U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží karabiny. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie karabiny doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie karabiny nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce karabiny či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Ocún Hawk Screw
3x

Ocún Hawk Screw

290 Kč
279 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ocún Hawk Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.

Od prodejce MALL
Climbing technology Karabina Climbing technology Concept HMS SGL

Climbing technology Karabina Climbing technology Concept HMS SGL

404 Kč

Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.). Ocelové pérko zajistí správnou pozici karabiny při jištění a slaňování. Snadné použití, spolehlivá, bezpečná. Karabina s CATCH-FREE systémem má speciální profilování na…

Climbing technology Karabina Climbing technology AXIS SG HMS green

Climbing technology Karabina Climbing technology AXIS SG HMS green

395 Kč

tvar zaručuje správné osové zatížení vzhledem k lanu a dalším jistícím zařízením velké rozměry a dostatečná světlost usnadňují jištění polovičním lodním uzlem, zajištění více než jednoho lana, smyček nebo jistítek a lanových operací obecně karabina má profil double-T, vynikající poměr…

Ocún Harpy HMS Screw
3x

Ocún Harpy HMS Screw

340 Kč
299 Kč

Velká a odolná karabina. Ocún Harpy HMS Screw je ideální jak pro budování štandů, tak komfortní jištění přes poloviční lodní uzel. Karabina je vybavena šroubovacím zámkem, který lze snadno ovládat i při nízkých teplotách.

Od prodejce MALL
Ocún Eagle Hms Screw
1x

Ocún Eagle Hms Screw

310 Kč
289 Kč

Univerzální karabina je vybavena šroubovacím zámkem s keylockem. Vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Ocún Eagle Hms Screw má ergonomicky prohnutá záda pro pohodlný úchop.

Od prodejce MALL
-58%
Ocún FALCON screw
1x

Ocún FALCON screw

649 Kč
269 Kč

Plánujete šplhání po pískovci? Pak se vám bude hodit šroubovací karabina Ocún Falcon Screw v klasických rozměrech. Je ideální pro lezce, kteří si potrpí na vysokou pevnost a maximální spolehlivost. Karabina má kromě šroubovacího zámku také keylock, světlost 17 mm a pevnost 25 kN, 9 kN a 9 kN.

Od prodejce MALL
Ocún Belay Set Eagle Screw/Ferry

Ocún Belay Set Eagle Screw/Ferry

750 Kč
659 Kč

Set kyblíku a karabiny pro jištění a slaňování je ideální do skal i na lezení v horách. Ergonomicky tvarovaná, ovladatelná i jednou rukou. Ocún Belay Set Eagle Screw/Ferry má dva režimy tření s větším nebo menším brzdným účinkem.

Od prodejce MALL
-19%
Ocún KESTREL 6-pack
2x

Ocún KESTREL 6-pack

990 Kč
799 Kč

Váží jako moucha, svou pevností se ale vyrovná klasickým karabinám – zajišťovací karabinka Ocún Kestrel 6-pack se pyšní optimalizovaným profilem a drátovým zámkem. Drátový zámek nezamrzá a je zcela bezpečný, protože zamezuje samovolnému pootevření. V balení je 6 ks barevně odlišených karabin.

Od prodejce MALL
Ocún Falcon Screw 3-Pack
2x

Ocún Falcon Screw 3-Pack

735 Kč
669 Kč

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.

Od prodejce MALL
Singing Rock Hector screw
3x

Singing Rock Hector screw

350 Kč
299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší duralová HMS karabina Singing Rock Hector screw* se **šroubovací pojistkou zámku je určená pro jištění kyblíkem, polovičním lodním uzlem a pro práci ve výškách.

Od prodejce MALL
CAMP Orbit Lock Orange
1x

CAMP Orbit Lock

279 Kč
249 Kč

Karabina typu „D“ disponuje úzkým profilem nosu, díky kterému nezachytává o lano nebo smyčku. Je opatřena úpravou SphereLock zvyšující pevnost při zatížení. CAMP Orbit Lock je vhodná pro skalní lezení a alpinismus.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Karabiny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Karabiny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Karabiny akce.