10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11546062

Nupreme Maca Choco Latté 100g BIO

Nupreme Maca Choco Latté 100g BIO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jedinečný svým složením surovin v BIO kvalitě, rychlou přípravou a vyváženou chutí. To je instantní nápoj Maca Choco Latté. Celý popis
149 Kč
14,90 Kč/ks
Zboží od: Nustore.cz
149 Kč
14,90 Kč/ks
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

15.12.2023 na výdejním místě
15.12.2023 - 18.12.2023 na vaší adrese

Popis

Určený pro ty, kdo chtějí podpořit svou imunitu, doplnit energii, vitalitu, harmonizovat tělo i duši, pochutnat si, zahřát se, dopřát si něco dobrého a tělo prospěšného, ale zároveň neztrácet drahocenný čas náročnou přípravou. Maca Choco Latté je směs prášku z macy v organické kvalitě, jejíž efekt dále doplňuje kakaový prášek, skořice a kokosový cukr. Díky těmto surovinám má nápoj energizující, náladu zlepšující, antioxidační a termogenní (prohřívací) vlastnosti.

V čem jsou jednotlivé přísady přínosné? 

  • MACA pomáhá posilovat naši imunitu, podporuje naši výkonnost, energii a vitalitu. Má příznivý účinek a vliv na sexuální aktivitu a libido. Ne nadarmo se jí přezdívá peruánská viagra. Zvyšuje také plodnost u mužů a žen. Pro nápoj Maca Choco Latté Nupreme je zpracována v BIO a RAW kvalitě.
  • KAKAOVÝ PRÁŠEK je už sám o sobě velmi příjemný, voňavý a chutný. Je to věc, která dokáže zlepšit náladu a o to jde. Ale kromě toho obsahuje celou řadu prospěšných látek jako jsou flavonoidy s antioxidační aktivitou, které chrání tělo před účinky volných radikálů. Dále antokyany, což jsou přirozená barviva fialové barvy, mající příznivý účinek na lidský organismus, či třeba bioaktivní aminy prospívají harmonické funkci neurotransmiterů, dopravců nervových vzruchů v mozku, podílejí se na vytváření dobrých a příjemných pocitů.
  • SKOŘICE stejně jako ostatní ingredience pomáhá prohřát naše tělo a podporuje trávení a normální funkce cest dýchacích.
  • KOKOSOVÝ CUKR je přírodní sladidlo s velmi nízkým glykemickým indexem, takže vyvolává jen pozvolné zvyšování hladiny cukru v krvi a zvyšování hladiny inzulínu.

 

Jak na přípravu nápoje Maca Choco Latté?

  • 2 x čajové lžičky prášku (cca 4 g)
  • 250–300 ml rostlinného či živočišného mléka

Postup: Dvě lžičky prášku Maca Choco Latté rozmícháme s trochou vlažného mléka na hladkou kaši. Dolijeme trochu mléka a kaši dobře rozmícháme. Zbylé mléko přivedeme k varu a přilijeme do něj rozmíchanou kaši s instantním nápojem. Poté nalijeme do hrnku a ihned podáváme.

Nápoj je ideální pro sychravé a chladné dny nejen od podzimu do jara. Výrazně pomůže prohřát naše tělo a svým způsobem i duši :-), svou opojnou vůní, chutí a nakonec i krásnou barvou.