Počet nalezených produktů: 21

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Výprodej


Benzoni Juliette: Vévodův talisman - Tři rubíny-70%
299 Kč

89 Kč

Výprodej

Na útěku po prohrané bitvě u Grandsonu 2. března 1476 proti Švýcarům byl všemocný burgundský vévoda Karel Smělý nucen zanechat všechna svá zavazadla s pohádkovým bohatstvím napospas vítězům.


Calmel Mireille: Eleonora Akvitánská - Rozpadlý svazek-87%
349 Kč

44 Kč

Výprodej

Manželství Jindřicha a Eleonory se ocitá definitivně v troskách. Jejich dospívající synové se začínají bouřit proti otci, žádají podíl na moci a Eleonora stojí na jejich straně. Jindřich ale vítězí a Eleonora se ocitá v internaci jako jeho zajatkyně.


Cullenová Lynn: Mrs. Poe-29%
379 Kč

269 Kč

Výprodej

Zakázaná láska k autorovi Havrana a jiných hrůzných příběhů může být nebezpečná…

„Každičká stránka nabitá dějem…


Dübell Richard: Brána věčnosti-54%
499 Kč

225 Kč

Výprodej

Rok 1250. Císař Friedrich II. je mrtvý, Svatá říše římská plná zmatku. Jen jeden člověk zná poslední císařovo tajemství. Je to katar Rogers de Bezers, který se pouští po stopě tajemství, které navždy změní jeho život.


Griffith Mari: Kořeny růže Tudorovců-40%
299 Kč

179 Kč

Výprodej

Příběh vášnivé lásky, která vyústila do tajně uzavřeného manželství, z něhož vzešlo jméno nejznámější královské dynastie v dějinách Velké Británie – Tudorovců. Když byli anglický král Jindřich V.


Lepée Denis: Vlk a lev - Válka tří Jindřichů-55%
299 Kč

134 Kč

Výprodej

Ve 2. polovině 16. století se ve Francii na pozadí bartolomějské noci dál odehrávají kruté boje mezi protestanty a katolíky. Travičství, vraždy, intriky, zrady a záludné činy jsou běžné.


Lyne Charlotte: Dívka z Bernau-66%
399 Kč

134 Kč

Výprodej

Magdu, vnučku pivovarníka v Bernau, občas navštěvuje zlý sen, který věstí smrt někoho z jejích bližních. A ten sen se bohužel vždy vyplní.


Massie Elizabeth: Tudorovci III - Buď vůle Tvá-92%
329 Kč

26 Kč

Výprodej

Třetí pokračování Tudorovců začíná událostmi krátce po smrti Anny Boleynové. Novou anglickou královnou se stává ctnostná a krásná Jana Seymourová, jež přesvědčí krále, aby se smířil se svými dcerami, malou Alžbětou a zbožnou Marií.


Schröder Rainer M.: Kronika rodu Medicejů 2 – Kmotr z Florencie-88%
399 Kč

44 Kč

Výprodej

Druhý svazek medicejské trilogie čtenáře zavádí do Florencie v době života nejvýznačnějšího představitele renesanční dynastie Lorenza I. Medicejského řečeného Nádherný a jeho méně známého bratra Giuliana. Florencie v roce 1476.


Schröder Rainer M.: Kronika rodu Medicejů 3 - Dědictví klanu-88%
399 Kč

44 Kč

Výprodej

Florencie v roce 1487. Intriky, spiknutí a podvody jsou mezi boháči v medicejské Florencii na denním pořádku. Ti nejhamižnější se nelekají ničeho, ani vraždy. To pozná na vlastní kůži i mladičká dívka Francesca Aldrovandiová.


Stachniak Eva: Zimní palác-63%
369 Kč

134 Kč

Výprodej

Román o mládí carevny Kateřiny II. Veliké (1762–1796), jedné z nejvýznačnějších postav nejen ruských, ale i světových dějin. Její příběh vypráví dívka polského původu Barbara, v Rusku nazývaná Varvara, která se jako sirotek dostane k carskému dvoru.


Stockwinová Julian: Hedvábný strom-55%
399 Kč

179 Kč

Výprodej

Řím 549 našeho letopočtu. Kupec Nicander a legionář Marius jsou nuceni uprchnout z města, a tak utíkají za novým životem do Konstantinopole. Odhodláni jít štěstí naproti, vymyslí několik zdánlivě neuskutečnitelných plánů, jak vydělat velké peníze.


Tanizaki Džuničiró: Tajný život knížete z Musaši-64%
249 Kč

89 Kč

Výprodej

Protagonistou románu o knížeti z Musaši je muž, avšak sekunduje mu krásná, ale i pomstychtivá urozená žena. Milostný a spiklenecký vztah této dvojice končí zkázou jednoho významného samurajského rodu a zohavením tváře jeho představitele.


Vlček Vladislav: Inkvizitor-83%
259 Kč

44 Kč

Výprodej

Inkvizitor

Harald MacGowan sloužil Bohu jako inkvizitor. Byl to on, kdo chránil lidi před čarodějnicemi a jinými nečistými silami – s nasazením a vášnivým smyslem pro povinnost. O tom byl přesvědčen.


Vyroubal Jan: Poslední evangelium-70%
299 Kč

89 Kč

Výprodej

Byl život Ježíše Krista skutečně takový, jak ho známe, nebo to vše byla jen velká hra? Poté, co se Abrahám Jeruzalémský vrátil z Říma, střetávají se jeho kroky s Ahasverem.


Vyroubal Tomáš: Přístav poslední naděje-79%
299 Kč

62 Kč

Výprodej

Historický román odehrávající se na Moravě a ve Svaté zemi ve 12. století. Hlavním hrdinou je Vilém Prokop, syn zemana. Po ztrátě své lásky a sporech s otcem odchází z domova.


Worth Sandra: Růže z Yorku - Strmý pád-70%
299 Kč

89 Kč

Výprodej

Dramatický závěr vzrušující ságy z období válek růží zachycuje poslední dva roky života krále Richarda III. Vykresluje ho jako tragického hrdinu, který se snažil vládnout všem spravedlivě a podle práva, bez ohledu na původ.