Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Šaty pro Akiko - kniha samolepek
139 Kč

113 Kč

Objevte japonskou kulturu s panenkou Akiko. Doprovázejte ji domů, do školy nebo na vrchol hory Fudži, účastněte se s ní čajového obřadu anebo svátku rozkvetlých sakur.

300 samolepek pro tvé japonské panenky


Ferner Elin: Motorka Terka - leporelo kniha Statečná autíčka
99 Kč

79 Kč

Terka je čilá a rychlá motorka. Jejím největším koníčkem je držet krok se vším, co je právě v módě. Pořád se něčemu hihňá a mluví jazykem ostatních mladých obvyvatel městečka. Téměř až přehnaně se stará o svůj vzhled.


Ferner Elin: Vytuněný Harry - leporelo kniha Statečná autíčka
99 Kč

79 Kč

Harry je známý výtržník. Rád jezdí rychle, zkouší smyky a používá silné výrazy. Je impulzivní a často sám sebe vytrestá svou unáhleností a nepromyšleným jednáním. Hluboko uvnitř je laskavý, ale chce vypadat jako drsný a nebezpečný rebel.


Kouzelná školka - leporelo
79 Kč

64 Kč

• Dětské leporelo s 12 obrázky rozměry: 22×16 cm – 12 stran rozměr: 16×22 cm


Oblékáme americké panenky - Amy
149 Kč

121 Kč

Kreativní omalovánky, vzory, samolepky… tyto knížky obsahují vše, co je třeba k vytváření nesčetných modelů podle módy jednotlivých kultur. Tradicemi inspirované náměty podněcují fantazii, a k tomu se děti dozvědí i pár zajímavých informací navrch!


Scheffler Axel: Rozpustilé hrátky Doma se zvířátky
179 Kč

145 Kč

Rýmovaná knížka nejprve zvesela představí známá zvířátka, která žijí s námi doma – a pak teprve přijde ta správná legrace! Ze skutečných zvířátek totiž můžeš vytvářet velkou spoustu zvířátek popletených!