Nesbo Jo: Nůž

Nesbo Jo: Nůž

Hodnocení: 4,7
449 Kč 399 Kč

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Tudor C. J.: Jáma

Tudor C. J.: Jáma

Hodnocení: 4,5
399 Kč 359 Kč

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila…

Mayne Andrew: Teorie vraždy
379 Kč 339 Kč

Bioinformatik a lovec sériových vrahů Theo Cray dostane od FBI neoficiální nabídku vyšetřit podivnou dvojnásobnou vraždu.

Eben Marek: Myšlenky za volantem
299 Kč 279 Kč

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne.

My z Ulice

My z Ulice

Hodnocení: 4,8
329 Kč 266 Kč

První český každodenní seriál Ulice slaví 15 let a vy máte možnost zavzpomínat na všechny důležité momenty a postavy. V knize se vám postupně představí jednotlivé rodiny, které z pohledu jejich členů vypráví své příběhy.

Todd Anna: After (1-5) - komplet
1 111 Kč 889 Kč

Romantická série AFTER spisovatelky Anny Todd vycházela nejprve na knižním webu Wattpad, kde ji autorka uveřejňovala pod pseudonymem Imaginator 1D.

Robert Bryndza: Mlha nad Shadow Sands
399 Kč 359 Kč

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Nesbo Jo: Království

Nesbo Jo: Království

Hodnocení: 5
449 Kč 378 Kč

Dva bratři. Jedno království. Nespočet tajemství. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu.

Decastelo René: Slunečná

Decastelo René: Slunečná

Hodnocení: 4,8
349 Kč 282 Kč

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem.

Moyesová Jojo: Jako hvězdy v temné noci
399 Kč 322 Kč

Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.

Erben Karel Jaromír, Fürstová Míla: Kytice
599 Kč 479 Kč

Snad nejznámější česká sbírka balad 19. století je natolik nadčasová, že oslovuje čtenáře již neuvěřitelných 150 let. Verše plné tajemna, mystiky a poučení jdou až do hloubky české duše.

Bernášková Jana: Jak přežít svého muže
359 Kč 289 Kč

Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky.

Harry Potter - Sbírka hůlek
599 Kč 484 Kč

Ve filmech o Harrym Potterovi je každá hůlka stejně unikátní jako čaroděj nebo čarodějka, kteří s ní kouzlí.

Jo Nesbo: Království

Jo Nesbo: Království

Hodnocení: 5
449 Kč 404 Kč

Děj nového románu Joa Nesboho s názvem Království se odehrává v malé obci Os rozkládající se pod horami. Jeho hlavními hrdiny jsou dva bratři, Roy a Carl.

Kepler Lars: Zrcadlový muž
449 Kč 363 Kč

Brutální čin a jediný svědek, jehož chorá paměť odmítá vydat pravdu. návrat hypnotizéra v osmém případu komisaře joony linny.

Šestnáctiletá Jenny zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu.

Tudor C. J.: Ti druzí

Tudor C. J.: Ti druzí

Hodnocení: 4,5
399 Kč 322 Kč

Mrazivý. Děsivý. Neodložitelný. Nový psychothriller autorky bestsellerů Kříďák a Jáma. Gabe se jednoho dne vracel autem domů z práce a v zácpě uvízl za starým autem. Jeho zadním oknem na něj vykoukla dívčí tvář. Zahlédl, jak říká: „Tati.

Meyerová Stephenie: Půlnoční slunce
549 Kč 462 Kč

Příběh Stmívání Edwardovýma očima Osudové setkání Edwarda Cullena a Belly Swanové obrátilo oběma život vzhůru nohama. Až dosud jsme jejich dramatický vztah znali jen z dívčina vyprávění, ale teď nadešel čas na Edwardův pohled.

Jonasson Jonas: Sladká pomsta
399 Kč 336 Kč

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Od autora bestselleru Stoletý stařík. Spoře oděný Masaj v centru Stockholmu, kde mrzne, až praští. Geniální podnikatel prodávající pomstu na klíč. Pár toužící po odplatě. A ten, kterému se chtějí všichni pomstít.

Bez frází

Bez frází

Hodnocení: 5
757 Kč 650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Bez frází autora František Prachař,František Suchan vydaná v nakladatelství BF Media s.r.o. v roce 2020, jazyk: Čeština, vazba: Brožovaná, počet stran: 480.

