Bajtlik Jan: Ariadnina nit - Mýty a labyrinty
499 Kč

375 Kč

Novinka

Velkoformátová kniha ve stylu Map představuje dětem nejznámější řecké mýty, antickou kulturu a historii.

Vezmi klubko Ariadniny niti a projdi labyrintem řecké mytologie!


Dahl Roald: Karlík a velký skleněný výtah
259 Kč

208 Kč

Novinka

Pozor! Pokračování Karlíka a továrny na čokoládu je tady! Karlík se stal váženým majitelem továrny na čokoládu. Když spolu se svou rodinou a panem Wonkou vystřelí skleněným výtahem na oblohu, nedopatřením se ocitnou na oběžné dráze Země.


Tajemství obrazu - Od jeskynních maleb po chytré telefony
399 Kč

299 Kč

Novinka

Tato knížka provede čtenáře historií obrazů, od pravěkých jeskynních maleb až po obrazovku počítače nebo chytré telefony. Jak a proč se člověk už od věků umělecky vyjadřuje obrazem? A kam dál se bude zobrazování ještě ubírat?


Sekora Ondřej: Knížka Ferdy Mravence
349 Kč

282 Kč

Ferda si poradí s pracemi všeho druhu: zapřáhne do kočáru pana Hlemýždě, ochočí si zeleného koníka, uspořádá hostinu pro rodinu malých ploštiček, nešťastně se zamiluje a nakonec jen taktak unikne nespravedlivému výprasku a uprchne do světa.


Moje knihovnička – Slova
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky každodenních předmětů a činností.


Etrychová Pavla: Průzkumník Žárovka
299 Kč

242 Kč

Oblíbený hrdina z časopisu Puntík v knižní podobě

Byla jednou jedna zahrada, v té zahradě domeček, v tom domečku chlapeček… Chlapeček se jmenuje Žárovka a v domečku hospodaří spolu s pejskem Edisonem.


Prasátko Peppa - 1000 samolepek
149 Kč

121 Kč

1000 samolepek a 48 stran plných zábavných aktivit pro předškolní děti v atraktivní obálce s holografickým efektem.


Lada Josef: Lidová říkadla Josef Lada
119 Kč

97 Kč

Známá říkadla nejen pro nejmenší.

Kočka leze dírou, pes oknem… Jedna dvě, Honza jde, nese pytel mouky… Havel, Havel, do pekla zajel… Foukej, foukej, větříčku, shoď mi jednu hruštičku… Byla jedna babka, prodávala jabka…


Baumann Anne-Sophie: Nej dopravní prostředky v pohybu
599 Kč

484 Kč

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu?


LEGO Kniha návodů - Odemkni svoji představivost
599 Kč

484 Kč

LEGO® Kniha návodů je druhou knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodů. Je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nechte se jimi inspirovat a vytvořte si z kostek něco vlastního.


MiniPEDIE – Objevujeme svět! Les
219 Kč

177 Kč

Jak vypadá jelen se statným parožím? Co to tu voní pod listím? Nejsou to houby? Víš, jak se říká mláďatům divočáka? Který noční pták sídlí v dutině stromu? Objevuj les a všechna zvířátka, která v něm bydlí.


Lada Josef: Hračky
49 Kč

39 Kč

Další z řady čtvercových leporel přináší řadu hraček, známých rodičům i dětem z nesmrtelného světa ilustrací Josefa Lady. V kočárku spí panenka, loutkový Kašpárek si vesele vykračuje a panenka se usmívá mezi rozkvetlými kytičkami.


Macho Adrián: Gerda, příběh velryby
299 Kč

252 Kč

Laskavé vyprávění o podmořském světě s působivými ilustracemi

Malá velryba Gerda si užívá spokojené dětství. Jednou se však přihodí něco nečekaného a Gerda zůstane sama, bez rodiny.


Lukáš Bohdan: Kontrastní zvířátka 2
129 Kč

105 Kč

Leporelo plné kontrastních obrázků v barvách, které miminka začnou vnímat jako první. Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku.


Daynes Katie: Co je to hovínko? - Podívej se pod okénko
219 Kč

177 Kč

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchodu, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí?


Peppa Pig - Nová dobrodružství prasátka Peppy
249 Kč

199 Kč

V prvním příběhu se s Peppou a její rodinou vypravíte do Itálie, v druhém si přečtete o tom, jak Toma potrápil nový balonek, ve třetím pojedete s Peppou na školní výlet a v posledním se dozvíte, jak se uspávají malá mimina. Prima zábavu!


Prasátko Peppa a kamarádi (kniha se zvukem)
349 Kč

282 Kč

Tahle úžasná hrací knížka prasátka Peppy s 18 dokonalými zvuky vám předvede, jak Peppa s Tomíkem dokázali změnit poklidné nedělní odpoledne v pěkně hlučný den!


Miler Zdeněk: Hledej Krtka
179 Kč

145 Kč

Dokážete na stránkách knížky najít Krtečka a všechny jeho kamarády? V lese, kolem krtiny i na louce se pořád děje spousta zajímavých věcí. Pečlivě si prohlédněte obrázky a sami uvidíte.


