Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8353660

Dtangler Dtangler Black Flower

Dtangler Dtangler Black Flower

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přestaňte se trápit zacuchanými vlasy, rozčesávací kartáč Dtangler si s nimi hravě poradí! Rozčesávání tak bude pohodlnější a jednodušší. Celý popis
149 Kč
149 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Dtangler Black Flower

Přestaňte se trápit zacuchanými vlasy, rozčesávací kartáč Dtangler si s nimi hravě poradí! Rozčesávání tak bude pohodlnější a jednodušší.

Technologie: Štětiny kartáče Dtangler jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Vzhledem k tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

VÝHODY: – Během chvilky jemně a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy, – hladce zkrotí všechny vlasy před, během i po foukání, – skvěle padne do každé ruky – má praktickou rukojeť, – lze použít na mokré i suché vlasy, – vhodný pro všechny typy a délky vlasů – i pro prodlužované vlasy, – ideální pro rozčesání dětských vlasů, – zabraňuje lámání a třepení vlasů, – obnovuje přirozenou pevnost a lesk vlasů.

DOPORUČENÍ: Odkládejte kartáč zuby nahoru, zabráníte jejich poškození. Po použití jakéhokoliv přípravku opláchněte kartáč teplou vodou a nechejte kartáč volně uschnout (nedávejte jej např. na radiátor). K čištění používejte mýdlovou vodu a lehce jej jednou týdně očistěte.

VELIKOST: délka 18,5 cm, šířka 7 cm, výška 4 cm.