Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12840920

Clip-Vlasy-Levne.cz Revoluční ionizační kartáč na vyrovnání vlasů

Clip-Vlasy-Levne.cz Revoluční ionizační kartáč na vyrovnání vlasů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Žehlící ionizační kartáč na vlasy Tento kartáč spojuje 3 výhody. Vlasy jemně rozčeše, narovná a díky speciální ionizační úpravě má také antistatické účinky. Jde tedy o praktické spojení kartáče a žehličky na vlasy. Kartáč nabízí široké rozpětí teploty a veškeré informace vidíte na LCD displeji. Celý popis
1 199 Kč
1 199 Kč
S novou kartou za

26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Žehlící ionizační kartáč na vlasy Tento kartáč spojuje 3 výhody. Vlasy jemně rozčeše, narovná a díky speciální ionizační úpravě má také antistatické účinky. Jde tedy o praktické spojení kartáče a žehličky na vlasy. Kartáč nabízí široké rozpětí teploty a veškeré informace vidíte na LCD displeji. Nahřání trvá maximálně 30 vteřin a samotné narovnání vlasů je také velmi rychlé. Práce s kartáčem je velmi pohodlná a rozčesání a vyrovnání vlasů zabere jen několik málo minut v závislosti na tom, jak husté a dlouhé máte vlasy. Při tepelném stylingu vlasů bychom měli vždy myslet také na ochranu vlasů. Můžeme doporučit Revlon 10v1, který spojuje 10 účinků do jedné bezoplachové masky a je vhodný jak pro vlastní tak prodloužené vlasy.

Popis a bližší informace Jemnější vlasy doporučujeme žehlit na teplotu maximálně 180 stupňů, stejně tak vlasy prodloužené. Vlasy nikdy nežehlíme v mokrém stavu. Typ: vyrovnávací ionizační kartáčMateriál: plastBarva: růžová + černáNapětí: 110–230VNahřátí: 30 vteřinTeplota: 150–230 stupňůOtočný kabel V případě, že hledáte spíše klasickou žehličku na vlasy, tu také najdete v naší nabídce stejně jako klasické šetrné kartáče.