Airbi MAGIC Aroma difuzér s osvětlením, bílý

Airbi MAGIC Aroma difuzér s osvětlením, bílý

Aroma difuzér Airbi je stylový doplněk, který vám pomůže nastolit skvělou náladu, uvolnit se po dni plném námahy a stresu, provonět domácnost nebo zamaskovat nepříjemné pachy cigaretového kouře či domácích mazlíčků. 7 různých střídajících se barev, lze nastavit podle vkusu či zcela vypnout. Ideální noční světlo do dětského pokoje, aby se děti nebály usnout. Při vyprázdnění nádoby na vodu se přístroj automaticky vypne. Celý popis

Barva

default
default
default
1 490 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 290 Kč
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1094091001

Popis

Spolehlivý a nenápadný přístroj, terý vám pomůže nastolit skvělou náladu, uvolnit se po dni plném námahy a stresu, provonět domácnost nebo zamaskovat nepříjemné pachy cigaretového kouře či domácích mazlíčků.

Téměř neslyšitelná ultrazvuková technologie vám též pomůže zvlhčit okolní vzduch, což je důležité zejména v zimním období, kdy je nutné se bránit příliš suchému ovzduší. Suchý vzduch vysušuje oči, nos, kůži a také zvyšuje riziko onemocnění chřipkou.

Magic podporuje dětskou představivost s pomocí 7 různých střídajících se barev, každá může být trvale nastavena (lze i vypnout). Ideální noční světlo do dětského pokoje, aby se děti nebály usnout.

Při vyprázdnění nádoby na vodu se aroma difuzér automaticky vypne. Jde o přenosný přístroj použitelný pro domácnost, yógu, kancelář, saunu, ložnici či dětský pokoj. Perfektní dárek pro celou rodinu a přátele, kteří milují aromaterapii

Různobarevné LED osvětlení (7 barev), s možností vypnutí

 • Magic disponuje také relaxačním světlem, které podporuje účinky aromaterapie. Vybrat si můžete ze 7 střídajících se barev nebo zvolit každou barvu zvlášť. A když chcete tmu, stačí světlo vypnout.


Automatické vypnutí při vyčerpání vody

 • Ultrazvukový aroma difuzér Airbi Magic je maximálně bezpečný. Jakmile totiž spotřebuje veškerou vodu z nádržky, díky zabudované pojistce se ihned vypne.


2 nastavení intenzity páry

 • S Airbi Magic můžete nastavit dvě úrovně výstupu páry. Intenzitu vůně pak určujete množstvím přidaného esenciálního oleje.


Nehlučný provoz

 • Aroma difuzér Magic se stane výraznou součástí vaší domácnosti. Rozhodně ale ne kvůli hluku. Maximální hlučnost, kterou přístroj vyprodukuje, je 35 dB. Hlasitější bývá i lidský šepot.


Ultrazvuková technologie

 • Aroma difuzér přetváří pomocí ultrazvukových vln emulzi (vodu a esenciální olej) na studenou provoněnou vodní páru. Distribuce vůně je tak po celé místnosti maximálně efektivní a rovnoměrná


Provoz 10–12 hodin na jedno naplnění.

 • Díky opravdu velké nádržce, která pojme 400 ml vody, zvládne přístroj vytvářet příjemnou atmosféru až 12 hodin


Technické informace

 • Napájení (vstup): AC 100–240V, 50/60 Hz
 • Napájení (výstup): DC 24V, 12W, 500mA
 • Rozměry: 212 × 168 × 100 mm
 • Objem: 400 ml
 • Hlučnost: < 35 dB
 • Materiál: ABS + PP