Ocún Hawk Screw

Ocún Hawk Screw

Hodnocení: 5
250 Kč 209 Kč

Ocún Hawk Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.

Ocún Harpy HMS Screw

Ocún Harpy HMS Screw

Hodnocení: 5
340 Kč 269 Kč

Velká a odolná karabina. Ocún Harpy HMS Screw je ideální jak pro budování štandů, tak komfortní jištění přes poloviční lodní uzel. Karabina je vybavena šroubovacím zámkem, který lze snadno ovládat i při nízkých teplotách.

Petzl Am'D Triact – Lock
732 Kč 639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Am'D Triact – Lock je hliníková karabina tvaru písmene D. Karabina je je vhodná k připojení různých prostředků (např. slaňovací brzdy) nebo na konce spojovacích prostředků. Na rozdíl od minulé verze se nyní snížila její hmotnost při stejné pevnosti díky novému 3D tvaru.

Singing Rock Colt Wire bent

Singing Rock Colt Wire bent

Hodnocení: 4,8
195 Kč 149 Kč

Ultra lehká karabina Colt Wire bentdrátěným zámkem navržená tak, aby se snadno používala jak při sportovním a tradičním lezení, tak i při lezení v ledu.

Ocún HAWK Screw 3-pack

Ocún HAWK Screw 3-pack

Hodnocení: 5
715 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevně odlišené a se šroubovacím typem zámku – zamykací karabinky Ocún Hawk Screw 3-pack využijete do důležitých postupových jištění nebo k sestavení vlastní zámkové expresky. Sada obsahuje 3 ks karabinek. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a bezpečí při používání.

Singing Rock Bora GP Screw HMS
360 Kč 269 Kč

Karabina Singing Rock Bora GP Screw HMS speciálně navržená, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze.

Ocún Falcon Screw 3-Pack
735 Kč 649 Kč

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.

Singing Rock Hector Triple
420 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Větší duralová HMS karabina Hector tripletriple lock pojistkou zámku určená zejména pro práci ve výškách. Díky vysoké pevnosti a velké světlosti je nejčastěji používaná ke kotvení jako centrální karabina.

Singing Rock Hector Triple BC
450 Kč 289 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector triple BCtriple lock pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.

Singing Rock Hector screw
350 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší duralová HMS karabina Singing Rock Hector screw* se **šroubovací pojistkou zámku je určená pro jištění kyblíkem, polovičním lodním uzlem a pro práci ve výškách.

Climbing technology Lime SG Green
279 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní karabina Climbing Technology Lime SG Green pro sportovní i rekreační lezení. Pevná duralová slitina s robustní a pevnou konstrukcí vás podrží při klasickém i technicky těžším lezení.

Ocún FALCON screw

Ocún FALCON screw

Hodnocení: 5
270 Kč 219 Kč

Plánujete šplhání po pískovci? Pak se vám bude hodit šroubovací karabina Ocún Falcon Screw v klasických rozměrech. Je ideální pro lezce, kteří si potrpí na vysokou pevnost a maximální spolehlivost. Karabina má kromě šroubovacího zámku také keylock, světlost 17 mm a pevnost 25 kN, 9 kN a 9 kN.

Ocún Osprey Screw

Ocún Osprey Screw

Hodnocení: 5
290 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální karabina z odolných materiálů, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce. Ocun Osprey Screw je oválná šroubovací karabina s elaxovaným povrchem. K-lock zámek v kombinaci se šroubovací pojistkou zajišťuje bezpečné zamčení.

Singing Rock Bora Screw HMS
320 Kč 289 Kč

Univerzální Singing Rock Bora Screw HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách se šroubovací pojistkou. Karabina je dodávána v různých barvách

Singing Rock Bora TWL HMS
380 Kč 339 Kč

Univerzální Singing Rock Bora TWL HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách s twist lock pojistkou určená k jištění, slaňování a kotvení.

Ocún Eagle HMS twist

Ocún Eagle HMS twist

Hodnocení: 5
319 Kč 279 Kč

Všestranná ergonomická karabina. Ocún Eagle HMS Twist je vybavena K-lock zámkem a Twist-lock pojistkou. Karabina dobře padne do ruky a lze i ovládat i jednou rukou. Ideální pro jištění polovičním lodním uzlem nebo při kombinování s jisticí pomůckou.

Climbing technology RollNLock
1 652 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RollNLock je malá a velmi lehká kladka s kluzným ložiskem s integrovaným blokantem. Šetrná k lanům. Použití jako stoupací blokant, pro sestavování kladkostrojů, pro záchrany.

Ocún Condor HMS Triple
490 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odolná karabina ergonomického tvaru. Ocún Condor HMS Triple je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Výhodou karabiny je zámek triple twist-lock, který zajišťuje maximální bezpečnost.