Vše, co jezdí a létá - Podívej se pod okénko
349 Kč

282 Kč

Seznam se díky této encyklopedické knížce s více než 60 odklápěcími okénky s různými dopravními prostředky – s vlaky, uhánějícími po železničních tratích, s nákladními automobily, převážejícími různé náklady, s velkými dopravními letadly, přepravujíc


Votíková Bára: Bára Votíková - Trochu jinak
329 Kč

277 Kč

Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.“

Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka.


MiniPEDIE - Objevujeme svět! Domácí mazlíčci
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět zvířátek a domácích mazlíčků je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo si hraje s klubíčkem vlny? Kdo žije v tomto akváriu? Kdo si hraje v psí boudě? Kdo běhá v kolečku? Pojmenuj zvířátka a ukaž, které máš nejraději!


MiniPEDIE – Objevujeme svět! Zoo
219 Kč

177 Kč

Znáš zvířátka ze zoo? Víš, jak vypadá slon, žirafa nebo třeba koala? Podívej se, jak ve vodě dovádějí tučňáci! A pyšný páv, jak ten roztahuje ocasní peří!


Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka
299 Kč

252 Kč

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu.

Humorem nabitý deník malého vesničana na cestě za kariérou bojovníka ve světě Minecraftu. Včera v noci jsem měl naprosto živý sen.


Vlaky - Samolepková knížka
139 Kč

113 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek


Na statku
229 Kč

185 Kč

Pomocí barevných obrázkových magnetů si děti mohou vytvářet své vlastní příběhy ze života na statku. Magnety lze opakovaně používat a příběhy se tak dají donekonečna libovolně obměňovat.


kolektiv autorů: České pohádky
399 Kč

299 Kč

Velká rodinná kniha přináší nejkrásnější české pohádky Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové; najdeme tu např.


Choux Nathalie: MiniPEDIE - Objevujeme svět! Barvy
219 Kč

177 Kč

Objevovat svět barev s tímto leporelem je tak zábavné! Jak se jmenuje toto červené ovoce? Co je to za obrovské modré zvíře? Copak to svítí na obloze žlutého? Jak se jmenuje toto zelené zvířátko?


Kneblová Radka: Hrátky s angličtinou
79 Kč

64 Kč

¨Hrátky s angličtinou jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé a lze je použít i jako doplnění jakékoli učebnice anglického jazyka pro tuto jazykovou úroveň.


Petiška Eduard: Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek
349 Kč

282 Kč

Malý Martínek žije s maminkou a tatínkem v domečku se zahrádkou. S kamarády Helenkou a Vítkem, s dědečkem, který k nim přijede na návštěvu, s pejskem Hafíkem a kočičkou Bělinkou poznává svět kolem sebe. Děje se tu tolik zajímavých věcí!


Šrut Pavel: Velká kniha českých pohádek
349 Kč

282 Kč

Svět víl a kouzelníků, skřítků a vodníků, statečných princů a krásných zakletých princezen, hloupých i prohnaných čertů, venkovských chasníků a lidožravých obrů – tak pestrý a kouzelný je pohádkový svět, který najdete v této knížce.


Miler Zdeněk: 4x Krtek (komplet v krabičce)
199 Kč

161 Kč

Sada čtyř leporel s příběhy Krtečka a jeho kamarádů je ideálním vánočním dárkem pro nejmenší děti. Každé výukové a poznávací leporelo se skládá ze čtrnácti barevných ilustrací. Krátké obrázkové příběhy pomohou vašemu dítěti rozvinout slovní zásobu.


Král Robin: Ukolébavky
499 Kč

403 Kč

Tuto knížku a desku, které výjimečným způsobem spojují slovo, obraz a zvuk, si vysnili autoři písniček – skladatel a hudebník Jan Lstibůrek a spisovatel a textař Robin Král. Napsali a v klášteře v Domažlicích natočili deset vlastních ukolébavek.


Moje nejlepší já
249 Kč

201 Kč

Originální motivační zápisník pro dívky: Zachyť, kdo jsi v každém okamžiku, naplánuj si budoucnost, zapiš si zajímavé myšlenky, nápady a sny.


Dahl Roald: Roald Dahl a jeho fantastický svět - komplet
999 Kč

799 Kč

Přijměte pozvání do úžasného světa fantazie a příběhů. Ty nejlepší ingredience garantuje nejbáječnější vypravěč na světě (a taky pan Willy Wonka)! Knihy Roalda Dahla milují děti po celém světě.


Cestování - Samolepková knížka
139 Kč

113 Kč

Obsahují 16 barevných stran a 8 stran plných barevných samolepek. Děti se díky nim nejen zabaví, ale rozšíří i své kreativní a grafomotorické schopnosti i logické myšlení.


Rowlingová Joanne Kathleen: Harry Potter a Kámen mudrců
299 Kč

252 Kč

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry Potter myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil.


Moje knihovnička - Zvířata
149 Kč

121 Kč

Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky zvířat. Pevné, odolné knížečky s jasnými, zřetelnými fotografiemi poskytnou spoustu zábavy a pomůžou dětem zlepšovat koordinaci ruky a oka a rozšiřovat slovní zásobu.