10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TENTACLES Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TENTACLES

Sofistikovaně vyhlížející katalytická lampa TENTACLES snadno vyčistí a provoní váš interiér. Mléčně bílé sklo společně s černou inkoustovou linkou vytvářejí efekt mramoru, který je podtržen lesklou černou bohatě zdobenou korunku.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE

Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE vám pročistí a zároveň provoní interiér na dlouhou dobu. Lesklá červená skleněná lampa tvarovaná ve vintage stylu je luxusně zdobená 24 karátovým zlatem a doplněna ozdobnou korunkou se zlatým antickým efektem.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa SANGRIA Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa IMPERIAL TREASURE
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa SANGRIA

Exoticky vyhlížející katalytická lampa SANGRIA rychle vyčistí a provoní vaši domácnost. Ručně skládaná mozaika z bohatých bordó odstínů je doplněna o zlatě se mihotající kousky. Důstojný styl lampy je umocněn zlatou ozdobnou korunkou v antickém stylu.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa VENETIAN ART Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa ARABIAN NIGHTS
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa VENETIAN ART

Magicky barevná katalytická lampa nejen projasní, ale i vyčistí a krásně provoní váš interiér. Světelné víry pronikavě červené, petrolejově modré a tmavě zelené zahalují ručně foukané sklo a jsou podtržené jasnou zlatě zdobenou korunkou.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa ARABIAN NIGHTS Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa ARABIAN NIGHTS
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa ARABIAN NIGHTS

Katalytická lampa ARABIAN NIGHTS rychle pročistí a na dlouho provoní váš interiér. Tmavý vzhled se světlými místy vytváří jedinečný efekt, který dodá vašemu prostředí ten správný šarm.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa GLITTERATI Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa ARABIAN NIGHTS
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa GLITTERATI

Katalytická lampa GLITERATTI rychle pročistí a na dlouho provoní váš interiér. Bílé a zlaté tóny vytváří jedinečný elegantní vzhled, který dodá vašemu prostředí ten správný šarm.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN CLEAR Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN CLEAR

Velká katalytická lampa OBSIDIAN CLEAR vám pročistí a zároveň provoní interiér na dlouhou dobu. V jednoduchosti je krása. Přesně tímto heslem a moderním designem se řídí tato průhledná ručně vyráběná skleněná lampa.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TREASURE CHEST Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TREASURE CHEST

Velká katalytická lampa TREASURE CHEST vám pročistí a zároveň provoní interiér na dlouhou dobu. S touto ručně vyrobenou lampou skládanou z lesklých zlatých kousků doplněných o stříbrnou zrcadlovou mozaiku není třeba žádných jiných pokladů.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET

Oblíbená katalytická lampa TROPICAL SUNSET vyčistí a na dlouho provoní vaši domácnost. Odstíny třpytivé zlaté mozaiky společně s pronikavým leskem zlaté ozdobné korunky vás tropicky naladí a zároveň zpříjemní vzácné chvilky odpočinku.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EMPEROR OF MARS Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EMPEROR OF MARS

Katalytická lampa EMPEROR OF MARS pročistí a zároveň provoní váš byt. Tato lampa je stejně záhadná jako samotná planeta Mars. Vznešeně září do dálky a její majestátnost je umocněna zlatou dekorativní korunkou, která ji ještě povyšuje do stavu královského.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml

Dárkové balení katalytické lampy EGYPTIAN SUNSET s ručně skládanou mozaikou, třpytící se pouštními odstíny žluté, a vzrušující esence marockého koření vyčistí a provoní váš byt a zároveň ve vás svou vůní horkého marockého tržiště probudí orientální chutě.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa WOODLAND s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml
Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa WOODLAND s vůní MOROCCAN SPICE 250 ml

Dárkové balení katalytické lampy WOODLAND, a vzrušující esence marockého koření vyčistí a provoní váš byt a zároveň ve vás svou vůní horkého marockého tržiště probudí orientální chutě.

můžete mít 6.12. - 7.12.