10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Klávesy a piana

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Fox keyboards 168, černá Fox keyboards 168, černá
Fox keyboards 168, černá

Vhodné pro začátečníky, dětské hráče i pokročilé – krásné klávesy FOX 168 mají 61 kláves s dynamikou úhozu, 128 zvuků, 128 automatických doprovodných melodií, 10 demo skladeb, funkci přehrávání MP3 z USB portu a pokročilé funkce Split, Dual Voice, Sustain a Vibrato. Akordy lze hrát jedním prstem, klaviaturu je možné transponovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kurzweil KP10 Fox keyboards 168, černá
Kurzweil KP10

Nabízí rozsah dvou a půl oktáv – malinké klávesy Kurzweil KP10 jsou vhodné pro děti a pro ty, co vytváří hudební aranžmá. Mají 32 kláves s dynamikou úhozu, 128 automatických doprovodů, 30 demo skladeb, funkci Record, 1W reproduktory a sluchátkový výstup. Napájet je lze microUSB portem, 9V adaptérem nebo ze 6 AA baterií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fox keyboards K170 Fox keyboards 168, černá
Fox keyboards K170

Vhodné pro začátečníky, dětské hráče i pokročilé – krásné klávesy FOX K170 mají 61 kláves s dynamikou úhozu, 300 zvuků, 300 automatických doprovodných melodií, 50 demo skladeb, 6 tlačítek s perkusemi a pokročilé funkce Split, Dual Voice, Sustain a Vibrato. Akordy lze hrát jedním prstem, klaviaturu je možné transponovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kurzweil KP140 Mormark Přenosná klávesnice | CLAVIER
Kurzweil KP140

Nabízí rozsah pěti oktáv – moderní klávesy Kurzweil KP140 jsou vhodné pro děti a pro ty, co vytváří hudební aranžmá. Mají 61 kláves s dynamikou úhozu, 180 automatických doprovodů, výukový program s 120 písněmi, funkci Record, pokročilé funkce a efekty, 20W reproduktory, port pro externí sustain pedál a sluchátkový výstup. Napájet je lze síťovým adaptérem nebo ze 6 AA baterií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Casio CT S100 Mormark Přenosná klávesnice | CLAVIER
Casio CT S100

Zahrajte si milované písničky i doma na moderním keyboardu Casio CT S100, který má 61 standardních kláves, 122 zvukových rejstříků, 61 rytmů, 60 demo songů, efekt digitální reverb ve 4 typech a 2× 2W reproduktory. Ideální pro začínající dospělé hudebníky a děti ve věku od 6 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Mormark Přenosná klávesnice | CLAVIER Mormark Přenosná klávesnice | CLAVIER
Mormark Přenosná klávesnice | CLAVIER

Popusťte uzdu své kreativitě díky širokému výběru zvukových efektů, nastavitelných nastavení a personalizovaných funkcí, které umocní váš hudební zážitek.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Yamaha YPT-370 keyboard Klávesy Yamaha PSR E373 se stojanem a povlakem
Yamaha YPT-370 keyboard

Keyboard, 61 kláves s dynamikou úhozu, 48 hlasů polyfonie, 622 zvuků, 205 stylů, nahrávání do 2 stop až pro 5 skladeb, výukový systém, 9 registračních pamětí, 154 interních skladeb, automatické vypínání, podsvícený displej, USB audio interface, USB to host, vstup Aux, sluchátkový/linkový výstup.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Klávesy Yamaha PSR E373 se stojanem a povlakem Klávesy Yamaha PSR E373 se stojanem a povlakem
Klávesy Yamaha PSR E373 se stojanem a povlakem

Yamaha PSR-E373 je výukový digitální keyboard s 61 dynamickými klávesami. Ideální pro žáky hudebních škol, samouky ale i mírně pokročilé. Nabízí 622 zvuků, 205 doprovodů, 154 skladeb a množství interaktivních funkcí. Možnost připojení chytrých zařízení. Výhodná sada s příslušenstvím.

můžete mít 11.12.

