Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 41367377

Masahiro Masahiro nůž Bessen Deba 180mm 16207

Masahiro Masahiro nůž Bessen Deba 180mm 16207

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Debaje nůž japonského typu používaný především k krájení ryb, ale i masa. Dodávají se v mnoha velikostech, od 120 mm do 300 mm. Řezná hrana je velmi odolná, aby si poradila s uříznutím hlavy ryby nebo proříznutím malých kostí. Celý popis
6 681 Kč
Zboží od: Takemore_net
6 681 Kč
Doprava zdarma
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

3.7.2024 - 5.7.2024 na vaší adrese

Popis

Debaje nůž japonského typu používaný především k krájení ryb, ale i masa. Dodávají se v mnoha velikostech, od 120 mm do 300 mm. Řezná hrana je velmi odolná, aby si poradila s uříznutím hlavy ryby nebo proříznutím malých kostí. debanůž je nabroušenna jedné straně, což usnadňuje manipulaci s filetováním nebo porcování.

Nože z této řady byly vyrobeny v duchu japonské tradice a stylu, který má své kořeny před stovkami let, kdy řemeslníci ukovali ty nejvybranější samurajské meče. Čepele nožů z řady Bessen jsou vyrobeny z oceli s vysokým (1,1 %) obsahem uhlíku, kalené na < /rozpětí tvrdost 61–63 HRC. Jednostranně broušené řemeslníky s více než 30 lety zkušeností se vyznačují neuvěřitelnou ostrostí.

Rukojeť je vyrobena s důrazem na detail typický pro Japonsko, ze světléhomagnóliového dřevazpevněného plastovým kroužkem.

Tradiční japonská kuchyně je z velké části založena na rybách a zelenině, které se připravují na různé způsoby. To vyžaduje použití nožů speciálně určených pro tento účel, kterým běžně říkáme nože japonského typu. Nože jako Deba, Yanagiba nebo Usuba jsou nástroje, které má jistě každý mistr sushi.

Typ oceli: Uhlíková ocel (Ki-gami č. 2) HRC: 61–63 Materiál rukojeti: magnóliové dřevo Metoda ostření: jednostranné Rozměry: <img /> Celková délka (A): 325 mm Délka čepele (B): 183 mm Šířka ©: 55 mm Tloušťka (D): není Hmotnost: 311 g

Užitečné informace:

  • Všechny nože Masahiro jsou extrémně ostré, proto je doporučujeme používat s náležitou opatrností.
  • Nože Masahiro by se neměly používat ke krájení mražených produktů (s výjimkou sérií určených k tomuto účelu).
  • Nepoužívejte nože pro jiné účely než pro potraviny.
  • K řezání používejte dřevěná nebo plastová prkénka.
  • Nože by se neměly mýt v myčkách nádobí, protože poškozují ostří.
  • Umyjte nůž v teplé vodě s prostředkem na mytí nádobí.
  • Po umytí nůž otřete do sucha.