Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Begich Nick: Deformace emocí, myšlenek a chtění
229 Kč

185 Kč

Vědecký výzkum už pokročil natolik, že můžeme být ve většině ohledů nadálku řízeni, aniž bychom něco tušili. Planeta se proměnila v psychickou věznici střeženou elektromagnetickými vlnami, z níž nelze uprchnout.


Bekoff Marc: Emoce zvířat
269 Kč

218 Kč

Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili.


Däniken Erich von: Výbušná archeologie
319 Kč

258 Kč

Erich von Däniken a světoznámí archeologičtí experti pokládají tucty znepokojivých otázek a s velkou přesvědčivostí na ně odpovídají: Záhadné podzemní stavby starověkých Egypťanů – to že jsou díla faraonů?


Ercivan Erdogan: Zakázaná egyptologie
219 Kč

177 Kč

V současné době je vstup do Cheopsovy pyramidy, která patří k sedmi divům světa, veřejnosti zakázán. Příčina tohoto opatření souvisí s odkazem starověkých Egypťanů a s prvními technickými a vědeckými krůčky lidstva.


Gerchitz Oliver: Filadelfský experiment
229 Kč

185 Kč

Řada tajných pokusů dostala souhrnný název Filadelfský experiment a vyvrcholila v roce 1943 na bitevní lodi Eldridge.


Looser Gabriel: Kam odchází duše?
269 Kč

218 Kč

Co se stane po naší smrti? Můžeme se spolehnout na to, že po smrti vplyne naše duše do prostoru plného lásky a světla, kde nalezne věčné spočinutí? Vstoupíme na nebesa a do světla, anebo do nicoty a temnoty? Vracíme se na svět v dalších vtěleních?


Mehneová Sabina: Zážitky blízké smrti
249 Kč

201 Kč

Známá německá fyzioterapeutka, matka tří dětí, onemocněla na rakovinu a v kritické fázi nemoci prožila zkušenost z blízkosti smrti. V tomto okamžiku byla doslova katapultována do jiné dimenze.


Targ Russell: Mimosmyslové vnímání – Svět je jiný, než myslíme
299 Kč

242 Kč

Mimosmyslové vnímání představuje prožitek či příjem informací, jež neprocházejí smysly. Jasnovidné jsou vjemy informací nebo obrazů, které se právě odehrávají na vzdálených místech a dosud nejsou nikomu známy. Tzv.


von Däniken Erich: Vesmírné obzory
319 Kč

258 Kč

Důkazy, že obyvatelé vzdálených planet navštívili Zemi a ovlivnili vývoj lidstva, jsou s oblibou ignorovány. Vědci a novináři se k těmto důkazům povětšinou nevyjadřují, aby nepřisli o svou důvěryhodnost.