Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate
530 Kč

477 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.


Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate
530 Kč

477 Kč

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.


Petzl Am'D Triact – Lock
743 Kč

669 Kč

Petzl Am'D Triact – Lock je hliníková karabina tvaru písmene D. Karabina je je vhodná k připojení různých prostředků (např. slaňovací brzdy) nebo na konce spojovacích prostředků. Na rozdíl od minulé verze se nyní snížila její hmotnost při stejné pevnosti díky novému 3D tvaru.


Ocún Eagle HMS screw
310 Kč

Všestranná ergonomická karabina. Ocún Eagle HMS screw je vybavena šroubovacím zámkem s keylockem. Karabina dobře padne do ruky a lze i ovládat i jednou rukou. Ideální pro jištění polovičním lodním uzlem nebo při kombinování s jisticí pomůckou.


Ocún Harpy HMS Screw
340 Kč

Velká a odolná karabina. Ocún Harpy HMS Screw je ideální jak pro budování štandů, tak komfortní jištění přes poloviční lodní uzel. Karabina je vybavena šroubovacím zámkem, který lze snadno ovládat i při nízkých teplotách.


Petzl Sm´D SL oranžová
499 Kč

449 Kč

Petzl Sm´D SL je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Šroubovací pojistku zámku lze použít v mnoha situacích. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.


Singing Rock Bora TWL HMS
340 Kč
325 Kč

Univerzální Singing Rock Bora TWL HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách s twist lock pojistkou určená k jištění, slaňování a kotvení.


CAMP HMS Lock Polished
289 Kč

265 Kč

Camp HMS Lock Polished je velká HMS karabina s Key-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o karabinu vhodnou na jištění a slaňování.


CAMP HMS Nitro Lock
389 Kč

369 Kč

Camp HMS Nitro Lock je lehká HMS karabina s Key-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o karabinu vhodnou na jištění a slaňování. I-Beam konstrukce poskytuje výborný poměr mezi pevností a hmotností s vynikající šetrností k lanu.


CAMP Orbit Lock Screw black
259 Kč

233 Kč

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.


CAMP Orbit Lock Screw orange
259 Kč

238 Kč

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.


Climbing technology Concept SGL HMS
449 Kč
429 Kč

Univerzální šroubovací karabina Climbing Technology Concept SGL HMS. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).


Climbing technology Lime SG Green
279 Kč

223 Kč

Kompaktní karabina Climbing Technology Lime SG Green pro sportovní i rekreační lezení. Pevná duralová slitina s robustní a pevnou konstrukcí vás podrží při klasickém i technicky těžším lezení.


Ocún Condor HMS screw
410 Kč

Moderní, ergonomicky komfortní velká indoor HMS karabina Ocún Condor HMS screw se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování. Výhodou je rope friendly tvarování, které snižuje opotřebení lana při slaňování.


Ocún Eagle HMS twist
207 Kč

Všestranná ergonomická karabina. Ocún Eagle HMS Twist je vybavena K-lock zámkem a Twist-lock pojistkou. Karabina dobře padne do ruky a lze i ovládat i jednou rukou. Ideální pro jištění polovičním lodním uzlem nebo při kombinování s jisticí pomůckou.


Ocún FALCON screw
270 Kč

Novinka

Plánujete šplhání po pískovci? Pak se vám bude hodit šroubovací karabina Ocún Falcon Screw v klasických rozměrech. Je ideální pro lezce, kteří si potrpí na vysokou pevnost a maximální spolehlivost. Karabina má kromě šroubovacího zámku také keylock, světlost 17 mm a pevnost 25 kN, 9 kN a 9 kN.


Ocún Falcon Screw 3-Pack
735 Kč

Novinka

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.


Ocún HAWK Screw 3-pack
715 Kč

Novinka

Barevně odlišené a se šroubovacím typem zámku – zamykací karabinky Ocún Hawk Screw 3-pack využijete do důležitých postupových jištění nebo k sestavení vlastní zámkové expresky. Sada obsahuje 3 ks karabinek. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a bezpečí při používání.


Ocún KESTREL 6-pack
990 Kč

Novinka

Váží jako moucha, svou pevností se ale vyrovná klasickým karabinám – zajišťovací karabinka Ocún Kestrel 6-pack se pyšní optimalizovaným profilem a drátovým zámkem. Drátový zámek nezamrzá a je zcela bezpečný, protože zamezuje samovolnému pootevření. V balení je 6 ks barevně odlišených karabin.


