Erskinová Barbara: Strom duchů
449 Kč 363 Kč

Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.

Nesbo Jo: Nůž

Nesbo Jo: Nůž

Hodnocení: 5
449 Kč 399 Kč

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Tudor C. J.: Jáma

Tudor C. J.: Jáma

Hodnocení: 4
399 Kč 359 Kč

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila…

Mayne Andrew: Teorie vraždy
379 Kč 339 Kč

Bioinformatik a lovec sériových vrahů Theo Cray dostane od FBI neoficiální nabídku vyšetřit podivnou dvojnásobnou vraždu.

Jackson Stina: Stříbrná cesta
349 Kč 315 Kč

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo.

Jakoubková Alena: Odříkaného manžela největší krajíc
279 Kč 224 Kč

Novinka

Poté, co ji opustí „největší láska jejího života“, zanevře Agáta na muže a rozhodne se budovat kariéru jako šéfredaktorka společenského časopisu a žít už navždy sama. Muže do svého života pustí jen občas, každého jen na jednu noc.

Benková Jana: Slunečnice
259 Kč 208 Kč

Novinka

Monika dokončila vysokou školu, ale vhodnou práci se jí najít nepodařilo. Pracuje tedy v malém penzionu jako recepční a sní o lepším životě. Je typickým ošklivým káčátkem, které se trápí mimo jiné i kvůli nešťastné lásce.

Simmons Dan: Endymion
498 Kč 374 Kč

Novinka

Hyperion a Pád Hyperionu společně tvoří jeden z nejslavnějších a nejpopulárnějších příběhů v dějinách žánru science fiction.

Maden Mike: Tom Clancy: V oku bouře
399 Kč 339 Kč

Novinka

Hlavní hrdina příběhu, Jack Ryan Jr., se v nejnovějším románu slavné série ocitá v předních liniích kybernetické války, a to přímo uprostřed vražedné tropické bouře.

Barker Hayley: Zloděj čísel
399 Kč 339 Kč

Novinka

Hošiko a Ben jsou na útěku od chvíle, co při poněkud výbušném závěru Posledního čísla spálili cirkus Silvia Sabatiniho na popel. Ale Benova matka se nezastaví před ničím, aby ho našla a pomstila se.

Eidler Petr: Kdo zabije Evu S.?
289 Kč 232 Kč

Novinka

Eva Stieglitzová dostane jednoho dne anonym, že jsou její dny sečteny. Na svůj věk je však stále aktivní sportovkyně, která má pro strach uděláno. Když jí dcera s vnučkou nabídnou, že jí zajistí ochranu – soukromého detektiva, odmítne je.

Granger Ann: Nezvyklý zájem o mrtvoly - Anglická detektivka
349 Kč 279 Kč

Novinka

V roce 1864 přijme Lizzie Martinová místo společnice bohaté vdovy, majitelky domů v chudinské čtvrti. Lizzie zaujme zjištění, že její předchůdkyně zmizela, pravděpodobně na útěku s neznámým mužem.

Hornek Samuel: Krev budoucnosti
260 Kč 195 Kč

Novinka

Po Velké krizi vládne Unie masám chudých řečmi o právu a téměř absolutní kontrolou technologiemi. Uspěje Deniss v nucené vzpouře proti systému? Sci-fi román z blízké budoucnosti, kdy populační exploze na zemi kulminuje a dosáhla devíti miliard lidí.

Kohout Pavel: Les Bor
269 Kč 216 Kč

Novinka

Les Bor u Českých Budějovic je místo opředené mnoha tajemstvími a tragickými událostmi. Není tedy divu, že poté, co najde skupina studentů v lese zavražděného muže, vyvolá tento hrůzný čin značný rozruch.

Theorin Johan: Hon na Vittry
319 Kč 256 Kč

Novinka

Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí.

Urbaníková Eva: Příliš osobní známost
249 Kč 209 Kč

Novinka

Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat. Úspěšný román se stal předlohou ke stejnojmennému filmu: třicetiletá Natálie potkává vdovce Marka s malým děvčátkem.

