Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Grohmann Josef Virgil: Pověsti z Čech
299 Kč

242 Kč

Kniha Pověsti z Čech Josefa Virgila Grohmanna (1831–1919), významného domácího německy píšícího mytologa, je historicky první sbírkou českých pověstí.


Rubínková Veronika: Prokletá místa Čech a Moravy
299 Kč

242 Kč

Jsou místa, která můžeme bez váhání označit jako prokletá. Může se jednat o prokletí v původním slova smyslu, ale také o hrad, hřbitov, mlýn či kopec, na nichž došlo k nějaké strašlivé události, jež toto místo nesmazatelně poznamenala.


Rubínková Veronika: Šumava ještě tajemnější - Přízraky znovu ožívají
249 Kč

201 Kč

Ve své druhé knize se Veronika Rubínková znovu vrací do neprostupných šumavských hvozdů, zapadlých vesnic a prokletých samot, aby pátrala ve stržích, slatích, vesnických kronikách a prachem pokrytých archiváliích po záhadách, kterými toto pohoří oplý


Rubínková Veronika: Šumava tajemná - Po stopách záhad a příz
259 Kč

209 Kč

Šumavské pralesy jsou nejen tajemné a děsivé, ale dokážou nastavit i svou přívětivější tvář. Stačí se dívat a být obdařen uměním vidět. Překrásné slatě ve spojení s nespoutanou divočinou podněcují lidskou fantazii odnepaměti.


Wagnerová Magdalena: Pověsti staré Prahy
179 Kč

145 Kč

Soubor třiceti pověstí a legend, které se vztahují k nejznámějším místům hlavního města Prahy. Tato místa lze dodnes navštívit, a tak se kniha může stát současně i jakýmsi zábavným, atypickým průvodcem, který lze vzít s sebou třeba na procházku.


Wagnerová Magdalena: Pověsti staré Prahy
269 Kč

218 Kč

Čínská mutace knihy. Soubor třiceti pověstí a legend, které se vztahují k nejznámějším místům hlavního města Prahy.


Wagnerová Magdalena: Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení
279 Kč

226 Kč

Průvodce tajemnou cestou napříč starou Prahou zavede čtenáře nejen do minulosti, ale především na místa, kde byl v průběhu dějin zaznamenán výskyt toho kterého zjevení, démona, ducha či jiného podobného strašidla.