Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12504149

Clip-Vlasy-Levne.cz Detangle rozčesávací kartáč - černý

Clip-Vlasy-Levne.cz Detangle rozčesávací kartáč - černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Detangle rozčesávací kartáč Oblíbený kartáč na vlasy v klasickém černé provedení, vhodný na vlastní i prodloužené vlasy a také paruky. Při česání tímto typem kartáčů si můžete být jisti, že vlasy dostávají tu nejlepší možnou péči. Celý popis
180 Kč
180 Kč
S novou kartou za

18.6.2024 - 19.6.2024 na vaší adrese

Popis

Detangle rozčesávací kartáč Oblíbený kartáč na vlasy v klasickém černé provedení, vhodný na vlastní i prodloužené vlasy a také paruky. Při česání tímto typem kartáčů si můžete být jisti, že vlasy dostávají tu nejlepší možnou péči. Kartáč díky speciálním štětinám zaručuje, že se vlasy při česání nenapínají a necuchají. Pravidel pro česání vlasů je jen pár a doporučujeme jim věnovat pozornost. Špatné techniky česání vlasů často způsobují polámání a krepatost vlasů. Vlasy češte vždy suché postupně od konečků. Dlouhé vlasy vždy přidržujte aby nedocházelo k tahání od kořínků.

Popis a bližší informace Tangle Teezer kartáče patří rozhodně do základní výbavy každé ženy. Uvidíte sama, že už při prvním česání poznáte ten rozdíl. Rozčesávání je snadnější, rychlejší a především šetrnější. Typ: Detangle rozčesávací kartáčMateriál: plastBarva: černá Pokud hledáte cestovní kartáč, který má všechny výše zmíněné výhody, nabízíme také originální růžový kompaktní Tangle Teezer.