Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10797756

Klávesy PSS E30

Klávesy PSS E30

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Yamaha PSS E30 Remie je digitální keyboard pro nejmenší hráče s 37 mini klávesami, 47 zvuky hudebních nástrojů, 74 zvukovými efekty a 28 doprovodnými styly. Tento malý a lehký nástroj můžete také vzít kamkoliv s sebou díky funkci napájení bateriemi. Yamaha PSS E30 – to je začátek něčeho speciálního. Celý popis
1 890 Kč
Prodává CMI Music
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 890 Kč
Levněji s novou kartou za

1.7.2022 - 4.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Yamaha PSS E30 Remie – začněte s úsměvem

Digitální keyboard pro nejmenší hráče. Kvalitní klaviatura s 37 mini klávesami (HQ mini), 47 zvuky nejrůznějších hudebních nástrojů a 74 zvukovými efekty a 28 doprovodnými styly. Ideální pro učení nových zvuků je funkce Quiz Mode – Guess the Sound! Nástroj nabízí funkce jako je sustain, metronom a další. Vždy slyšet budete díky vestavěnému reproduktoru. Pro tiché cvičení můžete využít sluchátkový výstup. Tento malý a lehký nástroj můžete také vzít kamkoliv s sebou díky funkci napájení bateriemi. Yamaha PSS E30 je zkrátka začátek něčeho speciálního.

Mini velikost – velké možnosti

Nástroj PSS E30 je malý, lehký a kompaktní nástroj, který je stvořen pro snadné přenášení. Můžete ho vzít kamkoliv s sebou a hrát kdykoliv vás napadne. Vysoce kvalitní mini klaviatura nabízí 37 kláves, které se přesně hodí pro dětské ruce.

Remie přes svoji malou velikost ale obsahuje množství kvalitních zvuků, zvukových efektů, doprovodů a dalších funkcí, díky kterému vás jistě mile překvapí.

Zvuk

Nástroj PSS E30 Remie disponuje 32hlasou polyfonií a 47 zvukovými rejstříky, navíc je zde i 74 zvukových efektů. Můžete si tedy být jisti, že váš malý, začínající muzikant si s tímto nástrojem užije opravdu spoustu zábavy.

O to, aby vaše hra byla vždy slyšet se stará vestavěný reproduktor o výkonu 1,4 W a velikosti 8 cm.

Zvuky můžete doplnit i funkci Panel Sustain, tedy vestavěným Sustainem, po jehož aktivaci budou tóny déle doznívat, jako po sešlápnutí klavírního pedálu.

Doprovody

Tento maličký nástroj v sobě dále ukrývá i 28 automatických doprovodných stylů. Vaše hra tedy bude znít jako byste hráli se skutečnou kapelou!

Využít můžete také dva typy prstokladů, které automatické doprovody spouští – Smart Chord a Multi Chord.

Cvičit můžete také s vestavěným a tempově nastavitelným metronomem.

Písně

V PSS E30 najdete i 30 přednastavených skladeb, které mohou děti poslouchat a učit se je a tím tak rozvíjet své hudební nadání.

Kvíz – uhodni zvuk!

PSS E30 není jen nástroj plný zábavy, ale můžete se s ním dokonce i učit spoustu nových věcí, které se vám na vaší hudební cestě budou jistě hodit. První zábavná část kvízového režimu spočívá v tom, že nástroj přehraje náhodný zvukový efekt a vy musíte uhodnout, o který zvuk se jedná (nad klávesami jsou vyobrazené obrázky, takže když se např. ozve zvuk zakokrhání, musíte stisknout klávesu, nad kterou je obrázek kohouta). Další část kvízového režimu je již trochu náročnější. Nástroj přehraje jednoduchou melodii a vy musíte uhodnout zvukový interval. Zkrátka a jednoduše PSS E30 je ideální na prvotní cvičení sluchu zábavnou formou.

Připojte sluchátka

Pro tiché a nikým nerušené cvičení můžete využít konektor pro připojení sluchátek

Remie můžete vzít kamkoliv s sebou

Díky napájení na baterie (nejsou součástí balení) můžete vzít PSS E30 kamkoliv s sebou a hrát v autobuse po cestě do školy, v přírodě při kempování nebo zkrátka kdekoliv, kde se Vám zlíbí. Nástroj můžete napájet i adaptérem 5V (není součástí balení).