Climbing technology Concept SGL HMS
449 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální šroubovací karabina Climbing Technology Concept SGL HMS. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology Pillar SG Orange orange
268 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oválná karabina Pillar se šroubovacím zámkem je ideální pro použití v kladkostrojích, horolezectví, speleologii, tahání břemen, v záchranářství, do jistících systémů a pro práci ve výškách.

Climbing technology Duetto
1 191 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tandemová kladka s kuličkovými ložisky. Ocelové rolny. Je vhodná pro záchranáře a pracovníky, kteří vytahují těžké předměty i pro lanové dráhy.

Petzl Karabina OK

Petzl Karabina OK

Hodnocení: 5
421 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karabina OK se šroubovací pojistkou. Oválný symetrický tvar je vhodný pro udržení připojených pomůcek v optimálním směru. Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování

Singing Rock Colt Screw

Singing Rock Colt Screw

Hodnocení: 3
270 Kč 259 Kč

Malá a lehká šroubovací karabina Singing Rock Colt Screw, Ideální pro jištění a budování štandů při tradičním i alpském lezení. Karabina je dodávána v různých barvách

CAMP Nitro Lock
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karabina má laserem vypálené označení zda je zámek zavřený, nebo otevřený. Součástí je šroubovací zámek, který zabraňuje zachycení lana a smyček v karabině. Je opatřena úpravou SphereNose zvyšující pevnost při zatížení. CAMP Nitro Lock zaručuje vysokou pevnost.

CAMP Orbit Lock Screw orange
259 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.

CAMP Atom Lock
329 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

HMS karabina má laserem vypálené označení zda je zámek zavřený, nebo otevřený. Součástí je šroubovací zámek. Je opatřena úpravou SphereLock zvyšující pevnost při zatížení. CAMP Atom Lock je vhodná pro jištění a slaňování.

Climbing technology Lime SG Green green
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká eloxovaná karabina se šroubovacím zámkem určena pro sportovní lezení a horolezectví. Ideální do odsedky.

Climbing technology Warlock HMS
425 Kč 259 Kč

Malá, kompaktní a lehká karabina Climbing Technology Warlock HMS se šroubovacím zámkem. Vyrobena ze slitiny hliníku, kovaná za horka, určena pro tradiční horolezectví i sportovní lezení.

Ocún Condor HMS screw

Ocún Condor HMS screw

Hodnocení: 5
410 Kč 389 Kč

Moderní, ergonomicky komfortní velká indoor HMS karabina Ocún Condor HMS screw se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování. Výhodou je rope friendly tvarování, které snižuje opotřebení lana při slaňování.

Ocún Falcon Screw

Ocún Falcon Screw

Hodnocení: 3,5
270 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ocún Falcon Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.

Singing Rock Hector screw BC
400 Kč 309 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector screw BC se šroubovací pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.

CAMP Orbit Lock
279 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karabina typu „D“ disponuje úzkým profilem nosu, díky kterému nezachytává o lano nebo smyčku. Je opatřena úpravou SphereLock zvyšující pevnost při zatížení. CAMP Orbit Lock je vhodná pro skalní lezení a alpinismus.

Climbing technology 5x Lime Set NY 12 cm Silver
1 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set 5 kusů expresek – klasické eloxované karabiny spojené polyamidovou smyčkou o délce 12 cm. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXIT.

Climbing technology Alpine Up blue
2 026 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alpine Up je nejuniverzálnější jistící / slaňovací zařízení, které kdy bylo vyrobeno! Byl vyvinut zejména pro horolezectví a je možné jej použít s polovičními nebo dvojtými lany Ø 7,7 – 9 mm, nebo s jedním lanem o průměru 8,9 – 10.5 mm.

Climbing technology Axis HMS SGL green
408 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká HMS karabina s velkou světlostí a šroubovacím zámkem, kovaná za horka. Určená pro použití v horolezectví a záchranné operace. Díky ocelovému pérku (ACL systém) v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology Click Up Plus blue
1 887 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Click Up plus je nejočekávanější novinka letošní sezóny! V mnohém vylepšený původní Click Up, navržen speciálně pro sportovní lezení a lezení na lezeckých stěnách. Samozřejmě i nový Click Up plus lze nouzově použít i s opačně založeným lanem, ale pouze jako kyblík, ne poloautomat.

Climbing technology Concept HMS SG blue
364 Kč

Klasická HMS karabina od Italského výrobce Climbing Technology. Použití všude tam, kde potřebujeme karabinu klasického HMS tvaru. Snadné použití, spolehlivá, bezpečná.

Climbing technology CONCEPT SGL HMS
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejprodávanější karabina HMS od Italského výrobce Climbing Technology. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology Fly Weight EVO Long 35 cm
521 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superlehká expreska s ultraodolnou dyneemovou smyčkou a drátovými karabinami o dobré pevnosti 25/7/8 KN. Ideální pro klasické alpské cesty i sportovní lezení. Použití všude tam, kde chcete snížit tření lana v expresce – traverzy, klikaté cesty atd.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Karabiny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Karabiny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Karabiny akce.