Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate
530 Kč 449 Kč

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.

Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate
530 Kč 449 Kč

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.

Petzl Am'D Triact – Lock
743 Kč 669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Am'D Triact – Lock je hliníková karabina tvaru písmene D. Karabina je je vhodná k připojení různých prostředků (např. slaňovací brzdy) nebo na konce spojovacích prostředků. Na rozdíl od minulé verze se nyní snížila její hmotnost při stejné pevnosti díky novému 3D tvaru.

Petzl Sm´D SL oranžová
499 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Sm´D SL je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Šroubovací pojistku zámku lze použít v mnoha situacích. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.

Singing Rock Bora TWL HMS
340 Kč 319 Kč

Univerzální Singing Rock Bora TWL HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách s twist lock pojistkou určená k jištění, slaňování a kotvení.

Singing Rock Colt Wire bent
179 Kč

Ultra lehká karabina Colt Wire bentdrátěným zámkem navržená tak, aby se snadno používala jak při sportovním a tradičním lezení, tak i při lezení v ledu.

Singing Rock Bora GP Screw HMS
330 Kč 319 Kč

Karabina Singing Rock Bora GP Screw HMS speciálně navržená, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze.

Singing Rock Bora Screw HMS
300 Kč 289 Kč

Univerzální Singing Rock Bora Screw HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách se šroubovací pojistkou. Karabina je dodávána v různých barvách

Ocún Condor HMS screw

Ocún Condor HMS screw

Hodnocení: 5
410 Kč 369 Kč

Moderní, ergonomicky komfortní velká indoor HMS karabina Ocún Condor HMS screw se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování. Výhodou je rope friendly tvarování, které snižuje opotřebení lana při slaňování.

Singing Rock Hector screw
340 Kč 309 Kč

Větší duralová HMS karabina Singing Rock Hector screw* se **šroubovací pojistkou zámku je určená pro jištění kyblíkem, polovičním lodním uzlem a pro práci ve výškách.

Climbing technology Lime SG Green
279 Kč 239 Kč

Kompaktní karabina Climbing Technology Lime SG Green pro sportovní i rekreační lezení. Pevná duralová slitina s robustní a pevnou konstrukcí vás podrží při klasickém i technicky těžším lezení.

Singing Rock Colt Screw

Singing Rock Colt Screw

Hodnocení: 5
270 Kč 239 Kč

Malá a lehká šroubovací karabina Singing Rock Colt Screw, Ideální pro jištění a budování štandů při tradičním i alpském lezení. Karabina je dodávána v různých barvách

Climbing technology Concept SGL HMS
449 Kč 399 Kč

Univerzální šroubovací karabina Climbing Technology Concept SGL HMS. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Ocún Eagle HMS twist

Ocún Eagle HMS twist

Hodnocení: 5
319 Kč

Všestranná ergonomická karabina. Ocún Eagle HMS Twist je vybavena K-lock zámkem a Twist-lock pojistkou. Karabina dobře padne do ruky a lze i ovládat i jednou rukou. Ideální pro jištění polovičním lodním uzlem nebo při kombinování s jisticí pomůckou.

CAMP HMS Lock blue
309 Kč 269 Kč

Kvalitní karabina. Camp HMS Lock blue je velká karabina se šroubovacím zámkem, která je vybavena systémem Keylock. Výhodou je velká světlost.

Petzl Karabina OK

Petzl Karabina OK

Hodnocení: 5
499 Kč

Karabina OK se šroubovací pojistkou. Oválný symetrický tvar je vhodný pro udržení připojených pomůcek v optimálním směru. Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování

CAMP HMS Lock Polished

CAMP HMS Lock Polished

Hodnocení: 5
289 Kč 269 Kč

Camp HMS Lock Polished je velká HMS karabina s Key-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o karabinu vhodnou na jištění a slaňování.

CAMP Orbit Lock Screw orange
259 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.

Ocún KESTREL 6-pack
990 Kč 889 Kč

Váží jako moucha, svou pevností se ale vyrovná klasickým karabinám – zajišťovací karabinka Ocún Kestrel 6-pack se pyšní optimalizovaným profilem a drátovým zámkem. Drátový zámek nezamrzá a je zcela bezpečný, protože zamezuje samovolnému pootevření. V balení je 6 ks barevně odlišených karabin.

Ocún Osprey Screw

Ocún Osprey Screw

Hodnocení: 5
290 Kč 259 Kč

Univerzální karabina z odolných materiálů, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce. Ocun Osprey Screw je oválná šroubovací karabina s elaxovaným povrchem. K-lock zámek v kombinaci se šroubovací pojistkou zajišťuje bezpečné zamčení.

Singing Rock Hector screw BC
370 Kč 349 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector screw BC se šroubovací pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.

CAMP Orbit Lock Screw black
259 Kč 229 Kč

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.

Petzl Sm´D RL oranžová
610 Kč 549 Kč

Petzl Sm´D RL je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Automatická pojistka Twist Lock umožňuje rychlé otevření. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.

Singing Rock Hector Triple BC
430 Kč 389 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector triple BCtriple lock pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.

Petzl Am'D Ball – Lock
743 Kč 669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Am'D Ball – Lock je hliníková karabina tvaru písmene D. Karabina je je vhodná k připojení různých prostředků (např. slaňovací brzdy) nebo na konce spojovacích prostředků. Na rozdíl od minulé verze se nyní snížila její hmotnost při stejné pevnosti díky novému 3D tvaru.

Petzl Sm´D Wall oranžová
332 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Sm´D Wall je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Lze použít v mnoha situacích i k připojení vybavení. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.

Singing Rock Hector Triple
400 Kč 379 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector tripletriple lock pojistkou zámku určená zejména pro práci ve výškách. Díky vysoké pevnosti a velké světlosti je nejčastěji používaná ke kotvení jako centrální karabina.

Climbing technology Warlock HMS
425 Kč 379 Kč

Malá, kompaktní a lehká karabina Climbing Technology Warlock HMS se šroubovacím zámkem. Vyrobena ze slitiny hliníku, kovaná za horka, určena pro tradiční horolezectví i sportovní lezení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: