Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Original Panther Black
195 Kč 162 Kč

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P. , který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Řada přichází s novým tvarem pohodlnějším pro uchopení a zaujme lesklejšími barvami!.

Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Original Růžový
236 Kč 162 Kč

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P. , který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Řada přichází s novým tvarem pohodlnějším pro uchopení a zaujme lesklejšími barvami!.

Tangle Teezer Kartáč na vlasy Original Rainbow Unicorn Print
268 Kč 250 Kč

Kvalitní kompaktní kartáč Original Mini Rainbow Unicorn Print je základem výbavy při rozčesávání vlasů. Tento účinný kartáč má tělo z plastových štětin, které jsou dostatečně pevné i pružné a hravě tak rozčešete i delší vlasy.

Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Elite Černý
185 Kč 169 Kč

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P. , který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět.

Tangle Teezer Kartáč na vlasy Original Mini Unicorn Magic Print
268 Kč 242 Kč

Kvalitní kompaktní kartáč Original Mini Unicorn Magic Print je základem výbavy při rozčesávání vlasů. Tento účinný kartáč má tělo z plastových štětin, které jsou dostatečně pevné i pružné a hravě tak rozčešete i delší vlasy.

Olivia Garden Healthy Hair Kartáč Paddle HHP7
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký bambusový hranatý kartáč je šetrný k vlasům i pokožce hlavy a zároveň podporuje snadné rozčesávání i dlouhých vlasů. Ionizované štětiny zakončené kuličkou navíc jemně masírují a podporují prokrvení pokožky a zdravý růst vlasů. Ionizované štětiny jsou k vlasům velmi šetrné.

Kulatý keramický kartáč na vlasy Ceramic + Ion Thermal 55 mm
360 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kartáč na vlasy obsahuje turmalín, který snižuje statickou elektřinu vlasů. Díky tomu se vlasy uzavřou a zabraňuje se tím jejich vysušování a vlasy jsou poté lesklejší a zdravější. Kartáč je lehký a díky dutému tělu se prohřívá rovnoměrně a urychluje schnutí vlasů.

Karbonový hřeben na vlasy Carbon + Ion SC-2
154 Kč

Hřeben na vlasy Carbon + Ion je lehký a odolný hřeben vhodný k česání všech typů vlasů. Hřeben snižuje statickou elektřinu a zabraňuje poletování vlasů. Je vhodný zejména při tepelném stylingu vlasů, protože je odolný vůči teplotám až do 230 °C.

BaBylissPRO Profesionální kulatý kartáč 32 mm BABCB2E
236 Kč

Profesionální kulatý kartáč na vlasy díky keramickému povrchu dosahuje antistatických účinků, snadno klouže po vlasech a tím je méně namáhá. Účině tak bojuje proti krepatění a dělá tak vlasy dokonale jemné a hebké.

Olivia Garden Healthy Hair Kartáč s kančími štětinami 20 mm
189 Kč

Profesionální kulatý foukací kartáč s kančími štětinami pro perfektní styling. Je šetrný k vlasům i pokožce hlavy. Kartáč je antibakteriální a antistatický. Rychlé vysoušení vlasů bez přehřátí a poškození. Ideální pro narovnávání vlasů. Jemným a poškozeným vlasům dodá uhlazený a lesklý vzhled.

PD Kartáč na vousy Prime Barber
139 Kč

Kartáč s kančími štětinami – perfektní na vousy i knír od značky Prime Barber. Dodáváno v látkovém sáčku. Rozměry: 11.5 × 5.5 × 3 cmZnačka: Prime Barber

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hřebeny a kartáče na vlasy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hřebeny a kartáče na vlasy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hřebeny a kartáče na vlasy akce.