Ocún Osprey Screw
290 Kč

Univerzální karabina z odolných materiálů, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce. Ocun Osprey Screw je oválná šroubovací karabina s elaxovaným povrchem. K-lock zámek v kombinaci se šroubovací pojistkou zajišťuje bezpečné zamčení.


Ocún Falcon Screw
270 Kč

239 Kč

Ocún Falcon Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.


Petzl Am'D Ball – Lock
743 Kč

669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Am'D Ball – Lock je hliníková karabina tvaru písmene D. Karabina je je vhodná k připojení různých prostředků (např. slaňovací brzdy) nebo na konce spojovacích prostředků. Na rozdíl od minulé verze se nyní snížila její hmotnost při stejné pevnosti díky novému 3D tvaru.


Petzl Karabina OK
432 Kč

260 Kč

Karabina OK se šroubovací pojistkou. Oválný symetrický tvar je vhodný pro udržení připojených pomůcek v optimálním směru. Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování


Petzl Sm´D RL oranžová
610 Kč

549 Kč

Petzl Sm´D RL je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Automatická pojistka Twist Lock umožňuje rychlé otevření. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.


Petzl Sm´D Wall oranžová
332 Kč

299 Kč

Petzl Sm´D Wall je velmi lehká a kompaktní karabina univerzálního tvaru D. Lze použít v mnoha situacích i k připojení vybavení. Snadno se s ní manipuluje i v rukavicích.


Singing Rock Bora GP Screw HMS
330 Kč

309 Kč

Karabina Singing Rock Bora GP Screw HMS speciálně navržená, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze.


Singing Rock Bora Screw HMS
300 Kč
289 Kč

Univerzální Singing Rock Bora Screw HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách se šroubovací pojistkou. Karabina je dodávána v různých barvách


Singing Rock Colt Screw
270 Kč

239 Kč

Malá a lehká šroubovací karabina Singing Rock Colt Screw, Ideální pro jištění a budování štandů při tradičním i alpském lezení. Karabina je dodávána v různých barvách


Singing Rock Hector screw
340 Kč

314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Větší duralová HMS karabina Singing Rock Hector screw* se **šroubovací pojistkou zámku je určená pro jištění kyblíkem, polovičním lodním uzlem a pro práci ve výškách.


Singing Rock Hector screw BC
370 Kč

349 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector screw BC se šroubovací pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.


Singing Rock Hector Triple
400 Kč

379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší duralová HMS karabina Hector tripletriple lock pojistkou zámku určená zejména pro práci ve výškách. Díky vysoké pevnosti a velké světlosti je nejčastěji používaná ke kotvení jako centrální karabina.


Singing Rock Hector Triple BC
430 Kč

387 Kč

Větší duralová HMS karabina Hector triple BCtriple lock pojistkou zámku a příčkou zabraňující přetáčení karabiny. Používá se jako koncový fixní prvek kotvících systémů a lanyardů.


Climbing technology Warlock HMS
425 Kč

379 Kč

Malá, kompaktní a lehká karabina Climbing Technology Warlock HMS se šroubovacím zámkem. Vyrobena ze slitiny hliníku, kovaná za horka, určena pro tradiční horolezectví i sportovní lezení.


Ocún Condor HMS Triple
490 Kč

Odolná karabina ergonomického tvaru. Ocún Condor HMS Triple je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Výhodou karabiny je zámek triple twist-lock, který zajišťuje maximální bezpečnost.


Singing Rock Colt Wire bent
177 Kč

Ultra lehká karabina Colt Wire bentdrátěným zámkem navržená tak, aby se snadno používala jak při sportovním a tradičním lezení, tak i při lezení v ledu.


Grivel K6G Mega Twin Gate
420 Kč

378 Kč

Karabina s inovativním dvojitým zámkem Twin Gate zabraňuje náhodnému otevření a zaručuje tak vysokou bezpečnost. Je vhodná pro jištění polovičním uzlem nebo slaňování. Grivel K6G Mega Twin Gate je vyrobena technologií Hot forging – kováním za vysokých teplot, které dodává karabině skvělé vlastnosti.