Waishaupt Jan: Třetí etapa
289 Kč 217 Kč

Novinka

Strhující akční apokalyptická military sci-fi o krutém boji, ve kterém Země čelí mimozemské invazi.

Walters Minette: Nejtemnější půlnoc
399 Kč 319 Kč

Novinka

Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy pokrokářsky smýšlející lady Anne z panství Develish, jež se po smrti svého manžela Richarda ujala vlády nad panstvím, její vzpurné dcery Eleanor, a především mladíka Thad

Mornštajnová Alena: Tiché roky
349 Kč 279 Kč

Co všechno nevíme o svých nejbližších?

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou.

Macmillanová Gilly: Chůva
399 Kč 319 Kč

Malá Jo zbožňuje chůvu Hannah víc než svoji matku, a tak když jedné noci Hannah beze stopy zmizí, holčička je naprosto zničená. O třicet let později se Jo vrací do rodičovského domu a je nucena čelit svému složitému vztahu s matkou.

Bryndza Robert: Kanibal z Nine Elms
399 Kč 339 Kč

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.

Moriarty Liane: Úplně cizí lidé
399 Kč 322 Kč

Novinka autorky světových bestsellerů Sedmilhářky a Manželovo tajemství! Tříčlenná rodina, manželský pár, dva nezadaní muži a dvě rozvedené ženy – ti všichni se scházejí na desetidenním léčebném pobytu v luxusních lázních uprostřed pustiny.

Hartl Patrik: Nejlepší víkend
396 Kč 319 Kč

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.

kolektiv autorů: Velká kniha povídek o psech
590 Kč 477 Kč

„Velká kniha povídek o psech“ je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů.

Adler-Olsen Jussi: Oběť 2117
399 Kč 322 Kč

V osmém dílu detektivní řady o oddělení Q autor odhaluje Asadovu pohnutou minulost.

Na břehu Středozemního moře se najde tělo uprchlíka.

Mornštajnová Alena: Hana
299 Kč 239 Kč

Třetí román úspěšné české autorky

Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen?

Bryndza Robert: Dívka v ledu
399 Kč 339 Kč

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život.

Hartl Patrik: Malý pražský erotikon
369 Kč 298 Kč

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů.

Nemčková Kristína: Cookbook #UPGRADE
595 Kč 481 Kč

Jsem Kristína Nemčková, nejmladší vítězka soutěže MasterChef na světě a taky autorka kuchařské knihy #UPGRADE plné tradičních, ale i inovativních československých receptů.

Gibneyová Patricia: Ukradené životy
399 Kč 322 Kč

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně.

Cook Robin: Pandemie

Cook Robin: Pandemie

Hodnocení: 5
399 Kč 322 Kč

V newyorském metru zničehonic zkolabuje neznámá, na první pohled zdravá a mladá žena a hned po příjezdu do nemocnice umírá. Pro doktora Jacka Stapletona je její případ strašidelnou připomínkou chřipkové pandemie v roce 1918.

Di Fulvio Luca: Sen, který se naplnil
449 Kč 363 Kč

Masová emigrace Evropanů do zámoří na přelomu 19. a 20. století. Tři mladí lidé na nebezpečné cestě za lepším životem.

Vondruška Vlastimil: Přemyslovská epopej - luxusní vydání-40%
1 499 Kč 899 Kč

Výprodej

Přemyslovská epopej je dosud nejrozsáhlejší v Čechách publikovanou historickou románovou freskou, zobrazující osudy posledních velkých přemyslovských králů

Je rozdělena do čtyř částí – Velký král (Přemysl I. Otakar), Jednooký král (Václav I.

Tudor C. J.: Kříďák

Tudor C. J.: Kříďák

Hodnocení: 5
399 Kč 322 Kč

Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu – a nedá se před ním utéct. Cítíte to v lese, ve škole i na hřišti, cítíte to v domech a v lunaparku.

Bryndza Robert: Smrtící tajnosti
399 Kč 339 Kč

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?

Todd Anna: After 2: Přiznání
349 Kč 279 Kč

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš?
Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená.