10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12584754

Clip-Vlasy-Levne.cz Tangle Teezer Compact originální - růžový

Clip-Vlasy-Levne.cz Tangle Teezer Compact originální - růžový

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tangle Teezer kartáč Originální Tangle Teezer kartáč v menším cestovním provedení s krytkou a líbivé černo-růžové barvě. Tento typ kartáčů by neměl chybět ve výbavě žádné ženy. Česání je nejen pohodlné ale především šetrné, protože se vlasy při něm nenapínají. Celý popis
290 Kč
290 Kč
S novou kartou za

28.5.2024 - 29.5.2024 na vaší adrese

Popis

Tangle Teezer kartáč Originální Tangle Teezer kartáč v menším cestovním provedení s krytkou a líbivé černo-růžové barvě. Tento typ kartáčů by neměl chybět ve výbavě žádné ženy. Česání je nejen pohodlné ale především šetrné, protože se vlasy při něm nenapínají. Tangle Teezer kartáče jsou vhodné pro všechny typy vlasů (vlastní, prodloužené i paruky). Doporučujeme nahlédnout také do návodu na péči o prodloužené vlasy. Nesprávné techniky mytí a česání vlasů patří mezi hlavní důvody lámání a krepatosti vlasů. Vlasy češte vždy postupně od konečků a delší vlasy přidržujte tak, aby nedocházelo k napínání a tahání u kořínků.

Popis a bližší informace Tangle Teezer kartáče jsou speciálně upravené, aby při česání nedocházelo k trhání a napínání vlasů. Tyto kartáče se také snadno udržují čisté. Jsou omyvatelné a snadno je očistíte od vlasů a stylingových přípravků. Typ: Tangle Teezer compact s krytkouMateriál: plastBarva: černá, růžová Díky krytce jej můžete nosit při sobě v kabelce a štětiny přitom zůstanou čisté a připravené kdykoliv k použití.