10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12321774

Clip-Vlasy-Levne.cz Speciální kartáč na mokré vlasy – fialový

Clip-Vlasy-Levne.cz Speciální kartáč na mokré vlasy – fialový

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kartáč na mokré vlasy Speciální kartáč s velmi flexibilními tzv. IntelliFlex štětinami pro šetrné a zároveň pohodlné rozčesání mokrých vlasů. Kartáč zabraňuje lámání a vytrhávání vlasů při česání. Mokré vlasy češte, stejně jako suché, vždy od konečků. Celý popis
299 Kč
299 Kč
S novou kartou za

28.5.2024 - 29.5.2024 na vaší adrese

Popis

Kartáč na mokré vlasy Speciální kartáč s velmi flexibilními tzv. IntelliFlex štětinami pro šetrné a zároveň pohodlné rozčesání mokrých vlasů. Kartáč zabraňuje lámání a vytrhávání vlasů při česání. Mokré vlasy češte, stejně jako suché, vždy od konečků. Delší vlasy přidržujte tak, aby nedocházelo k tahání za kořínky vlasů. Kartáč je vhodný pro všechny typy vlasů, také prodloužené vlasy a paruky. Vlasy vždy češte po promačkání ručníkem. Zbavíte je tím většího množství přebytečné vody. Pro suché vlasy můžeme doporučit tzv. loop kartáč nebo vyhlazující kartáč se štětinami.

Popis a bližší informace Kartáč má větší plochu a také pohodlně tvarovaný úchyt a v mokrých rukách tedy nebude klouzat. Typ: kartáč na mokré vlasyMateriál: plastBarva: fialová Přílišné zacuchání vlasů při mytí může být způsobeno nevhodnou technikou. Zde můžete nahlédnout do našeho návodu na údržbu prodloužených vlasů, ve kterém najdete ale také spoustu užitečných rad pro péči o vlastní vlasy.