Roxia Pharma RIVA-FLEX 1000 ml

Značka: Roxia Pharma Náš kód: 100002798316

Partnerský prodej

Roxia Pharma RIVA-FLEX 1000 ml

Unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty. Celý popis

1614

1 790 Kč
1 614 Kč
-9%
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002798316

Popis

Popis produktu

ARTRÓZA A KLOUBNÍ VÝŽIVA?

KLOUBNÍ VÝŽIVA RIVA-FLEX PŘEDSTAVUJE PLNOHODNOTNÉ A DOKONALÉ NUTRIČNÍ ŘEŠENÍ …

RIVA-FLEX je unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty. Obsahuje kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, vitamin C a kyselinu hyaluronovou v optimálních poměrech pro člověka. Jako antioxidant zde pracuje standardizovaný brusinkový extrakt s řadou pozitivních účinků i na močový systém a další orgány. Vitamin C přispívá ke komplexní funkci RIVA-FLEXu a podporuje jeho antioxidační působení. 

RIVA-FLEX JE VHODNÝ PRO AKUTNÍ I CHRONICKÉ BOLESTI POHYBOVÉHO SYSTÉMU.

Kdy a proč používat kloubní výživu:

při bolestech pohybového systému při bolestech zad po operacích pohybového systému při poškození menisků při přetrénování při posilování při ranní ztuhlosti při rekonvalescenci traumat pohybového systému

KOLAGEN

Kolagen je základní stavební bílkovina pojivových tkání. V lidském těle se vyskytuje zejména kolagen typu I a II, a to zejména v chrupavkách, vazech, šlachách, kostech a kůži. Lidské tělo obsahuje až 30% kolagenu. Degradace kolagenu je považována za jednu z hlavních příčin příznaků stárnutí.

Do RIVA-FLEXu je kolagen přidáván v hydrolyzované formě, tj. rozložený na své stavební aminokyseliny (kolagenní peptidy). Hydrolyzací je snižována molekulární hmotnost kolagenu, je usnadněno jeho vstřebávání, a významě zvýšeno jeho využití organismem.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová (HA), se u člověka vyskytuje především ve formě sodné soli (hyaluronát sodný, hyaluronan), a to zejména v pojivových tkáních: chrupavka, kosti, kůže atd.

Mezi biologické funkce HA patří:

  • zvyšuje pružnost chrupavek (váže na sebe vodu)
  • tlumí zánět, ničí volné kyslíkové radikály, podporuje obnovu buněk v kloubech
  • je popsán analgetický (protibolestivý) účinek HA
  • díky své viskozitě lubrikuje nitrokloubní (synoviální) tekutinu a usnadňuje klouzání chrupavek
  • stimuluje vlastní tvorbu HA buňkami synoviální membrány v kloubu
  • zlepšuje metabolismus buněk chrupavky (chondrocytů)
  • potlačuje degradaci kloubní chrupavky
  MSM

MSM (metylsulfonylmetan) patří mezi pomalu působící léky při artróze (osteoartróze). MSM je znám jako látka s protizánětlivými účinky, mírně tlumí bolestivost a otoky kloubů a svalů.

Je třeba jej také užívat pravidelně min. 3 měsíce, pak jeho účinky několik týdnů přetrvávají a lze jej na tu dobu vysadit.

 

GLUKOSAMIN SULFÁT

Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze. Glukosamin sulfát působí i proti ztrátě kloubní chrupavky, ke které při artróze dochází, avšak pouze při dlouhodobém užívání bez přestávek.

Jeho účinek nastupuje opožděně, projeví se až po cca 4–6 týdnech pravidelného úžívání. Obvykle však několik týdnů přetrvává, proto je možné po 2–3 měsících užívání udělat několikatýdenní přestávku.

 

CHONDROITIN SULFÁT

Chondroitin sulfát je hlavní stavební součást chrupavky. Zadržuje v ní vodu, a tak jí dává pružnost. Chondroitin sulfát také působí proti ztrátě kloubní chrupavky, ke které při artróze dochází, avšak pouze při dlouhodobém užívání bez přestávek.

Platí pro něj to, co pro glukosamin sulfát: Jeho účinek nastupuje opožděně, projeví se až po cca 4–6 týdnech pravidelného úžívání. Obvykle však několik týdnů přetrvává, proto je možné po 2–3 měsících užívání udělat několikatýdenní přestávku.

 

VITAMIN C

Vitamin C je běžně se vyskytujícím vitaminem. Možná si říkáte, co od něj očekávat v RIVA-FLEXu?

Vitamin C přispívá v RIVA-FLEXu zejména k tvorbě kolagenu, obsaženého v kostech, svalech, chrupavkách, kůži. Pozitivně ovlivňuje činnost nervové soustavy, imunitního systému, potlačuje únavu a vyčerpání, působí jako antioxidant.

 

BRUSINKOVÝ EXTRAKT

Vysoce kvalitní brusinkový extrakt, který používáme, pochází z kanadské brusinky Vaccinium macrocarpon, a je certifikovaný na 7% obsah proanthokyanů. Proanthokyany podporují celkovou antioxidační schopnost organismu.

Brusinkový extrakt může napomáhat také při nádorových onemocněních, infekcích trávicího systému a infekcích ústní dutiny. Brusinkový extrakt působí i v močovém systému, kde při preventivním používání brání uchycení bakterií ke stěně močových cest.

Upozornění:Tento přípravek byl uveden na trh jako tekutý doplněk stravy. Nejednáse o lék. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doba minimálnítrvanlivosti je vyznačena na obalu. Před použitím protřepejte. Vyhnětese kontaminaci obsahu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte nasuchém místě v originálním obalu při pokojové teplotě (do 25 °C). Spotřebujtedo data uvedeného na obalu.Po otevření uchovávejte přípravek dobře uzavřený v chladu a temnua spotřebujte do 6 měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečnímsvětlem. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodoua vyváženou stravu a zdravý životní styl. Tekutý doplněk stravy.

Součástí 1000 ml balení je dávkovač. 1000 ml balení obsahuje 200 dávekà 5 ml, a 100 dávek à 10 ml.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kloubní výživa
Konsistence nápoj
Doplňky stravy ano