Petr Čornej: Jan Žižka
790 Kč 711 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Žižkův nový životopis vychází u příležitosti 600.

Hitler Adolf: Mein Kampf
555 Kč 448 Kč

Kniha Mein Kampf představuje jeden ze základních dokumentů nacistické ideologie, která v minulosti zapříčinila miliony mrtvých.

Šifrin Jiří: Bůh synergie
520 Kč 419 Kč

Kniha odhaluje skutky, život a vládu Josifa Vissarionoviče Stalina, člověka zakydaného hromadou špíny. Součástí jsou úvahy o utajených krocích Stalina a jejich důsledcích a filozofické úvahy.

Halliday David, Resnick Robert, Walker J: Fyzika 1 + 2
1 725 Kč 1 567 Kč
+ doprava zdarma

V tomto dotisku jsme upravili či rozšířili některé části textu tak, aby byl výklad ještě výstižnější a pro studenta názornější, a připojili poznámky, které výklad upřesňují a doplňují nebo propojují různé články knihy.

Frejtichová Jarmila: Můj rok 1970
299 Kč 252 Kč

Zavzpomínejme na rok, kdy se láme nejen desetiletí, ale také charaktery. Rok 1970 asi nebude v českých dějinách zapsán zrovna zlatým písmem. Je to rok tvrdého nástupu normalizace, vyhazovů z práce i čistek ve straně.

Richards Keith: Život
599 Kč 479 Kč

Keith Richards se narodil v roce 1943 v Dartfordu. Kytarista, vokalista, autor písní a spoluzakladatel Rolling Stones vypráví o tom, jak se učil hrát na kytaru a jak dával s Mickem Jaggerem a Brianem Jonesem dohromady kapelu.

Saudek
1 299 Kč 1 049 Kč

Nejrozsáhlejší monografie představuje nejkomplexněji dílo světově proslulého českého fotografa Jana Saudka. Základem je chronologický sled tvorby, včetně dosud nezveřejněné.

Schwartz Gary: Hieronymus Bosch
1 299 Kč 1 049 Kč

U příležitosti výročí 500 let od úmrtí významného malíře Hieronyma Bosche vychází výpravná monografie shrnující jeho život a dílo, včetně dosud nepublikovaných reprodukcí nově restaurovaných děl.

Třeštík Michael, Třeštík Tomáš: Katka: Příběh narkomanky
299 Kč 252 Kč

Sestupná spirála narkotik, krádeží, prostituce a celkového chátrání. A jenom občasné záblesky odhodlání s drogami skoncovat. Tak vypadala každodenní realita Kateřiny B. v unikátním časosběrném dokumentu Heleny Třeštíkové z roku 2009.

Jacques Le Goff: Kultura středověké Evropy
899 Kč 809 Kč

Obsáhlá publikace představuje jakousi plastickou mapu či průvodce dějinami středověké Evropy. Udivuje svou šíří záběru, sahající od politických událostí přes vývoj hospodářství a obchodu k dějinám mentality, myšlení a kultury.

Jan Novák: Kundera - Český život a doba
798 Kč 718 Kč

Jan Novák, proslulý dosud svými povídkovými a románovými opusy, předstupuje nyní před čtenáře s žánrem literární biografie. Centrem jeho pozornosti je Milan Kundera, ve světě dnes asi nejznámější spisovatel s českými kořeny.

Duffková Michaela: Zápisník alkoholičky
299 Kč 252 Kč

Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia Litera. Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě.

Jaroslav Flegr: Zamrzlá evoluce - aneb je to jinak, pane Darwin
350 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Většina biologů i studentů přicházejících studovat biologii na vysokou školu se domnívá, že evoluční biologie je v podstatě uzavřená kapitola vědy. Ale co když je všechno úplně jinak? Co když právě evoluční biologie v 70. a 80.

Michal Téra: Kyjevská Rus - Dějiny, kultura, společnost
649 Kč 584 Kč

Kniha představuje dějiny Kyjevské Rusi od jejích počátků až do 13. století. Práce uvádí základní soubor pramenů a soudobé odborné literatury k dané problematice a seznamuje čtenáře s vývojem východní Evropy od nejstarších dob až do mongolského vpádu.

Shone Tom: Tarantino - Retrospektiva
799 Kč 679 Kč

Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život.

Atlas ptáků

Atlas ptáků

Hodnocení: 5
199 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ptáci jsou fascinující a krásná zvířata a jejich pozorováním může všímavý ornitolog získat neskutečné zážitky. V tomto atlasu najdete 250 druhů ptáků, kteří se pravidelně vyskytují na území České republiky nebo k nám alespoň zalétávají.

Řepka Tomáš: Tomáš Řepka: Deník ze dna
399 Kč 322 Kč

Bývalý fotbalový reprezentant, kapitán Sparty, hráč italské Fiorentiny a anglického West Hamu, legendární obránce Tomáš Řepka vydává svou nejosobnější zpověď.

Belmondo Jean-Paul: Belmondo o Belmondovi
790 Kč 638 Kč

Zcela výjimečná fotografická publikace

Je čas bilancovat – toho si je vědom i samotný J. P. A tak vedle autobiografického vyprávění uspořádal také velkolepý fotografický průřez svým životem.

Agónie a extáze - Životopisný román o Michelangelovi
598 Kč 538 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Román, který je sám o sobě mistrovským dílem, přináší přesvědčivý portrét jednoho z největších umělců, jaké svět kdy měl. Jeho dobou bylo bouřlivé období renesance, doba otrávených vladařů, válčících papežů a všemocné rodiny Medicejských.

Dějiny českých zemí
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečná syntéza českých dějin sleduje vývoj na našem území od prvních stop člověka po současnost.

Landa Daniel: Daniel Landa - Všeník
379 Kč 306 Kč

První vydání knižního debutu osobitého umělce DANIELA LANDY s názvem VŠENÍK bylo koncem loňského vyprodáno během pár týdnů. Titul nyní přichází do prodeje ve výpravnějším NOVÉM VYDÁNÍ s barevnými fotografiemi a novou grafickou úpravou.

Pavel Jiras: Barrandov Vzestup k výšinám I.
1 999 Kč 499 Kč

Barrandov je mimořádné dílo, které vytvořil Pavel Jiras. Jedná se o obrazovou historii českého filmu. Je to kniha, která prostřednictvím dochovaných obrazových dokumentů zachycuje příběh Barrandovského studia, který je do značné míry také příběhem českého filmu.

Adolf Hitler: Mein Kampf
555 Kč 499 Kč

Kniha Mein Kampf představuje jeden ze základních dokumentů nacistické ideologie, která v minulosti zapříčinila miliony mrtvých.

Votýpka Vladimír: Křižovatky české aristokracie
329 Kč 266 Kč

Kniha, jež volně navazuje na autorovu úspěšnou „šlechtickou trilogii“, vypráví osudy potomků šesti českých šlechtických rodů, kteří se od roku 1989 opět aktivně účastní života české společnosti nebo se sem pravidelně vracejí.

Techniky malby
499 Kč 449 Kč

Tato kniha vás provede od základů malby až po práci s vodovými, akrylovými a olejovými barvami. Naučíte se vše, co potřebujete znát o tónech, barvách, texturách a práci se štětci, abyste sebevědomě vytvořili vlastní mistrovské dílo.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Literatura faktu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Literatura faktu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Literatura faktu akce.