Extrifit Gela 1000 mg 250 cps
385 Kč

319 Kč

Gela 1000 mg obsahuje kolagenní bílkovinu – hydrolyzát německé želatiny Gelita, bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů. Při sportování je důležité udržovat klouby v dobré formě.


Nutrend Flexit Drink 400 g pomeranč
355 Kč

320 Kč

Nutrend Flexit Drink 400 g pomeranč je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.


Musclesport ArthroCollagen 90tab.
282 Kč

224 Kč

ArthroCollagen byl vyvinut pro namáhané klouby zejména u silových sportů, pro potlačení projevů a jako prevence při poruchách pohybového aparátu – opotřebení pojivových tkání vazů a kloubů. Jelikož složení výrobku obsahuje hlavní stavební látky těchto tkání, kopíruje složení zdravého lidského kloubu a tím napomáhá jejich rychlé regeneraci a obnově.


Nutrend Flexit Drink 400 g broskev
355 Kč

320 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nutrend Flexit Drink 400 g broskev je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.


ProVista Gelenk Nahrung 600g
990 Kč

840 Kč

GELENK NAHRUNG, to je balzám pro Vaše klouby.. Kloubní výživa vysoké kvality zabezpečující maximální účinnost, obsahuje nejkvalitnější kolagenní hydrolyzát, který nenadýmá a je jako ojedinělý produkt tohoto druhu lahodně dochucen přírodní ovocnou dření..


Barny's Inovo 5 90tbl.
620 Kč

499 Kč

Barny´s Inovo 5 pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními kanadskými specialisty.


MyoTec MSM 300 g
390 Kč

349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MSM neboli methylsulfonylmethan má vliv na kloubní chrupavku, používá se rovněž při bolestech svalů a při alergiích.


Weider Glucosamine Chondroitin+MSM 120 kapslí
760 Kč

608 Kč

Glukosamine and chondroitin poskytuje kompletní účinnou ochranu pro kloubní aparát.. Opakované cvičení se zátěží nebo nárazy při dopadu chodidel na podložku požkozují kloubní systém.. Vazy, chrupavky a kloubní tkáň jsou vlivem tréninku vystaveny neustálému zatížení..


Prom-IN Joint Blend 120kapslí
424 Kč

339 Kč

JOINT BLEND je kombinací důležitých složek pro Vaše klouby, vazy a šlachy – glukosamin sulfátu, metylsulfonylmetanu a chondroitin sulfátu.


Max Muscle Joint Relief 2.0 180 kapslí
925 Kč

760 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Produkt byl navržený tak, aby poskytoval efektivní podporu a ochranu přetíženému nebo poškozenému kloubnímu aparátu. Obsahuje patentovanou směs nejúčinnějších dostupných složek se synergickým efektem.


Nutrend Flexit Drink 400 g jahoda
355 Kč

320 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nutrend Flexit Drink 400 g jahoda je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.


Musclesport Hydrolysed Collagen 1135g
462 Kč

340 Kč

Hydrolysed Collagen neboli hydrolyzovaný vepřový kolagen je nejvíce oblíbeným zdrojem před štěpených proteinů enzymovou hydrolýzou. Jedná se o vysoce koncentrovaný zdroj živočišných proteinů. Obsahuje aminokyseliny, které jsou důležité pro novotvorbu a regeneraci pojivových tkání.


Penco Mangosteen 60tbl
349 Kč

Doplněk stravy Penco® Mangosteen obsahuje funkční kombinaci 7 aktivních složek, podporujících zdraví kloubů, extrakt z tropického ovoce Garcinia mangostana L., glukosamin sulfát, vitamín C a stopové prvky.


Penco CHONDROVIT 120 tbl
490 Kč

Penco Chondrovit je kombinace chondroitinu, glukosaminu a kyseliny hyaluronové, obohacená stopovými prvky zinkem a mědí, které pozitivně ovlivňují metabolizmus kloubů a normální stav pojivových tkání.