Koberce s dlouhým vlasem, shaggy

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 light grey Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 light grey
Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 light grey

Koberec Life Shaggy 1500 light grey na první pohled zaujme velmi dlouhým vlasem, který je charakteristický pro všechny koberce této řady. Poměrně nenápadná světle šedá barva se výborně hodí pro doplnění nejrůznějších interiérů.

můžete mít 18.6. - 19.6.

Chemex Koberec Bird Shaggy Měkký Vysoký Šedá Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 light grey
Chemex Koberec Bird Shaggy Měkký Vysoký Šedá

Kolekce koberců „Bird Feather“ je série vytvořená speciálně pro nejmenší uživatele. Extrémně měkké a jemné štětiny budou ideální pro každodenní hry. Je to ideální řešení pro všechny typy povrchů v našich místnostech. Hromada vysoká 30 mm je vyrobena z polyesteru. Gramáž koberců je 650g/m2.

můžete mít 20.6.

Chemex Koberec Essence P113A Šedá Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 light grey
Chemex Koberec Essence P113A Šedá

Koberce Essence jistě osloví lidi, kteří hledají měkké a na dotek příjemné koberce s hustou huňatou hromadou – v této kolekci je jeho výška až 40 milimetrů. Koberce Essence jsou vyrobeny z nejkvalitnější polypropylenové příze Calping Frise o gramáži 1500 g/m2.

můžete mít 20.6.

Novinka
Ayyildiz Kusový koberec Enjoy 4500 blue Ayyildiz Kusový koberec Dream Shaggy 4000 Turkis
Ayyildiz Kusový koberec Enjoy 4500 blue

Do modra laděný koberec s modrými, šedými i bílými vlákny, který je určený zejména do ložnic, kde Vás svou jemností a příjemností na dotek potěší každé ráno i večer. Samozřejmě tento koberec můžete položit i jinam do interiéru, kde vyžadujete vyšší komfort.

můžete mít 3.7. - 9.7.

Novinka
Ayyildiz Kusový koberec Fluffy Shaggy 3500 blue Ayyildiz Kusový koberec Dream Shaggy 4000 Turkis
Ayyildiz Kusový koberec Fluffy Shaggy 3500 blue

Světle modrý koberec, který Vás pohladí po chodidlech a Vy si budete připadat, jako byste chodili po obláčku. To je kusový koberec Fluffy Shaggy 3500 blue vyrobený z kvalitní polyesteru, a díky tomu je jemný a odolný zároveň.

můžete mít 3.7. - 9.7.

Novinka
Ayyildiz Kusový koberec Dream Shaggy 4000 Turkis Ayyildiz Kusový koberec Dream Shaggy 4000 Turkis
Ayyildiz Kusový koberec Dream Shaggy 4000 Turkis

Kusový koberec z řady Dream Shaggy má krásnou a velice výraznou tyrkysovou barvu. Tento koberec je velmi jemný a díky dlouhému vláknu je velice přijemný na chůzi.

můžete mít 3.7. - 9.7.

Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 tyrkys Betap Kusový travní koberec Botanic – na ven i na doma
Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 tyrkys

Kusový tyrkysový koberec Life Shaggy 1500 Vás jistě zaujme výrazným světle modrým zbarvením. Tato barva pomáhá navodit klidnou atmosféru v místnosti a zároveň jí dodává šmrnc. Samotný koberec je vyroben z velmi měkkého polypropylenu shaggy.

můžete mít 18.6. - 19.6.

Novinka
Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 navy Betap Kusový travní koberec Botanic – na ven i na doma
Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 navy

Hledáte-li pořádný shaggy koberec za dobrou cenu, který nabízí praktickou tmavou barvu, pak se pro Vás koberec Life Shaggy stane doslova ideálním kandidátem. Tento kusový koberec byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna. Hodí se jak do ložnic, tak i do obývacích pokojů či do jiných interiérů.

můžete mít 3.7. - 9.7.

Novinka
Betap Kusový travní koberec Botanic – na ven i na doma Betap Kusový travní koberec Botanic – na ven i na doma
Betap Kusový travní koberec Botanic – na ven i na doma

mělá tráva Botanic má skvělou souhru vysokého vlasu a parádní hustoty. To vytváří dokonalou měkkost a příjemný pocit na dotek. Za realistickou podobu se podílí nejen různě vysoký vlas, ale též i použité různé odstíny zelené a jemnější béžová vlákna.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Novinka
BO-MA Kusový koberec Rabbit new 08 grey Chemex Koberec Aztec Boho Shaggy S Třásněmi Fa60A Ejf Krémová Šedá 80x150 cm
BO-MA Kusový koberec Rabbit new 08 grey

Šedý kusový koberec se skvělým poměrem cena-výkon, který udělá radost např. v ložnicích či v obývacích pokojích. Koberec Rabbit new 08 se vyrábí ze 100% polyesterového vlákna, takže je příjemně jemný a měkký.

můžete mít 19.6. - 20.6.

Chemex Koberec Aztec Boho Shaggy S Třásněmi Fa60A Ejf Krémová Šedá 80x150 cm Chemex Koberec Aztec Boho Shaggy S Třásněmi Fa60A Ejf Krémová Šedá 80x150 cm
Chemex Koberec Aztec Boho Shaggy S Třásněmi Fa60A Ejf Krémová Šedá 80x150 cm

„AZTEC“ kolekce koberců zaujme svou jedinečností a originálním zpracováním. Třásně vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dodají každému interiéru charakter. „AZTEC“ jsou pro každého oblíbeným kobercem SHAGGY z polypropylenu. Koberce ve stylu Boho jsou ideální pro moderní i klasičtější interiéry.

můžete mít 20.6.

Chemex Koberec Bird Shaggy Měkký Vysoký Light Růžová Chemex Koberec Aztec Boho Shaggy S Třásněmi Fa60A Ejf Krémová Šedá 80x150 cm
Chemex Koberec Bird Shaggy Měkký Vysoký Light Růžová

Kolekce koberců „Bird Feather“ je série vytvořená speciálně pro nejmenší uživatele. Extrémně měkké a jemné štětiny budou ideální pro každodenní hry. Je to ideální řešení pro všechny typy povrchů v našich místnostech. Hromada vysoká 30 mm je vyrobena z polyesteru. Gramáž koberců je 650g/m2.

můžete mít 20.6.