Ideální taška pro ty, kteří si potrpí na kvalitu a nízkou hmotnost.

Deuter Wash Bag Lite I

Deuter Wash Bag Lite I

Hodnocení: 5
280 Kč 259 Kč

Taška na hygienické potřeby pojme všechny pomůcky, které při svých cestách potřebujete. Disponuje 3 kapsami, z toho 2 jsou ze síťoviny. Je opatřena poutkem na zavěšení kdekoliv a kdykoliv. Deuter Wash Bag Lite I se zapínáním na zip je ideálním doplňkem při cestování.

Deuter Wash Center Lite II
599 Kč 419 Kč

Taška na hygienické potřeby se zrcátkem pojme všechny pomůcky, které při svých cestách potřebujete. Disponuje 2 zipovými kapsami. Je opatřena poutkem na zavěšení kdekoliv a kdykoliv. Deuter Wash Center Lite II se zapínáním na zip je ideálním doplňkem při cestování.

Deuter Wash Center Lite I
529 Kč 359 Kč

Taška na hygienické potřeby se zrcátkem pojme všechny pomůcky, které při svých cestách potřebujete. Disponuje 2 zipovými kapsami. Je opatřena poutkem na zavěšení kdekoliv a kdykoliv. Deuter Wash Center Lite I se zapínáním na zip je ideálním doplňkem při cestování.

Deuter Wash Bag Tour II
490 Kč 339 Kč

Deuter Wash Bag Tour II je praktická, středně velká taška na hygienické potřeby. Nabídne 3 oddělené kapsy na zip a poutko k zavěšení. Ideální taška pro ty, kteří si potrpí na kvalitu a nízkou hmotnost.

Deuter Wash Center II

Deuter Wash Center II

Hodnocení: 4,6
569 Kč

Deuter Wash Center II je větší hygienická taška. Vše potřebné na cesty složíte do přehledného organizéru. Vhodným doplňkem je odnímatelná kapsička s háčkem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hygienické tašky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hygienické tašky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hygienické tašky akce.