Počet nalezených produktů: 140

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Jacobsová Anne: Panský dům a jeho dědictví
399 Kč

319 Kč

Augsburg 1920 Panský dům hledí optimisticky vstříc budoucnosti. Paul Melzer se po návratu z ruského zajetí ujal vedení továrny a dopomohl rodinné firmě získat zpět starou slávu.


Bailyová Virginia: Jednou časně zrána
349 Kč

282 Kč

Šedivé ráno roku 1943. Na římské ulici se dvě mladé ženy na okamžik střetnou pohledem. Chiara se chystá uprchnout z okupovaného města. Ta druhá, které se drží malý chlapec, musela pod namířenými zbraněmi nastoupit na korbu náklaďáku.


Bilyeauová Nancy: Kalich
399 Kč

322 Kč

Když král Jindřich VIII. s konečnou platností zruší anglické kláštery, musí Joanna Staffordová opustit převorství a vyhledat nový domov.


Bomannová Corina: Motýlí ostrov
349 Kč

282 Kč

Diana Wagenbachová, berlínská právnička, odlétá do Anglie, kde umírá její milovaná teta. Ta v posledních slovech prosí Dianu, aby odhalila dlouho chráněné rodinné tajemství.


Bomannová Corina: Zahrada v měsíčním svitu
349 Kč

282 Kč

Když antikvářka Lilly dostane darem staré housle, které jí údajně patří, je velice zmatená. Neumí si vysvětlit, proč právě ona má zdědit – jak se záhy ukáže – velice slavný nástroj.


Byrdová Sandra: Růže mají trny. Román o Alžbětě I.
299 Kč

242 Kč

Co si počít, když vás služba u královny může připravit o manželství i o život?

Roku 1565 se sedmnáctiletá Elin vydává ze Švédska na nebezpečnou cestu do Anglie.


Campionová Emma: Milostný trojúhelník
379 Kč

306 Kč

Barvitý příběh lásky a zrady odehrávající se na anglickém dvoře 14. století. Když byl popraven hrabě z Kentu, jeho dcera Joan žila s matkou a bratrem na královském dvoře pod ochranou královny Filipy. Král Eduard III.


Carr Caleb: Psychiatr
399 Kč

322 Kč

Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 1: V zemi korálového stromu
399 Kč

322 Kč

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi. Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 2: Laguna plameňáků
399 Kč

322 Kč

Životní cesty tří rodin z 1. dílu trojdílné argentinské ságy V zemi korálového stromu pokračují. Argentina roku 1876. Mladá ovdovělá Annelie Wienandová se odstěhuje s dcerou Minou z Frankfurtu, aby se znovu provdala.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 3: Píseň vodopádu
399 Kč

322 Kč

Argentina, 1897

Clarissa a Javier chtějí oslavit první výročí sňatku výpravou k vodopádům Iguazú. Nádherný den ale skončí hrozně. Javier zemře, Clarissa spadne do dravého vodopádu…


Colinová Beatrice: Uchopit sen
359 Kč

289 Kč

Zajímavé historické pozadí i milostný příběh plný neočekávaných zvratů jsou v pozadí čtenářské atraktivity tohoto krásného románu.


Cristenová Marie: Věž lží
359 Kč

289 Kč

Francie roku 1313 Dívka Séverine vyrůstá na hradě daleko od královského dvora. Neví, že je pokrevně spřízněná s třemi snachami Filipa Sličného.


Di Fulvio Luca: Chlapec, který rozdával sny
399 Kč

322 Kč

New York, 1909. Zaoceánským parníkem přijíždí z Itálie mladá matka s malým synkem, aby si v Americe splnili svůj sen o lepším životě.


Di Fulvio Luca: Dítě, které v noci našlo slunce
449 Kč

363 Kč

Raühnval, bohaté knížectví ve východních Alpách. Mladý Marcus tam vede privilegovaný život jako syn zdejšího lenního pána. Až do dne, kdy dojde ke strašlivému krveprolití, při kterém je vyvražděna celá jeho rodina i všichni ostatní obyvatelé hradu.


Di Fulvio Luca: Dívka, která se dotkla nebe
449 Kč

363 Kč

Tři navzájem propletené osudy v dramatické době vzniku prvního židovského ghetta v Evropě

Neodolatelný příběh o lásce a smrti, přátelství, nenávisti a odpuštění, i o naplnění životních snů.


