Koziel-Nowaková Magdalena: Rok na venkově-37%
299 Kč

188 Kč

Akce

Jak vypadá život na farmě na jaře, v létě, na podzim a v zimě?

Vítej na farmě rodiny Lístkových! Všichni tu mají plné ruce práce: maminka Jana, tatínek Petr i jejich tři děti — Šíma, Mája a František.


Lebeda Jan: Zlatá kniha pohádek skřítka Medovníčka-55%
399 Kč

179 Kč

Akce

Výběr z nejkrásnějších pohádek a říkadel o oblíbeném skřítku Medovníčkovi. Děti s ním a s jeho kamarády zvířátky opět zažijí spoustu příhod v rodném lese, u řeky Modrávky i na cestě za sluníčkem.


Stevenson Robert Louis: Poklad na ostrově
79 Kč

64 Kč

Napínavý pirátský příběh viděný očima mladého Jima Hawkinse. Ten získá po smrti starého námořníka mapu s úkrytem velkého pokladu kapitána Flinta. Jim Hawkins se vydává na palubě plachetnice Hispaniola na výpravu za pokladem.


Hunterová Erin: Zákon smečky BOX 1-6
990 Kč

832 Kč

Zvířecí sága o statečné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Prožijte spolu s hlavním hrdinou Štístkem všech šest napínavých příběhů!


Dahl Roald: Roald Dahl a jeho fantastický svět - komplet
999 Kč

799 Kč

Přijměte pozvání do úžasného světa fantazie a příběhů. Ty nejlepší ingredience garantuje nejbáječnější vypravěč na světě (a taky pan Willy Wonka)! Knihy Roalda Dahla milují děti po celém světě.


Pennac Daniel: Kamo 1 - 4
898 Kč

725 Kč

Souborné vydání oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie. Letos ze znalostí reálií knihy soutěžilo vybraných 140 škol v Souboji čtenářů.


Macho Adrián: Gerda - box (kniha, polštářek, omalovánky)
790 Kč

664 Kč

Krásná krabička plná zážitků s oblíbenou Gerdou: omalovánky, stolní hra, roztomilý polštářek Gerda a knížka v jednom“

Otevřete stylovou krabičku a ponořte se do hlubin dobrodružství s roztomilou velrybkou Gerdou.


Pecháčková Ivana: Komplet Manamana III (9 knih)
798 Kč

644 Kč

V devateru dalších slavných i méně známých biblických příběhů se završuje starozákonní část naší nové edice MANAMANA, která již byla oceněna Cenou za nejkrásnější dětskou knihu na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a byla zařazena do katal


Jordánová Zdeňka: Sirínek se vrací
780 Kč

629 Kč

Příběh o jednom životě určený dětem i dospělým. Navazuje na již dříve vydanou knihu „Sirínek na cestách“. Příběh vyprávěný v této knize je plný obyčejných zázraků našeho každodenního života.


Nikl Petr: Jiné taje opic
698 Kč

564 Kč

Druhá kniha Zlatou stuhou ověnčených a na prestižní cenu Czech Grand Design nominovaných Jino tajů opic je zde – a dotváří tak komplexní opičí atlas, opět včetně opičí abecedy, kterou si děti mohou rozstříhat a tvořit z ní své texty.


Nikl Petr: Jino taje opic
698 Kč

564 Kč

Petr Nikl má slabost pro zvířata – už si pohrával s rybami, lvy, jeleny, dokonce i se zvěřincem nafukovacím. Tentokrát se ale zaměřil na hravé akrobatky opice. A s těmi si teprve užijete legraci!


Russellová Rachel Renée: Deník mimoňky - BOX 1-5
699 Kč

565 Kč

Druhý stupeň základky je boj. Zvlášť, když jsi ve škole jen o trochu oblíbenější než plíseň ve sprchách a život ti ničí proradná rivalka, která spřádá jeden ďábelský plán za druhým a brousí si zuby na kluka tvých snů.


Pecháčková Ivana: Komplet Manamana II (7 knih)
659 Kč

532 Kč

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo.


de Saint-Exupéry Antoine: Malý princ
599 Kč

504 Kč

Klasika ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi z Islandu Elišky Podzimkové“

Když opuštěný letec potká v africké poušti malého prince, netuší, co všechno mu setkání přinese. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem.