Yamaha P 145B SET se stojanem a pedálnicí Klávesy Yamaha PSR E373 se stojanem a povlakem
Yamaha P 145B SET se stojanem a pedálnicí

Yamaha P 145B SET je paket přenosného digitálního stage piana s kladívkovou mechanikou GHC se simulací klavírního úhozu a matnými černými klávesami spolu se stojanem a pedálnicí. Perfektní nástroj pro začínající hudebníky či studenty ZUŠ. V elegantní černé povrchové úpravě.

můžete mít 11.12.

SkyShowtime zdarma
Casio LK S250 Greatstore Elektronické digitální piano s 88 klávesami a stojánkem
Casio LK S250

Zahrajte si milované písničky i doma na moderním keyboardu Casio LK S250, který má 61 standardních kláves s dynamikou úhozu a s podsvícením, 400 zvukových rejstříků, 77 rytmů, efekty digitální reverb (10 hodnot), efekty režimu Dance Music. S hraním pomůže vícestupňový výukový systém využívající podsvětlovaných kláves.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Artesia MA88 keyboard Greatstore Elektronické digitální piano s 88 klávesami a stojánkem
Artesia MA88 keyboard

Keyboard, 61 kláves s dynamikou úhozu, 32 hlasů polyfonie, 129 zvuků, 100 doprovodů, nahrávání, 100 skladeb, displej, výuková funkce, metronom, sluchátkový výstup, reproduktory s výkonem 2× 3W, provoz i na 6× 1.5V C baterie, rozměry 940 × 310 × 110 mm, hmotnost 3 kg.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Greatstore Elektronické digitální piano s 88 klávesami a stojánkem Greatstore Elektronické digitální piano s 88 klávesami a stojánkem
Greatstore Elektronické digitální piano s 88 klávesami a stojánkem

Toto elektronické piano s vynikající kvalitou zvuku a širokou škálou funkcí má 88 standardních klavírních kláves a stojánek na noty.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Klávesy a piana

Elektronické klávesy a piana nabízejí nádherný zvuk bez nároků na prostor. Vybrat můžete klávesy pro začátečníky s dynamikou nebo digitální keyboardy vybavené řadou pokročilých funkcí.

Elektrické klávesy

Pro elektronické klávesy se vžil také název keyboard. Kombinují klasické (akustické) piano, doprovodné styly a pokročilé funkce jako jsou dozvuk, podkres či echo. Umožňují nastavit tempo či hlasitost.

Digitální piano

Digitální klavíry nabízí nádherný zvuk tradičního křídla (piana), ale v malém provedení. Tóny vznikají klasickým kladívkovým mechanizmem, piana mají i stejný počet kláves (88). Digitální piana jsou někdy nazývána klávesy s dynamikou. Čím více na klávesu zatlačíte, tím intenzivnější zvuk.

Přenosné stage piano

Přenosná stage piana mají stejný zvuk jako digitální piana. Jsou stejně vybavena (kladívková mechanika, počet kláves, doba odezvy kláves) jako klasická piana. Jsou však určena pro časté přenášení a můžete je v příslušenství doplnit o stojan či pedál.

Digitální keyboard

Digitální keyboardy jsou univerzálními nástroji. Mají širokou výbavu, mnoho doplňkových funkcí a možností modulace zvuku (liší se dle modelu). Jsou lehčí, mají méně kláves a snadněji se s nimi manipuluje. Vybrat můžete modely s dynamikou i modely bez dynamiky.

MIDI keyboard

Master keyboardy nebo MIDI keyboardy jsou určeny pro nahrávání skladeb do počítače. V počítači se dále s nahrávkou pracuje. Mají nižší pořizovací cenu, připojení přes USB a nemají zvukový generátor.

Workstations

Pokročilé hudební nástroje, které umožní reprodukci celých skladem s doprovodem se nazývají workstations. Nachází uplatnění na živém vystoupení a v hudebním studiu. Ovládají se přes dotykový displej.

Dětské klávesy

Modely kláves určené pro nejmenší. Mají jednoduché ovládání a bývají doplněny o populární dětské melodie či zvuky zvířat. Dětské klávesy jsou krásnou hudební hračkou.