Cimický Jan: Poslední prázdniny-25%
279 Kč

209 Kč

Akce

Kouzelné slovo, prázdniny! Trvá nekonečně dlouho, než se přiblíží a pak zase moc rychle uběhnou. Tak se to opakuje každý rok. Pavlovi je třináct, když příběh začíná a on, stejně jako jeho vrstevníci, kamarádi a spolužáci lační po dobrodružství.


Bajtlik Jan: Ariadnina nit - Mýty a labyrinty
499 Kč

375 Kč

Novinka

Velkoformátová kniha ve stylu Map představuje dětem nejznámější řecké mýty, antickou kulturu a historii.

Vezmi klubko Ariadniny niti a projdi labyrintem řecké mytologie!


Sekora Ondřej: Knížka Ferdy Mravence
349 Kč

282 Kč

Ferda si poradí s pracemi všeho druhu: zapřáhne do kočáru pana Hlemýždě, ochočí si zeleného koníka, uspořádá hostinu pro rodinu malých ploštiček, nešťastně se zamiluje a nakonec jen taktak unikne nespravedlivému výprasku a uprchne do světa.


Moje knihovnička – Slova
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky každodenních předmětů a činností.


LEGO Kniha návodů - Odemkni svoji představivost
599 Kč

484 Kč

LEGO® Kniha návodů je druhou knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodů. Je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nechte se jimi inspirovat a vytvořte si z kostek něco vlastního.


Miler Zdeněk: Hledej Krtka
179 Kč

145 Kč

Dokážete na stránkách knížky najít Krtečka a všechny jeho kamarády? V lese, kolem krtiny i na louce se pořád děje spousta zajímavých věcí. Pečlivě si prohlédněte obrázky a sami uvidíte.


Prasátko Peppa - 1000 samolepek
149 Kč

121 Kč

1000 samolepek a 48 stran plných zábavných aktivit pro předškolní děti v atraktivní obálce s holografickým efektem.


Lada Josef: Hračky
49 Kč

39 Kč

Další z řady čtvercových leporel přináší řadu hraček, známých rodičům i dětem z nesmrtelného světa ilustrací Josefa Lady. V kočárku spí panenka, loutkový Kašpárek si vesele vykračuje a panenka se usmívá mezi rozkvetlými kytičkami.


Lada Josef: Lidová říkadla Josef Lada
119 Kč

97 Kč

Známá říkadla nejen pro nejmenší.

Kočka leze dírou, pes oknem… Jedna dvě, Honza jde, nese pytel mouky… Havel, Havel, do pekla zajel… Foukej, foukej, větříčku, shoď mi jednu hruštičku… Byla jedna babka, prodávala jabka…


Macho Adrián: Gerda, příběh velryby
299 Kč

252 Kč

Laskavé vyprávění o podmořském světě s působivými ilustracemi

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny.


MiniPEDIE - Objevujeme svět! Domácí mazlíčci
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět zvířátek a domácích mazlíčků je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo si hraje s klubíčkem vlny? Kdo žije v tomto akváriu? Kdo si hraje v psí boudě? Kdo běhá v kolečku? Pojmenuj zvířátka a ukaž, které máš nejraději!


Etrychová Pavla: Průzkumník Žárovka
299 Kč

242 Kč

Oblíbený hrdina z časopisu Puntík v knižní podobě

Byla jednou jedna zahrada, v té zahradě domeček, v tom domečku chlapeček… Chlapeček se jmenuje Žárovka a v domečku hospodaří spolu s pejskem Edisonem.


Vše, co jezdí a létá - Podívej se pod okénko
349 Kč

282 Kč

Seznam se díky této encyklopedické knížce s více než 60 odklápěcími okénky s různými dopravními prostředky – s vlaky, uhánějícími po železničních tratích, s nákladními automobily, převážejícími různé náklady, s velkými dopravními letadly, přepravujíc


Daynes Katie: Co je to hovínko? - Podívej se pod okénko
219 Kč

177 Kč

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchodu, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí?


Lukáš Bohdan: Kontrastní zvířátka 2
129 Kč

105 Kč

Leporelo plné kontrastních obrázků v barvách, které miminka začnou vnímat jako první. Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku.


Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka
299 Kč

252 Kč

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu.

Humorem nabitý deník malého vesničana na cestě za kariérou bojovníka ve světě Minecraftu. Včera v noci jsem měl naprosto živý sen.


Lindgrenová Astrid: Pipi Dlouhá punčocha
299 Kč

252 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města, společníkem jí je pouze malá opička.


Vlaky - Samolepková knížka
139 Kč

113 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek


Baumann Anne-Sophie: Nej dopravní prostředky v pohybu
599 Kč

484 Kč

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu?


Na statku
229 Kč

185 Kč

Pomocí barevných obrázkových magnetů si děti mohou vytvářet své vlastní příběhy ze života na statku. Magnety lze opakovaně používat a příběhy se tak dají donekonečna libovolně obměňovat.