Doehnertová Rodica: Hotel Sacher
299 Kč

242 Kč

Vídeň 1892

Anna Sacherová chce po nenadálé manželově smrti pokračovat ve vedení hotelu. Mladá vdova si rezolutně a navzdory všem překážkám vydobývá pozici principálky.


Dušková Vlasta: Kavky nad městem
249 Kč

201 Kč

Silný, drsný, přitom však jímavý příběh jedné „obyčejné“ německo-české rodiny s kořeny pevně zasazenými v Krumlovsku, v pohraniční oblasti, kde se nepokoje mezi obyvateli německé a české národnosti vyskytovaly už před vznikem Československé republiky


Ebertová Sabine: 1813 – Válečný požár-77%
399 Kč

89 Kč

Akce

Bitva národů u Lipska v roce 1813, která zásadně změnila tvář Evropy

Evropa sténá pod Napoleonovou vládou. Po dramatické porážce Grande Armée v Rusku přecházejí Prusko a carská říše do protiútoku.


Ebertová Sabine: Kletba porodní báby 4
329 Kč

266 Kč

Uplynulo téměř pět let od Christianovy smrti a Marta i Lukas stále ještě trpí ztrátou milovaného muže a přítele. Navíc se nezadržitelně blíží den, kdy vládu v Míšeňské marce převezme krutý Albrecht, nejstarší syn markraběte Oty.


Ebertová Sabine: Osudy porodní báby 2 - 3. vydání
299 Kč

242 Kč

Sasko v roce 1173 Porodní bába Marta a její manžel Christian by mohli žít šťastně a spokojeně, ale přichází špatná zpráva: Randolf, Christianův úhlavní nepřítel, se vrátil z cesty do Svaté země.


Ebertová Sabine: Rozhodnutí porodní báby 3 - 3. vydání
299 Kč

242 Kč

Magdeburg v roce 1179 Na dvorském sněmu císař Fridrich Barbarossa hodí rukavici Jindřichu Lvovi. To znamená válku a Christian s Martou každým dnem očekávají, že zasáhne i jejich vesnici.


Ebertová Sabine: Tajemství porodní báby 1 - 3. vydání
299 Kč

242 Kč

Hradní pán Wulfhart chce dát mladé porodní bábě Martě useknout ruce a nohy, protože se jeho syn narodil mrtvý. Na poslední chvíli se dívce podaří uprchnout z rodné vesnice.


Follett Ken: Hranice věčnosti
499 Kč

403 Kč

Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy


Follett Ken: Kavky
379 Kč

306 Kč

Den D druhé světové války se blíží. Němci nevědí, kde ani kdy se Spojenci vylodí, ale tuší, že to bude brzy.


Follett Ken: Kolo štěstěny
379 Kč

306 Kč

Rozvětvený příběh na pozadí dějin 19. století a barvitý kolotoč vášní, nenávisti, intrik a zločinů – Kolo štěstěny je dalším důkazem mistrovství celosvětového bestselleristy Kena Folletta.


Follett Ken: Muž s podivnou minulostí
329 Kč

266 Kč

Londýn, slunné léto roku 1914. Na plese debutantek má být králi a královně představena půvabná Charlotta. Málokdo ze společenské smetánky tuší, jaká mračna se stahují nad starým kontinentem.


Follett Ken: Na věky věků
499 Kč

403 Kč

Také ve druhém rozsáhlém příběhu s historickým námětem nás Ken Follett zavádí do středověkého anglického městečka Kingsbridge, avšak o zrhuba sto padesát let později než v románu Pilíře země. Do spletitých osudů obyvatel Kingsbrigde 14.


Follett Ken: Pád titánů
499 Kč

403 Kč

První část monumentální historické ságy Století, v níž bestsellerista Ken Follett (Pilíře země, Na věky věků) poutavým, jímavým a zároveň napínavým způsobem mapuje fiktivní osudy několika rodin v různých částech světa, jež byly dramaticky poznamenány


Follett Ken: Smrtící kód
349 Kč

282 Kč

Na washingtonském nádraží se probouzí muž. Zjišťuje, že leží na zemi na pánském záchodku, ale nepamatuje si, jak se tam dostal. Zapomněl, kde bydlí.


