Víš, jak mluví zvířátka
279 Kč

226 Kč

Na dvorku či na paloučku, ve stádu či malém hloučku, u rybníka nebo v lese zvuk zvířat se vzduchem nese.

Chceš řeč zvířat rozpoznat, hodně toho o nich znát? Pojď si s touto knihou hrát.

V knížce Víš, jak mluví zvířátka?


Moje knihovnička – Slova
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky každodenních předmětů a činností.


Fotbal - Samolepková knížka
139 Kč

113 Kč

Obsahují 16 barevných stran a 8 stran plných barevných samolepek. Děti se díky nim nejen zabaví, ale rozšíří i své kreativní a grafomotorické schopnosti i logické myšlení.


Nepil František: Já Baryk
179 Kč

145 Kč

Jestlipak víte, který měsíc v roce je měsíc čiperných blech, měsíc urousaných pacek či měsíc svěšené oháňky? Pokud ne, dobrodružství psa Baryka, kterého mají rádi velcí i malí pejskomilové, vám to prozradí.


Etrychová Pavla: Průzkumník Žárovka
299 Kč

242 Kč

Oblíbený hrdina z časopisu Puntík v knižní podobě

Byla jednou jedna zahrada, v té zahradě domeček, v tom domečku chlapeček… Chlapeček se jmenuje Žárovka a v domečku hospodaří spolu s pejskem Edisonem.


Sekora Ondřej: Knížka Ferdy Mravence
349 Kč

282 Kč

Ferda si poradí s pracemi všeho druhu: zapřáhne do kočáru pana Hlemýždě, ochočí si zeleného koníka, uspořádá hostinu pro rodinu malých ploštiček, nešťastně se zamiluje a nakonec jen taktak unikne nespravedlivému výprasku a uprchne do světa.


Miler Zdeněk, Miler Kateřina: Krtek a rybka
199 Kč

161 Kč

Knížka o Krtkovi. Tentokrát zachrání malou roztomilou rybku před dravou zubatou štikou. A není na to sám, jsou s ním jeho oblíbení kamarádi mravenečci, žabka, motýlek admirál, housenka, šneček, žížalky a další. Rybka se dokonce schová u Krtka doma.


Prasátko Peppa - 1000 samolepek
149 Kč

121 Kč

1000 samolepek a 48 stran plných zábavných aktivit pro předškolní děti v atraktivní obálce s holografickým efektem.


Moje knihovnička - Zvířata
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky zvířat. Pevné, odolné knížečky s jasnými, zřetelnými fotografiemi poskytnou spoustu zábavy a pomůžou dětem zlepšovat koordinaci ruky a oka a rozšiřovat slovní zásobu.


Zvířátka v ZOO
229 Kč

185 Kč

Pomocí 16 barevných obrázkových magnetů si děti mohou vytvářet své vlastní příběhy se zvířátky v zoo. Magnety lze opakovaně používat a situace se tak dají donekonečna libovolně obměňovat.


Choux Nathalie: MiniPEDIE - Objevujeme svět! Vozidla
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět vozidel a dopravních prostředků s tímto leporelem je tak zábavné! Tú, tú, copak to přijíždí a troubí? Co jezdí hasit požáry? Jaký stroj přenáší na staveništi těžké náklady? Co létá pomocí vrtule?


Kolář Josef: Z deníku kocoura Modroočka
249 Kč

209 Kč

Hřejivé vyprávění malého kocourka o všem, co zažil se „svým člověkem“ od prvních krůčků po světě až po chvíli, kdy se sám stal pyšným otcem čtyř koťátek.


Jůzlová Jana: Objevuj s puzzle: Česká republika
499 Kč

403 Kč

Velké oválné puzzle s rozměry 1 × 0,7 metru sestávající z 205 dílků přinese předškolním dětem zábavu i poučení: Skládáním puzzle se děti hravou formou naučí, s jakými státy naše země sousedí, jaký má tvar, kde jsou jaké hory a řeky a kde se nacházejí


Lada Josef: Lidová říkadla Josef Lada
119 Kč

97 Kč

Známá říkadla nejen pro nejmenší.

Kočka leze dírou, pes oknem… Jedna dvě, Honza jde, nese pytel mouky… Havel, Havel, do pekla zajel… Foukej, foukej, větříčku, shoď mi jednu hruštičku… Byla jedna babka, prodávala jabka…


Lada Josef: Hračky
49 Kč

39 Kč

Další z řady čtvercových leporel přináší řadu hraček, známých rodičům i dětem z nesmrtelného světa ilustrací Josefa Lady. V kočárku spí panenka, loutkový Kašpárek si vesele vykračuje a panenka se usmívá mezi rozkvetlými kytičkami.


Macho Adrián: Gerda, příběh velryby
299 Kč

252 Kč

Laskavé vyprávění o podmořském světě s působivými ilustracemi

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny.


Baumann Anne-Sophie: Nej dopravní prostředky v pohybu
599 Kč

484 Kč

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu?


