1000 slovenských a českých húb
804 Kč 565 Kč

Táto kniha obsahuje viac ako 1 000 druhov húb zo všetkých skupín vyskytujúcich sa na území Českej a Slovenskej republiky. Poteší amatérskych hubárov aj profesionálnych mykológov a ďalších záujemcov o detailnejšie štúdium húb. Táto kniha vôbec prvýkrá ..

Angelika Lang - Huby
347 Kč 246 Kč

Sprievodca prírodou

• V odbornom výbere najdôležitejších druhov húb strednej Európy nájdete tie, ktoré môžete objaviť a určiť v prírode • Prekrásne fotografie a pútavé informačné texty umožňujú jedinečný pohľad do prírody • Praktický formát a pevná obálka umožňujú vziať si knihu so sebou do prírody

Angelika Lang - Vtáky
347 Kč 243 Kč

Sprievodca prírodou

• Odborne vybraný súbor kľúčových druhov vtákov strednej Európy ukazuje, ako možno tieto vtáky v prírode objaviť a pozorovať • Pozorovanie a určovanie najdôležitejších druhov našich vtákov • Krásne fotografie a pútavý text umožň ..

Brandt von Ingrid - Hmyz
149 Kč 106 Kč

Názorné barevné fotografie a prehledné informativní texty – tento pruvodce do kapsy obsahuje vše podstatné pro to, abyste umeli rozpoznat druhy motýlu a hmyzu.

Hmyz a motýle
161 Kč 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Názorné farebné fotografie a prehľadné informatívne texty obsahujú všetko podstatné, aby ste sa naučili rozoznávať rôzne druhy motýľov a hmyzu a mohli zblízka vidieť ich život v prírode. V tomto sprievodcovi nájdete výber najvýznamnejších druhov motý ..

Horské rostliny
149 Kč 104 Kč

Názorné barevné fotografie a přehledné informativní texty – tento průvodce do kapsy obsahuje vše podstatné pro to, abyste se naučili rozeznávat horské rostliny.

Hřibovité houby Evropy
899 Kč 629 Kč

Hřibovité houby. Kdo by je nemiloval? Někdo zbožňuje chuť, jiný vůni a někdo si prostě užívá, když je může v lese sbírat. U nás je tradice houbaření silná, a i když si hřibovité houby s těmi jedovatými nespletete, tento atlas vám bude k ruce. Věděli ..

Kvitnúce rastliny
347 Kč 243 Kč

Názorné farebné fotografie a prehľadné informatívne texty obsahujú všetko podstatné, aby ste sa naučili rozoznávať rôzne druhy kvetov. V tomto sprievodcovi nájdete výber najvýznamnejších druhov kvitnúcich rastlín strednej Európy. Zahŕňa najkrajšie dr ..

Lidské tělo
378 Kč 186 Kč

Jak funguje náš krevní oběh? Co znamená DNA? K čemu slouží pohlavní žlázy? Děti a dospívající mládež najdou v této knize odpovedi nejen na tyto, ale i na mnoho dalších otázek týkajících se lidského těla. Naleznou v ní názorně zobrazené (i v řezu) a s ..

Liečivé rastliny
347 Kč 246 Kč

Táto publikácia ponúka odborný výber najdôležitejších liečivých rastlín predstavujúci všetky tie druhy, ktoré môžete skutočne objaviť v prírode. Pútavé fotografie a texty Vám umožnia jedinečný pohľad do sveta liečivých rastlín. Praktický formát a pev ..

neuvedený autor - Houby
377 Kč 287 Kč

V tomto průvodci najdete výběr nejdůležitějších druhů hub střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při svých toulkách přírodou můžete najít a nasbírat a které možná budete potřebovat identifikovat. Názorné a krásné barevné fotografie a přehledné ..

Průvodce přírodou do kapsy
149 Kč 104 Kč

Tento kapesní průvodce přírodou je sestaven nejlepšími odborníky, obsahuje podrobné a názorné ilustrace a je sestaven tak, aby bylo jeho používání v přírodě jednoduché. Najdete zde podrobně popsáno a barevně vyobrazeno více než 500 druhů květin, stro ..

Putování přírodou Stromy, květiny, ptáci
315 Kč 207 Kč

Prostřednictvím této fantastické knihy o ptácích , stromech a květinách se seznámíte s přírodou kolem nás. Najdete v ní řadu fascinujících faktů. Dozvíte se četná tajemství ze života zahradního ptactva, podle čeho od sebe můžete rozeznat jednotlivé ..

Putovanie prírodou
267 Kč 187 Kč

Prostredníctvom tejto fantastickej knihy o stromoch, kvetoch a vtákoch sa zoznámite s prírodou okolo nás. Nájdete v nej množstvo fascinujúcich faktov a dozviete sa, podľa čoho môžete od seba rozoznať jednotlivé stromy, kvety a vtáky. Kniha vám ukáže, ..

Rastliny hôr
347 Kč 243 Kč

Táto publikácia ponúka odborný výber najdôležitejších kvitnúcich rastlín európskych pohorí približujúci všetky tie druhy, ktoré pravdepodobne uvidíte ny potulkách horami. Pútavé krásne fotografie a prehľadné informatívne texty Vám pomôžu zorientovať ..

Ryby korálových útesů
399 Kč 283 Kč

Tato kniha popisuje a ilustruje všechny ryby, které pravděpodobně spatříte při šnorchlování nebo potápění na korálových útesech v Indopacifiku (včetně Rudého moře) a v západním Atlantiku do hloubky 60 m.

Vtáky na kŕmidle
347 Kč 243 Kč

Názorné farebné fotografie a prehľadné informatívne texty – tento sprievodca do vrecka obsahuje všetko podstatné k rozoznávaniu a pozorovaniu vtákov, stavbe kŕmidiel atď. V tomto sprievodcovi nájdete výber najznámejších vtákov, ktoré môžete v stredne ..

Vtáky záhrad a parkov
347 Kč 246 Kč

Názorné farebné fotografie a pútavé informatívne texty obsahujú všetko podstatné, aby ste sa naučili rozoznávať rôzne druhy vtákov a nahliadli do ich sveta. V tomto sprievodcovi nájdete výber najvýznamnejších druhov vtákov strednej Európy. Zahŕňa naj ..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy životní prostředí a ekologie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie akce.