Penco CHONDROVIT 120 tbl

Značka: Penco Náš kód: 100003530447

Partnerský prodej

Penco CHONDROVIT 120 tbl

Penco Chondrovit je kombinace chondroitinu, glukosaminu a kyseliny hyaluronové, obohacená stopovými prvky zinkem a mědí, které pozitivně ovlivňují metabolizmus kloubů a normální stav pojivových tkání. Celý popis

490

490 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003530447

Popis

Popis produktu

 HLAVNÍ VÝHODY CHONDROVITU:

  1. originální kombinace aktivních látek
  2. 1920 mg glukosaminu v denní dávce
  3. 400 mg chondroitinu ze žraločích chrupavek v denní dávce
  4. kyselina hyaluronová, vitamín D a stopové prvky (Zn, Cu, Se, B)
  5. zinek a měď pozitivně ovlivňují metabolizmus kloubů a normální stav pojivových tkání
  6. Vitamín D ovlivňuje vstřebávání vápníku a fosforu a přispívá k udržení normálního stavu kostíselen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke správné funkci imunitního systému

PROČ POUŽÍVAT CHONDROVIT?

Chondroitin obsažený v PENCO® Chondrovitu má mimořádnou schopnost vázat vodu v pojivové tkáni. Voda vázaná chondroitinem ve struktuře pojivové tkáně pomáhá tlumit nárazy a chránit chrupavku před poškozením. Glukosaminsulfát je nízkomolekulárn látka, která se snadno vstřebává a pomáhá vytvářet novou chrupavku. Je prekurzorem chondroitinu, tzn. stavebním prvkem polysacharidového řetězce chondroitinu (GAG). Kyselina hyaluronová je vysokomolekulární polysacharid, glykosaminglykan je hlavní složkou mezibuněčné hmoty.

PENCO® Chondrovit doporučujeme jako ochranu přetěžovaného kloubního systému nejen sportovců, ale i kloubů střední a vyšší věkové kategorie.

SLOŽENÍ: glukosamin sulfát, chondroitin sulfát žraločího původu, oxid zinečnatý, kyselina boritá, síran manganatý, síran měďnatý, hyaluronan sodný, vitamín D 3 , seleničitan sodný + želatinová tobolka (100% želatina).

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolku 3 – 4 x denně, nejlépe při jídle, po dobu 4 – 8 týdnů, pak postupné snižování dávek na 1–2 tobolky denně. Doporučujeme 2 – 4 měsíční kúru, kterou je vhodné v průběhu roku opakovat.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kloubní výživa
Počet tablet/porcí 120
Před výkonem ano
Při výkonu ne
Po výkonu ne
Vytrvalostní sporty ano
Silové sporty ano