Cafédirect BIO Machu Picchu zrnková káva 227g

Cafédirect BIO Machu Picchu zrnková káva 227g

Zrnková pražená káva v BIO kvalitě obsahuje 100% Arabiku pěstovanou v extrémních nadmořských výškách v oblasti peruánských And. Káva je jemně pražená a má bohatou a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Jedná se o 100% fair trade BIO kvalitu. Celý popis
189 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
21.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1241092

Popis

  • Bohatá a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků.
  • Pěstováno v extrémních nadmořských výškách v srdci incké oblasti peruánských And v blízkosti posvátného místa hory Machu Picchu.
  • Složení: 100% Arabika zrnková káva pražená. Suroviny nejsou geneticky modifikovány.
  • Podíl fair trade: 100 %. BIO kvalita
  • Země původu: Peru.
  • Káva je sklízena ručně přesně v momentě, kdy jsou kávové třešně perfektně zralé.
  • Nadmořská výška pěstování: 1500 – 1900 m.n.m.
  • Síla pražení 4/5.

Návod k přípravě: Pro chuť čerstvě mleté kávy namelte množství kávových zrn dle potřeby k okamžitému použití. Doporučujeme minimálně 7g kávových zrn na jeden šálek. Podle hrubosti mletí je tato káva vhodná pro přípravu espressa, do překapávače, kafetieru a filtru. Skladujte v suchu a chladu.

Cafédirect odebírá kávová zrna přímo od jednotlivých družstev, se kterými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádí přes 50% svých zisků zpět družstvům. Družstva díky významné podpoře Cafédirect a zapojení do Fairtrade obchodu školí farmáře v oblasti kontroly kvality, hospodaření s přírodními zdroji, chuťových testech kávy, správné sklizni, managementu kávových farem, obnovu kávových výsadeb tak, aby byla zajištěna dlouhodobě udržitelná vysoká kvalita kávy. Díky Fairtrade prémii plynou finanční prostředky zpět také formou investice do rozvoje infrastruktury, zdravotní péče a vzdělávání. Za šálkem kávy Cafédirect není jen lahodná chuť prvotřídní kávy, ale i úsilí a vůle všech, kteří se podílejí na tom, abyste si mohli tuto kávu vychutnat. A ti si zaslouží za svou vynikající kávu spravedlivou cenu.