Follett Ken: Sršeň létá v noci
349 Kč

282 Kč

Píše se rok 1941 a válečná situace se pro britskou RAF nevyvíjí příliš nadějně – v dešti nacistické protiletadlové palby se k zemi řítí jeden spojenecký bombardér za druhým. Ale jak mohou být Němci o pohybu britských letadel tak podrobně informováni?


Follett Ken: Zima světa
499 Kč

403 Kč

První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny.


Freeman Philip: Kosti svaté Brigity
249 Kč

201 Kč

Historický dobrodružný román s kriminální zápletkou Kosti svaté Brigity je prvním dílem příběhů z Irska na počátku šestého století, kdy se v Irsku šířilo křesťanství.


Gabrielová Petra: Kacíř a dívka
299 Kč

242 Kč

Kostnice 1414 Na útěku před kupcem dětí se Enlin dostane se svým malým bratrem do Kostnice. Králové, knížata a učenci ze všech koutů světa chtějí při velkém koncilu reformovat církev.


Goldsteinová Barbara: Šalomounův prsten 3
449 Kč

363 Kč

Na Řím prší krev. Zlověstné znamení zvěstuje neodvratnou smrt papeže Evžena IV. Ten ještě stačí pověřit Alessandru d’Ascoli pátráním po legendárním pečetním prstenu krále Šalomouna, který jeho držiteli propůjčuje nepředstavitelnou moc.


Goldsteinová Barbara: Boží schrána 2
399 Kč

322 Kč

Poslední odkaz templářů – Druhý díl pentalogie Z papežova pověření hledá florentská knihkupkyně Alessandra d’Ascoli v Jeruzalémě papyrus, který byl uloupen ve Vatikánu. Neví, že ji zloděj sleduje a usiluje jí o život.


Gordon Noah: Šaman
399 Kč

322 Kč

Proslulý Gordonův román, který sleduje osudy lékařské dynastie Coleů, se odehrává v USA v polovině 19. století. Mladý lékař Rob J.


Gordon Noah: Katalánec
279 Kč

226 Kč

Román nás zavede na španělský venkov, do Galicie. Na vinici své rodiny se vrací z toulek po světě Josep, druhorozený syn… S překvapením zjistí, že jeho starší bratr Donat chce rodinné vinice prodat.


Gordon Noah: Lékařka
279 Kč

226 Kč

Dějištěm třetího románu ze série Noaha Gordona, vyprávějícího o lékařské rodině Coleů, je současná Amerika. Poslední potomek rodu, Roberta J. Coleová, pokračuje v rodinné tradici a stává se významnou lékařkou.


Gordon Noah: Poslední žid
299 Kč

242 Kč

V roce 1492 je Španělsko ovládáno inkvizicí. Její útok proti židovskému obyvatelstvu dosahuje rozměrů holocaustu. Statisíce židů jsou vyhnány ze svých domovů.


Haefs Gisbert: Poražený vítěz - Pro Caesarovu moc a slávu
289 Kč

234 Kč

Blíží se konec římské republiky. Uprostřed krvavého zmatku v zemi donutí Cicero a ostatní politici bývalého vojáka Quinta Aurelia, aby zákeřně donášel na Gaia Julia Caesara senátu. Jak tohoto člověka posedlého mocí zastavit?


Hanibal Jiří: Kat lidumil-84%
279 Kč

44 Kč

Akce

Nový historický román našeho oblíbeného autora vypráví pravdivý příběh obdivuhodné osobnosti a význačné postavy dějin – Karla Hussa z Chebu, který se dokázal vzepřít svému životnímu údělu i předsudkům a názorům své doby.


Hanibal Jiří: Mrazné květy na skle
249 Kč

201 Kč

Oblíbený autor především historických románů tentokrát přibližuje čtenářům křehký milostný příběh.


Hanibal Jiří: Neklidná duše Evy z Rožmberka
279 Kč

226 Kč

Nový román našeho předního autora líčí pohnutý, mnohdy dramatický životní osud Evy z Rožmberka, sestry Petra Voka a vladaře Viléma z Rožmberka. Poznáváme životní osudy této zajímavé a nezávislé ženy od jejích pěti let až do smrti v italské Mantově.


Hanibal Jiří: Vášně a boje Polyxeny z Lobkovic
279 Kč

226 Kč

Ve svém novém románu náš přední romanopisec líčí pohnuté, často dramatické osudy „první dámy království“ – Polyxeny z Pernštejna a Lobkovic.