Interiér auta - čištění a údržba

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BANG Balzám na kůži UNIVERZAL 40g Leather Expert Filler Black - tmel na kůži černý 50 ml
BANG Balzám na kůži UNIVERZAL 40g

Balzám na kůži UNIVERZAL pro ošetření veškerých kožených výrobků v kapesním balení.

můžete mít 19.6. - 20.6.

Popron.cz Gumová těsnící páska do auta Leather Expert Filler Black - tmel na kůži černý 50 ml
Popron.cz Gumová těsnící páska do auta

Obsah balení:

1× gumová páska

Technická specifikace:

Délka pásky: 16 m Rozměr průřezu pásky: výška 0,5 cm, šířka 1,1 cm Samolepící provedení Náhrada za originální těsnění ve dveřích Jednoduchá instalace

můžete mít 21.6. - 25.6.

Leather Expert Filler Black - tmel na kůži černý 50 ml Leather Expert Filler Black - tmel na kůži černý 50 ml
Leather Expert Filler Black - tmel na kůži černý 50 ml

Flexibilní tmel pro fixaci a retušování kůže a vinylu. Leather Expert Filler je určen pro vyplňování všech druhů děr, škrábanců, řezů na kůži. Lze brousit brusným papírem.

můžete mít 21.6.

Leather Expert Flexi Filler - flexibilní tmel na kůži 25 ml JOIRIDE® Magický pěnový čistič SPRAYSOFF 1+1 ZDARMA | S2PRAYSOFF
Leather Expert Flexi Filler - flexibilní tmel na kůži 25 ml

Flexibilní výplňová pasta pro fixaci a retuš poškozené kůže. Určeno pro vyplňování mělkých rýh, prasklin na velkých kožených površích. Nanášejte špachtlí na připravený kožený povrch. Kožený Flexi filler je po zaschnutí bezbarvý.

můžete mít 21.6.

Novinka
JOIRIDE® Magický pěnový čistič SPRAYSOFF 1+1 ZDARMA | S2PRAYSOFF JOIRIDE® Magický pěnový čistič SPRAYSOFF 1+1 ZDARMA | S2PRAYSOFF
JOIRIDE® Magický pěnový čistič SPRAYSOFF 1+1 ZDARMA | S2PRAYSOFF

Čisticí prostředek na různé povrchy, který vytváří pronikavou pěnu, jež si poradí i se skrytou špínou. Účinně odstraňuje mastnotu, ulpělou špínu, prach, otisky prstů a všechny nežádoucí skvrny na všech površích a zanechává nemastný, matný povrch, který zabraňuje vyblednutí, změně barvy a popraskání.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Popron.cz Potah na loketní opěrku JOIRIDE® Magický pěnový čistič SPRAYSOFF 1+1 ZDARMA | S2PRAYSOFF
Popron.cz Potah na loketní opěrku

Loketní potah na středovou opěrku zajistí maximální pohodlí při jízdě, a to jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Je z měkké a příjemné koženky, takže váš loket bude jako v peřince. Druhou funkcí je ochrana opěrky před poškrábáním, politím či zašpiněním.

můžete mít 21.6. - 25.6.

Popron.cz Vyhřívaný potah na sedadlo do auta Leather Expert Interior Care Kit - sada na čištění kůže
Popron.cz Vyhřívaný potah na sedadlo do auta

Vyhřívaný potah sedadla z velice příjemného materiálu si naplno užijete vyhřívání. Ideální pro příjemnou jízdu v chladných ročních obdobích. Díky příjemnému materiálu se vám bude sedět pohodlněji než na pouhé sedačce. Zapojení do běžné zásuvky automobilového zapalovače s 12V konektorem.

můžete mít 21.6. - 25.6.

Foen New Car Leather - interiérová vůně 200ml Leather Expert Interior Care Kit - sada na čištění kůže
Foen New Car Leather - interiérová vůně 200ml

Velmi příjemné a podmanivé vůně značky Foen provoní nejen interiér Vašeho auta, ale i domácnost nebo vaši kancelář. Ve voze lze vůni aplikovat na čalounění sedaček, stropu, případně pro nižší intenzitu do kufru auta.

Momentálně nedostupné

Leather Expert Interior Care Kit - sada na čištění kůže Leather Expert Interior Care Kit - sada na čištění kůže
Leather Expert Interior Care Kit - sada na čištění kůže

Profesionální sada péče o kožené čalounění. Sada je připravena k použití. Leather Expert Interior Care Kit je vybavena vysoce kvalitními produkty – Leather Cleaner, Leather Conditioner a veškerým potřebným příslušenstvím.

můžete mít 21.6.

Mediashop Platinum Fantastic Results 1 + 1 Koch Chemie Koch Chemie Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star 1 l
Mediashop Platinum Fantastic Results 1 + 1

Nové a vylepšené složení určené k čištění interiéru a exteriéru vozuPlatinum Fantastic Results dokonale vyčistí všechny lesklé povrchy auta, skleněné povrchy auta, disky, nárazníky, světla a dokonce dá do pořádku i palubní desku!Čištění, ochrana a leštění v jediném prostředku.

můžete mít 21.6. - 25.6.

Gyeon GYEON Q2M LeatherCleaner Strong čistič kůže - 500 ml Koch Chemie Koch Chemie Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star 1 l
Gyeon GYEON Q2M LeatherCleaner Strong čistič kůže - 500 ml

Q?M LeatherStrong je kompletní řešení, které zahrnuje výkonný čistič přednátěrů a Q?M LeatherCoat pro dosažení dokonalého řešení pro péči a ochranu koženého čalounění. Q?M Leather Strong zajišťuje odstranění hlubokých nečistot a mastnoty a také nejlepší přípravu pro aplikaci nátěru.

můžete mít 21.6.

Koch Chemie Koch Chemie Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star 1 l Koch Chemie Koch Chemie Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star 1 l
Koch Chemie Koch Chemie Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star 1 l

Čistič kůže, textílie a alcantary Koch Pol Star POL STAR je neutrální čistící prostředek na textilie, kůži a Alcantaru s konzervační látkou. Přípravek POL STAR narušuje a vytahuje nečistoty z hloubky vláken, které se dají vysát vysavačem na mokro / sucho nebo setřít vlhkou utěrkou. Nezanechává mapy

můžete mít 19.6. - 20.6.