Počet nalezených produktů: 3370

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Willey David: TANKY: velký obrazový průvodce
599 Kč

479 Kč

Komplexní encyklopedická kniha o tancích zachycuje celou historii těchto obrněných vozidel a v závěru nabízí i výhled do budoucna. Více než 400 typů tanků, včetně bezpilotních.


Wohlleben Peter: Moudrost lesa
349 Kč

282 Kč

Les umí dostat z lidí to nejlepší! Romantický hvozd – hluboké ticho, vůně mechu a pryskyřice, ševelení v korunách stromů: představujete si les také tak? Tato nádherná místa se stávají vlivem lidské chamtivosti a znečišťování čím dál vzácnějšími.


MOTOCYKLY: velký obrazový průvodce
799 Kč

639 Kč

Výpravná encyklopedie zachycuje lesk a slávu na dvou kolech od samého počátku téměř do současnosti.


Janoušek Jiří: Jan Werich za oponou
499 Kč

399 Kč

Novinka

Kniha Jan Werich za oponou přináší na tři stovky unikátních fotografií z rodinného archivu.


Valden Milan: 100 českých knih, které si musíte přečíst
349 Kč

279 Kč

To nejlepší a nejdůležitější z české literatury za posledních 100 let! Autor vybral sto knih (za každý rok z let 1918–2017 jednu), které v žádném podobném přehledu nemohou chybět (od autorů jako Hašek, K.


Petrov Michal: Retro ČS 1–3 box
1 298 Kč

1 048 Kč

Jedinečné obrazové publikace o československém retrosvětě v kompletním vydání.


100 hoaxů a omylů, které napálily vědce
399 Kč

339 Kč

I vědci dostanou občas kopačky – a často od jiných vědců nebo odborníků. Některé hoaxy jsou pouze dobře míněnými žerty, zatímco jiné jsou závažnými podvody těch, co touží po slávě a penězích.


100 ilustrátorů
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

V knize jsou soustředěny nejpozoruhodnější práce z oblasti současné ilustrace. Editor shromáždil fascinující směsici dlouho zavedených jmen a nováčků, používajících širokou škálu technik.


100 let od založení Československa v textech, projevech a rozhovorech IVK
165 Kč

134 Kč

Vznik Československé republiky, jehož sté výročí si letos připomínáme, je příležitostí k ohlédnutí se za naší moderní historií, jejími vrcholy i tragickými periodami, výzvou k hledání poučení z ní a především k úvahám o budoucnosti naší republiky a h


100 vynálezů, které změnily svět
399 Kč

339 Kč

Tento jedinečný svazek se zaměřuje na fascinující příběhy vynálezů, které hrají klíčovou roli v našich každodenních životech.


100 záhad, které věda vysvětlila
399 Kč

339 Kč

Od úbytku včel po teorie konce světa a ještě dál. Odborníci časopisu Popular Science odhalí tajemství vesmíru a odpoví na 100 nejzapeklitějších vědeckých otázek.


Abécassis Éliette: Tajemství doktora Freuda
229 Kč

195 Kč

Román známé francouzské spisovatelky zpracovává poslední období života Sigmunda Freuda ve Vídni, kde se pod vlivem nacistů rozšiřuje antisemitismus.


Abdel-Samad Hamed: Islámský fašismus - Analýza
199 Kč

161 Kč

ZÚČTOVÁNÍ S ISLAMISMEM Islamismus vznikl současně s italským fašismem a německým nacionálním socialismem. Jeho fašizující ideologie však má kořeny v mnohem hlubší minulosti – je obsažena už v prapočátcích islámu.


Abdel-Samad Hamed: Účtování s Mohamedem
199 Kč

161 Kč

Islámský svět a jeho nekritické uctívání Mohameda

Islámský fundamentalismus a intolerance jsou důsledky přeceňování Koránu a Mohameda.


Abdi Hawa: Nevzdávat se naděje
299 Kč

242 Kč

Kniha je strhující autobiografií somálské gynekoložky Hawy Abdiové, angažující se v hnutí za lidská práva a nominované na Nobelovu cenu míru. Zároveň je autentickým obrazem smutného osudu a tragického stavu současné somálské společnosti.


Ackermanová Diane: Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy
349 Kč

282 Kč

Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů.


Ackroyd Peter: Dějiny Anglie - Tudorovci
499 Kč

403 Kč

Nově a přehledně Kniha předního anglického popularizátora historických témat navazuje na předcházející první díl Dějin Anglie a zahrnuje celé 16. století, plné převratných událostí a zvratů. Začíná nástupem Jindřicha VIII.


Ackroyd Peter: Dějiny Anglie - Základy
499 Kč

403 Kč

Dějiny Anglie: Základy zahrnují období od pravěku až po smrt prvního Tudorovce na anglickém trůně Jindřicha VII. a končí bezprostředně předtím, než se vlády ujal jeho mnohem slavnější syn Jindřich VIII.