Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Original
175 Kč

158 Kč

Akce

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P. , který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Řada přichází s novým tvarem pohodlnějším pro uchopení a zaujme lesklejšími barvami!.


Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Elite
179 Kč

161 Kč

Akce

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P. , který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět.


BaBylissPRO Profesionální kulatý kartáč 32 mm BABCB2E
189 Kč

Profesionální kulatý kartáč na vlasy díky keramickému povrchu dosahuje antistatických účinků, snadno klouže po vlasech a tím je méně namáhá. Účině tak bojuje proti krepatění a dělá tak vlasy dokonale jemné a hebké.


Ikoo Cestovní kartáč na vlasy Gold Digger
539 Kč

Speciální kartáč na vlasy kolekce Glamour vhodný na cestování. Kartáč speciálními štětinkami stimuluje krevní oběh a podporuje výživu pokožky hlavy.


Dtangler Kartáč na vlasy Unicorn
155 Kč

S kartáčem na vlasy Unicorn se stane česání tou pravou zábavou! Rozčese dětské kadeře bez cuchání, je určený pro všechny typy vlasů – od krátkých, přes střední, po dlouhé vlasy, suché i mokré.


EUROSWAN Hřeben kartáč Frozen s gumičkami 21cm
119 Kč

Stylový hřeben / kartáč Frozen.

Uvnitř rukojeti je prostor pro doplňky, dodávaný hřeben již obsahuje 5ks třpytivých gumiček na vlasy. Rozměry kartáče cca. 8×21,5×4cm. Baleno v dárkovém blisteru. Oficiální licence.


Cerda Hřeben kartáč Kouzelná Beruška
49 Kč

Stylový hřeben / kartáč Kouzelná Beruška.

Délka kartáče cca. 17,5cm. 2 designy – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti. Oficiální licence.


EUROSWAN Hřeben kartáč My Little Pony s gumičkami 21cm
119 Kč

Stylový hřeben / kartáč My Little Pony.

Uvnitř rukojeti je prostor pro doplňky, dodávaný hřeben již obsahuje 5ks třpytivých gumiček na vlasy. Rozměry kartáče cca. 8×21,5×4cm. Baleno v dárkovém blisteru. Oficiální licence.


Tommee Tippee Kartáček a hřebínek Tommee Tippee
93 Kč

Kartáček a hřebínek Tommee Tippee. Kartáček na vlasy z jemného umělého vlasu s hřebínkem. Kartáček jemně masíruje pokožku hlavy miminka, a tak podporuje prokrvení pokožky a posiluje vlasy a upravuje je. Hřebínek nemá ostre konce, což usnadňuje pěči o dítě.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: