Gumový chodník Podkladový granulát SBR - 2-6mm, 25kg pytel

Gumový chodník Podkladový granulát SBR - 2-6mm, 25kg pytel

620 Kč

Gumový granulát podkladový slouží jako vrstva pod dekorativní GUMOVÝ GRANULÁT nebo GUMOVÝ MULČ verze např. při pokládce na štěrk. Lze tento granulát použít i na betonové plochy pro dosažení měkčí vrstvy například pro dopadové plochy. Vhodné pro aplikaci do exteriéru i interiéru.

Gumový chodník Gumový granulát - dekorativní, pytel 25kg, Žlutý RAL 1006

Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel

3 255 Kč

Gumový granulát – bezpečný gumový povrch určený pro renovaci betonových a asfaltových pochozích ploch např. okolo bazénu, terasa, posezení, chodník okolo domu, vstup do domu, podlaha v interiéru, okolo skluzavek. Při větších tloušťkách dokážete dosáhnout měkčí podlahy. V elegantních odstínech.

Gumový chodník Gumový mulč EPDM 2-30mm 15kg, Béžová RAL 1001

Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér

2 048 Kč

Tento gumový EPDM Mulč je odolný, barevně stálý a bezpečný gumový povrch vyrobený z recyklovaných pneumatik. EPDM Mulč je 100% barven, což znamená, že si zachovává svou barvu a je šetrný k životnímu prostředí a zdraví. Na výběr z 8 elegantních barev. Vhodné pro aplikaci do interiéru i exteriéru.

Kamenné koberce

Kamínkové koberce jsou určeny pro vnitřní i vnější využití. Kamenný koberec si zvládnete vytvořit i svépomocí, hodí se na terasu, schodiště i do koupelny. K položení kamenného koberce budete potřebovat nejen kameny, ale také pojivo a tvrdidlo.

Výhody kamenného koberce

  • Široké možnosti použití
  • Vhodný do interiéru i exteriéru
  • Odolnost proti mrazu
  • Snadná aplikace

Typy kamenných koberců

  1. Mramorové kamínky – drobné mramorové oblázky s frakcí 2 – 7 mm v jednobarevných i vícebarevných směsích.
  2. Říční kamínky – říční kamenivo s frakcí 2 – 8 mm pro interiérové i exteriérové využití v odstínech hnědé, černé a bílé.

Další interiérová plniva

Kromě říčních a mramorových kamínků najdete na trhu i jiná interiérová plnidla. Vybírat můžete z uměle barvených směsí různých odstínů, určených na výrobu kamenných koberců pro interiérové využití.

→ Nedílnou součástí kamínkových povrchů je kromě plnidla (v podobě kamínků) také pojidlo a tvrdidlo, případně další doplňková chemie.

Kamenný koberec na terasu

Směsi určené pro exteriérové využití můžete aplikovat na terase, u bazénu, na zahradě, v altánu apod. Kamenné koberce nezadržují vodu, v zimě nekloužou, nepraskají a snadno se udržují.

Kamenný koberec na schody

Díky snadné aplikaci a vysoké odolnosti lze kamenné koberce aplikovat i na schodiště.

Kamenný koberec do koupelny

Kamenné koberce se těší velké oblibě i v koupelnách, kvalitně nahradí obklad, výhodou je celistvá plocha a v případě povrchové úpravy absolutní voděodolnost a jednoduchá údržba.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kamínkové povrchy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kamínkové povrchy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kamínkové povrchy akce.