Joyo JT-01 Klipová ladička
189 Kč

Klipová ladička. Nejmenší chromatická klipová ladička s otočnou hlavou na trhu, vhodná pro všechy typy kytar a baskytar. Použít ji ale bezproblémů mužete i na housle, ukulele, mandolínu a další nástroje. Přesnost +/- 1 cent. Baterie CR2032 v balení.

Joyo JT-07 Klipová ladička
249 Kč

Klipová ladička. Ladička JT-07 je určená pro všechny muzikanty, kteří hledají přesnou, kompaktní ladičku za nízkou cenu. Na výběr máte z pěti módů ladění – chromatika, kytara, basa, housle a ukulele. Díky rozsahu A0 – C8 ladička snímá i ty nejhlubší tóny, které může baskytara produkovat.

Joyo JT-12B Klipová ladička
269 Kč

Klipová ladička. Nová klipová ladička značky Joyo, JT-12B. Tato ladička disponuje volitelnou frekvencí 430 – 450 Hz, což dává možnost sladit Váš nástroj s jiným, který není laděn do komorního A (440 Hz). Veliký LED displej ocení každý muzikant, který se pohybuje na temném podiu.

BOSS TU-01 Klipová ladička
409 Kč

Klipová ladička. Boss TU-01 je kvalitní ladička firmy Boss, s kterou pro vás naladění kytary, baskytary nebo ukulele nebude žádný problém.

BOSS TU-10 BK Klipová ladička
799 Kč

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

Ortega OCAT-2BK Ladička s metronomem
395 Kč

Ladička s metronomem. Univerzální ladičkou OCAT-2BK od společnosti Ortega naladíte prakticky jakýkoliv nástroj pomocí výstupu nebo integrovaného mikrofonu.

BOSS TU-03 Klipová ladička
619 Kč

Klipová ladička. Boss TU-03 je kompaktní a jednoduchá klipová ladička určená k ladění kytar, baskytar, houslí nebo ukulelí, kterou kromě toho lze využít také jako metronom s několika rytmickými patterny.

Ortega OCCT-1BK Klipová ladička
375 Kč

Klipová ladička. OCCT-1BK je cenově dostupná klipová ladička s veškerou výbavou potřebnou pro spolehlivé naladění. Pogumované tělo je odolné proti poškození a měkčí povrch klipsu brání, aby nástroj nepřišel k úhoně.

Joyo JT-309 Violin Tuner Klipová ladička
249 Kč

Klipová ladička. Klipová ladička určena speciálně pro housle, nabízí však i chromatický mód pro ladění jiných nástrojů. Kompaktní velikost a jasně čitelný displej patří k dalším výhodám, potěší i klip, který je navržen přímo pro použití s houslemi.

Caline CT-03B Clip Tuner Klipová ladička
199 Kč

Klipová ladička. Klipová chromatická ladička CT-03B od čínské značky Caline nabízí rychlé a snadné ladění s přesností +/- 1 cent. Ladička je univerzálně vhodná pro řadu nástrojů (ukulele, smyčce, kytaru). K napájení slouží baterie CR2032.

Joyo JT-301 Blue Klipová ladička
249 Kč

Klipová ladička. Jednoduchá, malá a šikovná ladička, která potěší každého muzikanta svojí praktičností. Na výběr je pět módů ladění – kytara, baskytara, housle, ukulele a chromatika, naladit tedy lze jakýkoliv nástroj.

Peterson StroboClip HD Klipová ladička
1 990 Kč

Klipová ladička. Firma Peterson patří mezi nejznámější výrobce stroboskopických ladiček již od 60. let, kdy je začali používat hudebníci a kapely jako The Rolling Stones, Frank Zappa nebo Pink Floyd.

Joyo JMT-9000B Ladička s metronomem
329 Kč

Ladička s metronomem. JMT-9000B je univerzální ladička s funkcí metronomu a tónového generátoru.
K naladění nástroje lze využít čtyři módy (chromatic, guitar, bass, violin) a nástroj lze naladit hned několika způsoby – pomocí kabelu, klipovým snímačem nebo integrovaným mikrofonem.

Joyo JT-305 Pedálová ladička
860 Kč

Pedálová ladička. JOYO JT-305
Pedálová ladička Joyo JT-305 je zabudovaná v odolném kovovém šasi, takže vás nenechá na holičkách ani během vašich nejdivočejších koncertů.

Na horní straně najdeme display indikující právě laděný tón a odchylku od správného naladění.

Joyo JT-306 Klipová ladička
229 Kč

Výprodej

Klipová ladička. Pro ty, kteří už jsou otráveni ladičkami vyčnívajícími z hlav kytar je tu JT-306. Miniaturní chromatická klipová ladička s otočnou hlavou se elegantně skryje za hlavu kytary a zrak hudebníka na ní spočine pouze ve chvílích kdy je ji opravdu zapotřebí.

Marktinez MTU 50
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chromatická pedálová ladička, rozsah A0 až C8, vstup i výstup Jack 6.3, podsvícený displej se 2 barvami, provoz i 9V baterii nebo síťový zdroj, kovové šasi, rozměry 125 × 76 x 55 mm, hmotnost 353 g, v ceně 9V baterie.

BOSS TU-10 BN Klipová ladička
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

BOSS TU-10 BU Klipová ladička
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

BOSS TU-10 SV Klipová ladička
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klipová ladička. Řada BOSS „TU“ je synonymem spolehlivého a přesného ladění. Nyní se k těmto celosvětově uznávaným ladičkám přidala nová, klipová ladička „TU-10“.

Caline CP-09 Tuner Power 2-in-1 Pedálová ladička
1 590 Kč

Pedálová ladička. CP-09 Tuner-Power je nejen digitální chromatická ladička ve formě pedálového efektu, která nabízí tiché, přesné a rychlé ladění, ale zároveň funguje i jako multiadaptér s celkem osmi napájecími výstupy pro vaše pedálové efekty (6× 100 mA/9V, 2× 500 mA/9V).

Joyo JMT-555B Ladička s metronomem
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ladička s metronomem. Joyo JMT-555B je univerzální hudební pomocník, zdařile kombinující ladičku, metronom a tónový generátor. Tato verze je vhodná pro dechové a orchestrální nástroje, které díky chromatickému režimu a vysoké citlivosti dokáže naladit s obdivuhodnou přesností.

Joyo Multi-plug 4 Multi-plug
69 Kč

Multi-plug. Multi-plug pro vaše kytarové efekty s celkovou délkou 1320 mm. Vzdálenost mezi konektory je 330 mm.

Peterson StroboStomp HD Pedálová ladička
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Pedálová ladička. Pedálová ladička StroboStomp HD nabízí široké možnosti nastavení a vysokou kompatibilitu s hudebními nástroji. Mezi největší výhody zajisté patří velký přehledný displej, navíc v rozlišení HD, zasazený do robustního šasi z nerezové oceli.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ladičky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ladičky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ladičky akce.