Choux Nathalie: MiniPEDIE - Objevujeme svět! Farma
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem?


Kinney Jeff: Deník malého poseroutky 2 - Rodrick je king-21%
229 Kč

179 Kč

Akce

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit… nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost…


kolektiv autorů: České pohádky
399 Kč

299 Kč

Velká rodinná kniha přináší nejkrásnější české pohádky Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové; najdeme tu např.


Kneblová Radka: Hrátky s angličtinou
79 Kč

64 Kč

¨Hrátky s angličtinou jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé a lze je použít i jako doplnění jakékoli učebnice anglického jazyka pro tuto jazykovou úroveň.


Šrut Pavel: Velká kniha českých pohádek
349 Kč

282 Kč

Svět víl a kouzelníků, skřítků a vodníků, statečných princů a krásných zakletých princezen, hloupých i prohnaných čertů, venkovských chasníků a lidožravých obrů – tak pestrý a kouzelný je pohádkový svět, který najdete v této knížce.


Veršované pohádky
349 Kč

282 Kč

Máte rádi klasické pohádky? Červenou Karkulku, Jeníčka a Mařenku, Kocoura v botách? Kdo by neměl! A co kdyby to s nimi dopadlo přeci jen trošičku jinak? Staré dobré pohádky, jak je znáte i neznáte, a navíc ve verších!


Votíková Bára: Bára Votíková - Trochu jinak
329 Kč

277 Kč

Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.“

Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka.


Peppa Pig - Nová dobrodružství prasátka Peppy
249 Kč

199 Kč

V prvním příběhu se s Peppou a její rodinou vypravíte do Itálie, v druhém si přečtete o tom, jak Toma potrápil nový balonek, ve třetím pojedete s Peppou na školní výlet a v posledním se dozvíte, jak se uspávají malá mimina. Prima zábavu!


Král Robin: Ukolébavky
499 Kč

403 Kč

Tuto knížku a desku, které výjimečným způsobem spojují slovo, obraz a zvuk, si vysnili autoři písniček – skladatel a hudebník Jan Lstibůrek a spisovatel a textař Robin Král. Napsali a v klášteře v Domažlicích natočili deset vlastních ukolébavek.


Dahl Roald: Roald Dahl a jeho fantastický svět - komplet
999 Kč

799 Kč

Přijměte pozvání do úžasného světa fantazie a příběhů. Ty nejlepší ingredience garantuje nejbáječnější vypravěč na světě (a taky pan Willy Wonka)! Knihy Roalda Dahla milují děti po celém světě.


Miler Zdeněk: Krteček
299 Kč

242 Kč

Krteček, jedna z nejoblíbenějších dětských postaviček, přináší novou zábavu! Na čtyřech krásných barevných pozadích se pomocí 16 magnetů mohou odvíjet příběhy krtka i jeho kamarádů myšky, zajíce, žabky, ježka, veverky a ostatních zvířátek.


Moje knihovnička - Zvířata
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky zvířat. Pevné, odolné knížečky s jasnými, zřetelnými fotografiemi poskytnou spoustu zábavy a pomůžou dětem zlepšovat koordinaci ruky a oka a rozšiřovat slovní zásobu.


MiniPEDIE - Objevujeme svět! Jídlo
219 Kč

177 Kč

Jak vypadá jablíčko, když se rozkrojí? Co bude dnes k obědu? A co se maže na chleba k snídani? Je zdravější hrášek, nebo hranolky? Které ovoce je oranžové? Rozdělí se mlsná holčička o bonbony?


Choux Nathalie: MiniPEDIE - Objevujeme svět! Barvy
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět barev s tímto leporelem je tak zábavné! Jak se jmenuje toto červené ovoce? Co je to za obrovské modré zvíře? Copak to svítí na obloze žlutého? Jak se jmenuje toto zelené zvířátko?


MiniPEDIE - Objevujeme svět! Louka
219 Kč

177 Kč

Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo žije v úlu? Kdo tká pavučinu? Kdo má rád lískové oříšky? Kdo má bodliny?


MiniPEDIE – Objevujeme svět! Zoo
219 Kč

177 Kč

Znáš zvířátka ze zoo? Víš, jak vypadá slon, žirafa nebo třeba koala? Podívej se, jak ve vodě dovádějí tučňáci! A pyšný páv, jak ten roztahuje ocasní peří!


Kinney Jeff: Deník malého poseroutky 13 - Radosti zimy
229 Kč

179 Kč

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají!“

Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště.


Peppa - Pohádky - Samolepková knížka
179 Kč

145 Kč

Samolepková knížka obsahuje 24 stran plných zábavných dobrodružství s Peppou a jejími kamarády a 8 stran samolepek k dolepení a ozdobení.