Jirglová Petra Š.: Všechno nejlepší, Anno
399 Kč 322 Kč

Osmadvacetiletá Anna život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost.

Erben Karel Jaromír: Komiksová Kytice
599 Kč 484 Kč

Karel Jaromír Erben by v letošním roce oslavil 205. narozeniny. I na tuto počest proto vzniklo v rukou 12– ti českých ilustrátorů unikátní komiksové zpracování jeho nejslavnějšího díla – Kytice.

Pötzsch Oliver: Kejklíř
479 Kč 387 Kč

1486: Knittlingen platí za klidné místo v hornaté oblasti Kraichgau do té doby, než do města vkročí komedianti. Najednou se v okolí začnou ztrácet děti. Johann Georg, zvaný „Faustus“, Šťastlivec, to nevnímá.

Karel Jaromír Erben - Kytice
2 990 Kč 2 512 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jestliže můžeme něco směle zařadit mezi klenoty naší literární historie, pak je to Erbenova Kytice. Nakladatelství BVD se rozhodlo nabídnout knižnímu trhu věrnou repliku vydání Kytice z roku 1924. Kniha byla vytištěna tak, aby do nejmenších detailů, ..

Zatmívačka
990 Kč 785 Kč

Zatmívačka autora Sean Phillips vydaná v nakladatelství BB ART v roce 2020, jazyk: Čeština, počet stran: 400.

Macmillanová Gilly: Chůva
399 Kč 322 Kč

Malá Jo zbožňuje chůvu Hannah víc než svoji matku, a tak když jedné noci Hannah beze stopy zmizí, holčička je naprosto zničená. O třicet let později se Jo vrací do rodičovského domu a je nucena čelit svému složitému vztahu s matkou.

Brown Sandra: Střemhlavý pád
399 Kč 322 Kč

Když Rye, zkušený pilot, dosedne na zem po zásahu laserem, ukáže se, že s černou schránkou, kterou měl narychlo dopravit zákazníkovi, jsou spjaté velmi podivné okolnosti.

Erben Karel Jaromír: Kytice - luxusní anglické vydání
699 Kč 637 Kč

Four years planning and preparing, this new edition features 200 pages of Erben's poetry with illustrations by Míla Fürstová; an introduction by Professor Geoffrey Chew explaining how these poems inspired composers like Antonín Dvořák to compose his

René Decastelo: Slunečná
349 Kč 314 Kč

Novinka

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem.

Boček Evžen: Aristokratka u královského dvora
279 Kč 226 Kč

Již v pátém dílu ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“ mimo jiné dojde k následujícím událostem: Marie Kostková se rozzuří na Maxe Launa, zorganizuje výpravu do Nizozemského království, dostane briliantové šperk

Landsman Dominik, TMBK: Někdo mě má rád
359 Kč 289 Kč

Jiří Ovčáček, historicky první člověk v dějinách České republiky, který zastává funkci jak první dámy, tak i viceprezidenta, míří plnou parou do učebnic dějepisu.

Forsyth Frederick: Liška

Forsyth Frederick: Liška

Hodnocení: 4,7
359 Kč 288 Kč

Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu!

Bývalého britského tajného agenta Adriana Westona vzbudí uprostřed noci telefonát ministerské předsedkyně.

Stehlíková Petra: Nasterea
399 Kč 299 Kč

Druhý návrat do temného světa, kde se na pravdu a naději už téměř zapomnělo…

Omstakland byl napaden. Člověk, kterému Ilan zachránila život, rozpoutal peklo. Ilan se na poslední chvíli podařilo rozluštit dávnou větu i její smysl. Objevila cestu.

Rytíři 2 - Osudná zpráva
349 Kč 282 Kč

Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři 2: Osudná zpráva je pokračování prvního dílu komiksového gamebooku Rytíři z edice Komiks, v němž jsi hrdinou.

kolektiv autorů: Velká kniha povídek o psech
590 Kč 477 Kč

„Velká kniha povídek o psech“ je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů.

Cilčina cesta
376 Kč 323 Kč

Cilce je pouhých šestnáct let, když ji v roce 1942 odvezou do koncentračního tábora Osvětim-Březinka. Její krása přitahuje nechtěnou pozornost stráží. Cilka ale udělá dojem na místní lékařku, naučí se nové dovednosti a začne se starat o nemocné v táb ..