LEGO - Nápady a inspirace
599 Kč

484 Kč

Jsi připravený na dosud nejúžasnější stavitelské dobrodružství s kostkami LEGO®? Cesta po šesti neuvěřitelných světech, překypující stovkami vyzkoušených stavebních nápadů, rad a triků od fanoušků LEGO®.


Baumann Anne-Sophie: Nej dopravní prostředky v pohybu
599 Kč

484 Kč

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu?


Baumann Anne-Sophie: Nej... STAVBY v pohybu
599 Kč

484 Kč

Jak se staví budova? A co taková dálnice? Nebo horská dráha v zábavním parku? Jak sestavit části jeřábu, dopravního letounu či zaoceánské lodi? Víš, jak vztyčit cirkusový stan?


LEGO Kniha nápadů - Vdechni svým kostkám život
599 Kč

484 Kč

Ať už se chystáš stavět kouzelný les, nebo armádu robotů, uvnitř LEGO® Play Book nalezneš mnoho modelů a nápadů od fanoušků LEGO, kterými se můžeš nechat inspirovat. Různé tipy a triky tě naučí lepším stavebním technikám.


LEGO Kniha návodů - Odemkni svoji představivost
599 Kč

484 Kč

LEGO® Kniha návodů je druhou knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodů. Je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nechte se jimi inspirovat a vytvořte si z kostek něco vlastního.


Rutová Nina: Dobrých 100 – Zábavné vědomostní hry s kartami
599 Kč

484 Kč

Jedinečný soubor karetních her podle stejnojmenné knihy! Připomeňte si, co dobrého se stalo v naší zemi za posledních 100 let počínaje rokem 1918. Víte, v kterém roce byly vynalezeny kontaktní čočky? Kdy vzniklo slovo robot? A kdo to uhodne první?


Nikl Petr: Zá Hádky
598 Kč

483 Kč

Petr Nikl si rád hraje a hravost prostupuje vším, co dělá. A hrát si budete i vy! V knize si sami vytvoříte příběh podle svého, a dokonce dáte podobu záhadné bytosti uprostřed knihy.


Rowlingová Joanne Kathleen: Harry Potter a Relikvie smrti
549 Kč

462 Kč

TATO KNIHA VYCHÁZÍ 31.1.2008 !

Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí.


Disney Walt: Princezny - Zlobivé pohádky o princeznách
499 Kč

419 Kč

Tvé oblíbené princezny jsou milé, vždy upravené, způsobné a usměvavé. Ale když je potřeba, dokáží Ariel, Jasmína, Bella, Růženka, Tiana, Sněhurka i Popelka, že jsou rázné, odvážné, mazané, zručné a poradí si s každou těžkostí.


Druvert Héléne: Na výletě s Mary Poppins
499 Kč

425 Kč

Je krásné letní ráno a v třešňové aleji panuje klid. Michal s Janou běží do parku vyzkoušet nového papírového draka. Ale co se to na obloze rýsuje za stín? Nebude to Mary Poppins, která za dětmi přiletěla na návštěvu?


Hunter Robert: Svět ptáků - Zvuky přírody
499 Kč

425 Kč

Procestuj svět a poslouchej zvuky přírody.

Prozkoumej deset různých oblastí, v nichž žijí ptáci. Na každé stránce stiskni tlačítko s notou a poslechni si zvuky více než 60 druhů ptáků.


Hunter Robert: Zvuky přírody - Svět lesa
499 Kč

425 Kč

Procestuj svět a poslouchej zvuky přírody! Na každé stránce stiskni tlačítko s notou a cestou po deseti různých lesních prostředích naslouchej více než 60 rozličným zvukům divokých zvířat.


kolektiv autorů: Nejkrásnější pohádky
499 Kč

419 Kč

Pestrý soubor přináší známé i méně známé pohádky z celého světa“

Obři, čerti, čarodějnice a víly kralují výboru báchorek z pokladů našich a světových vypravěčů.


Lada Josef: Tradiční český rok - Josef Lada
499 Kč

425 Kč

Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, pořekadla, písničky, pranostiky i vánoční a velikonoční koledy.


Murray Lily: Dinosaurium
499 Kč

419 Kč

Dechberoucí muzeum pravěkých dinosaurů, které má otevřeno, kdykoliv se vám zachce

Vítejte v Dinosauriu, unikátním muzeu, které má otevřeno 365 dní v roce.


Německý obrázkový Slovník - Kouzelné čtení
449 Kč

418 Kč

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.