MiniPEDIE – Objevujeme svět! Les
219 Kč

177 Kč

Jak vypadá jelen se statným parožím? Co to tu voní pod listím? Nejsou to houby? Víš, jak se říká mláďatům divočáka? Který noční pták sídlí v dutině stromu? Objevuj les a všechna zvířátka, která v něm bydlí.


Votíková Bára: Bára Votíková - Trochu jinak
329 Kč

277 Kč

Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.“

Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka.


Tlapková patrola - Hravá knížka
299 Kč

252 Kč

Vymýšlejte vlastní příběhy o neohrožených štěňatech z Tlapkové patroly s bezva knížkou s magnetky“

Když je někdo v nouzi, Tlapková patrola ihned přispěchá na pomoc.


Řekni mi PROČ?
359 Kč

289 Kč

Knížka v kroužkové vazbě má 118 stránek a nacházejí se v ní odpovědi na 180 běžných dětských otázek. Jsou seřazené podle témat do šesti oblastí: dějiny, příroda, lidské tělo, zvířata, život a vesmír.


Vyprávění na dobrou noc-53%
349 Kč

161 Kč

Výprodej

Zde najdete 21 originálních příběhů na dobrou noc, které budou bavit jak děti, tak rodiče či prarodiče. Vstupte do světa veselých příběhů!


Lukáš Bohdan: Kontrastní zvířátka 2
129 Kč

105 Kč

Leporelo plné kontrastních obrázků v barvách, které miminka začnou vnímat jako první. Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku.


MiniPEDIE – Objevujeme svět! Zoo
219 Kč

177 Kč

Znáš zvířátka ze zoo? Víš, jak vypadá slon, žirafa nebo třeba koala? Podívej se, jak ve vodě dovádějí tučňáci! A pyšný páv, jak ten roztahuje ocasní peří!


Daynes Katie: Co je to hovínko? - Podívej se pod okénko
219 Kč

177 Kč

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchodu, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí?


kolektiv autorů: 5minutové Marvel příběhy
299 Kč

252 Kč

Superhrdinové, spojte se!“

Přidejte se k nejmocnějším hrdinům v marvelovském vesmíru, kteří se spojili, aby chránili svět před těmi nejnebezpečnějšími nepřáteli, jaké si dokážete představit.


Bernerová Rotraut Susanne: Noc - Obrázkové příběhy
249 Kč

202 Kč

Je noc. Lidé i zvířata klidně spí. Ale ne všichni. Malý Andrej stanuje na zahradě a ne a ne jít na kutě. Policisté hlídkují, v knihovně si děti užívají noční čtení, návštěvníci parku obdivují ohňostroj.


Miler Zdeněk: 4x Krtek (komplet v krabičce)
199 Kč

161 Kč

Sada čtyř leporel s příběhy Krtečka a jeho kamarádů je ideálním vánočním dárkem pro nejmenší děti. Každé výukové a poznávací leporelo se skládá ze čtrnácti barevných ilustrací. Krátké obrázkové příběhy pomohou vašemu dítěti rozvinout slovní zásobu.


LEGO Kniha návodů - Odemkni svoji představivost
599 Kč

484 Kč

LEGO® Kniha návodů je druhou knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodů. Je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nechte se jimi inspirovat a vytvořte si z kostek něco vlastního.


LEGO - Nápady a inspirace
599 Kč

484 Kč

Jsi připravený na dosud nejúžasnější stavitelské dobrodružství s kostkami LEGO®? Cesta po šesti neuvěřitelných světech, překypující stovkami vyzkoušených stavebních nápadů, rad a triků od fanoušků LEGO®.


Kneblová Radka: Hrátky s angličtinou
79 Kč

64 Kč

¨Hrátky s angličtinou jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé a lze je použít i jako doplnění jakékoli učebnice anglického jazyka pro tuto jazykovou úroveň.


Dziubaková Emilia: Rok v lese
289 Kč

234 Kč

Je úžasné, co všechno se dá naučit z knížky beze slov!

Ověřeno na dětech malých i velkých. Všechny bez rozdílu věku baví hledat na obrázcích příběhy jednotlivých zvířátek a dozvídat se tak o jejich zvyklostech.

Kdo v noci bdí a ve dne spí?


Vlaky - Samolepková knížka
139 Kč

113 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek


Miler Zdeněk: Hledej Krtka na cestách
179 Kč

145 Kč

Krteček se docela sám vydal do světa. Na cestách se setkává se spoustou kamarádů a užije si s nimi hodně legrace. Pečlivě si prohlédněte obrázky a sami uvidíte. Obrázkové leporelo provede nejmenší děti světem oblíbeného Krtečka.


Petiška Eduard: Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek
349 Kč

282 Kč

Malý Martínek žije s maminkou a tatínkem v domečku se zahrádkou. S kamarády Helenkou a Vítkem, s dědečkem, který k nim přijede na návštěvu, s pejskem Hafíkem a kočičkou Bělinkou poznává svět kolem sebe. Děje se tu tolik zajímavých věcí!