Joyo JT-01 Klipová ladička
189 Kč

Klipová ladička. Nejmenší chromatická klipová ladička s otočnou hlavou na trhu, vhodná pro všechy typy kytar a baskytar. Použít ji ale bezproblémů mužete i na housle, ukulele, mandolínu a další nástroje. Přesnost +/- 1 cent. Baterie CR2032 v balení.

Joyo JT-07 Klipová ladička
249 Kč

Klipová ladička. Ladička JT-07 je určená pro všechny muzikanty, kteří hledají přesnou, kompaktní ladičku za nízkou cenu. Na výběr máte z pěti módů ladění – chromatika, kytara, basa, housle a ukulele. Díky rozsahu A0 – C8 ladička snímá i ty nejhlubší tóny, které může baskytara produkovat.

Joyo JT-12B Klipová ladička
269 Kč

Klipová ladička. Nová klipová ladička značky Joyo, JT-12B. Tato ladička disponuje volitelnou frekvencí 430 – 450 Hz, což dává možnost sladit Váš nástroj s jiným, který není laděn do komorního A (440 Hz). Veliký LED displej ocení každý muzikant, který se pohybuje na temném podiu.

BOSS TU-01 Klipová ladička
409 Kč

Klipová ladička. Boss TU-01 je kvalitní ladička firmy Boss, s kterou pro vás naladění kytary, baskytary nebo ukulele nebude žádný problém.

Ortega OCAT-2BK Ladička s metronomem
395 Kč

Ladička s metronomem. Univerzální ladičkou OCAT-2BK od společnosti Ortega naladíte prakticky jakýkoliv nástroj pomocí výstupu nebo integrovaného mikrofonu.

BOSS TU-03 Klipová ladička
619 Kč

Klipová ladička. Boss TU-03 je kompaktní a jednoduchá klipová ladička určená k ladění kytar, baskytar, houslí nebo ukulelí, kterou kromě toho lze využít také jako metronom s několika rytmickými patterny.

Joyo JT-309 Violin Tuner Klipová ladička
249 Kč

Klipová ladička. Klipová ladička určena speciálně pro housle, nabízí však i chromatický mód pro ladění jiných nástrojů. Kompaktní velikost a jasně čitelný displej patří k dalším výhodám, potěší i klip, který je navržen přímo pro použití s houslemi.

Ortega OCCT-1BK Klipová ladička
375 Kč

Klipová ladička. OCCT-1BK je cenově dostupná klipová ladička s veškerou výbavou potřebnou pro spolehlivé naladění. Pogumované tělo je odolné proti poškození a měkčí povrch klipsu brání, aby nástroj nepřišel k úhoně.

Caline CT-03B Clip Tuner Klipová ladička
199 Kč

Klipová ladička. Klipová chromatická ladička CT-03B od čínské značky Caline nabízí rychlé a snadné ladění s přesností +/- 1 cent. Ladička je univerzálně vhodná pro řadu nástrojů (ukulele, smyčce, kytaru). K napájení slouží baterie CR2032.

Joyo JT-301 Blue Klipová ladička
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klipová ladička. Jednoduchá, malá a šikovná ladička, která potěší každého muzikanta svojí praktičností. Na výběr je pět módů ladění – kytara, baskytara, housle, ukulele a chromatika, naladit tedy lze jakýkoliv nástroj.

Joyo JT-306 Klipová ladička-24%
229 Kč 172 Kč

Výprodej

Klipová ladička. Pro ty, kteří už jsou otráveni ladičkami vyčnívajícími z hlav kytar je tu JT-306. Miniaturní chromatická klipová ladička s otočnou hlavou se elegantně skryje za hlavu kytary a zrak hudebníka na ní spočine pouze ve chvílích kdy je ji opravdu zapotřebí.

Peterson StroboClip HD Klipová ladička
1 890 Kč

Klipová ladička. Firma Peterson patří mezi nejznámější výrobce stroboskopických ladiček již od 60. let, kdy je začali používat hudebníci a kapely jako The Rolling Stones, Frank Zappa nebo Pink Floyd.

BOSS TU-10 BN Klipová ladička
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

BOSS TU-10 BU Klipová ladička
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

BOSS TU-10 SV Klipová ladička
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Klipové ladičky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Klipové ladičky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Klipové ladičky akce.