Kartáče, smetáky a koštata na mytí auta

Zboží z kategorie kartáče a smetáky do auta se hodí pro každého řidiče. Pokud vám záleží na nízké ceně, využijte výprodejovou sekci, kde seženete auto-moto doplňky s výraznou slevou. Produkty si můžete srovnat i podle hodnocení ostatních zákazníků. Nakupte výhodně spoustu produktů v jediném e-shopu a užívejte si zákaznických výhod:

Zobrazit více
  • Vaše zboží vám přivezeme domů ještě dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Po celém Česku máme více než 700 výdejních míst. Využijte je a ušetřete za dopravu.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Nejste s nákupem spokojeni? Zboží můžete vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo výběru zboží z kategorie kartáče a smetáky do auta vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

U nás na MALL.cz si můžete objednat i některý z více než 1 milionu dalších produktů.

Automax Mycí kartáč s tyčí TRUCK MAXI 3m

Automax Mycí kartáč s tyčí TRUCK MAXI 3m

636 Kč

Teleskopický, průtokový kartáč TRUCK MAXI s ventilem určený k mytí užitkových automobilů, nákladních automobilů a kamiónů. Extra dlouhá teleskopická tyč. Díky napojení kartáče na teleskopickou tyč s průtokem pohodlně dosáhnete i na těžce dostupná místa vozidla.

Partner: PEMA CAR
Automax Mycí kartáč s tyčí TRUCK

Automax Mycí kartáč s tyčí TRUCK

357 Kč

Teleskopický, průtokový kartáč TRUCK MAXI profi s ventilem určený k mytí užitkových automobilů, nákladních automobilů a kamiónů. Díky napojení na teleskopickou tyč s průtokem pohodlně dosáhnete i na těžce dostupná místa vozidla. Štětiny kartáče jsou šetrné k laku i gumovým částem vozidel.

Partner: PEMA CAR
Bradas Mycí kartáč s tyčí TRUCK MAXI 1,8m

Bradas Mycí kartáč s tyčí TRUCK MAXI 1,8m

603 Kč

Teleskopický, průtokový kartáč TRUCK MAXI s ventilem určený k mytí užitkových automobilů, nákladních automobilů a kamiónů. Díky napojení na teleskopickou tyč s průtokem pohodlně dosáhnete i na těžce dostupná místa vozidla. Štětiny kartáče jsou šetrné k laku i gumovým částem vozidel.

Partner: PEMA CAR
Bradas Mycí autokartáč průtokový CAMBER
3x

Bradas Mycí autokartáč průtokový CAMBER

155 Kč

Mycí kartáč CAMBER je vyroben z trvanlivých a odolných materiálů. Konec rukojeti upraven pro přímé připojení hadice s vodou pomocí rychlospojky, což výrazně zjednodušuje a urychluje proces mytí. Důmyslně navržený tvar kartáče, jenž umožňuje pohodlné držení v různých polohách.

Partner: PEMA CAR