Chemical Guys The Nifty Brush Interior Detailing Brush - univerzální kartáč na čištění textilních potahů a čalounění
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální kartáč se 100% syntetickými vlákny na detailní čištění silně znečištěných textilních autokoberců, koženkových sedaček, čalounění a výplní dveří. Všestranost tohoto kartáče jistě oceníte nejen pro Váš vůz, ale také v domácnosti. Díky pohodlné ručce se dobře drží a nenamáhá tolik ruce.

CarPoint Kartáč na mytí kol
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický kartáč na mytí kol vozidel s tvrdými štětinami zabraňujícími poškrábání disků kol, včetně kol z lehkých slitin. Odstraňuje nečistoty na těžko přístupných místech jak u ocelových disků, tak u kol z lehkých slitin, hlavně uvnitř paprsků disku. Odolný vůči působení koncentrovaných přípravků n

4Cars 4CARS Kefa na disky kolies
78 Kč

Kartáč na čištění kol a ráfků pro dokonalé očištění od špíny či brzdného prachu. Vhodná na hliníkové disky. Dostanete se ní i do hůře přístupných míst. V kombinaci s čisticími prostředky z naší nabídky dosáhnete efekt dokonale čistých kol.

MAMMOOTH Kartáč na mytí kol, velký, 28 cm
80 Kč

Kartáč na mytí kol, velký, zn. MAMMOOTH. Praktický kartáč na mytí a čištění kol i pneumatik. Velice pěkná barevná kombinace černé se světle zelenou.

Escape6 Speed Master Wheel Brush - luxusní kartáč na kola, velký
799 Kč

Umyjte všechna kola rychle a precizně!Luxusní kartáč na kola Speed Master je tím nejmodernějším a nejvíce propracovaným kartáčem na kola současnosti! Designovaný pro rychlé a efektivní čištění všech typů kol bez poškrábání!Brzdový prachu, dej si pozor! Před tímhle kartáčem se nikam ne

Escape6 Pad Conditioning Brush - kartáč na čištění lešticích kotoučů
499 Kč

Čistěte lešticí kotouče snadno a rychle pomocí našeho speciálního kartáče!Zbytky zaschlé lešticí pasty, odleštěného laku a dalších cizích těles na povrchu kotouče mohou dramaticky ovlivňovat výsledek vaší práce. Díky našemu kartáči se však již nemusíte obávat o čistotu při práci!