10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Suavinex PREMIUM NOVOROZENECKÝ SET BONHOMIA - BÍLÝ Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem
Suavinex PREMIUM NOVOROZENECKÝ SET BONHOMIA - BÍLÝ

PREMIUM novorozenecký set z kolekce BONHOMIA značky SUAVINEX je skvělým dárkem pro miminko i rodiče. Novorozenecký set s názvem „Vítáme tě na svět“ obsahuje 3 různě velké lahvičky s fyziologickou silikonovou savičkou, 1 dudlík, 1 krabičku na dudlík a 1 dávkovač na susšené mléko.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem
Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem

Unikátní kojenecké lahvičky ve tvaru S s ventilem ve dně od značky Difrax ve výhodné startovací sadě 3 kojeneckých láhví s kartáčem a 2 náhradními savičkami M. Startovací sada je ideální pro začátek přikrmování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Difrax Dárková sada Baby Special Gifset Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem
Difrax Dárková sada Baby Special Gifset

Dětská dárková sada neutrální barvy od značky Difrax je ideálním dárkem pro nastávající maminky. Obsahuje kojeneckou lahvičku, dudlíky a muchláčka, který dítě uklidní svým hebkým povrchem. Vhodná pro holčičky i pro chlapce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response s ventilem AirFree Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response s ventilem AirFree
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response s ventilem AirFree

Startovací sada lahviček od značky Philips Avent. V sadě najdete 2 lahvičky 125 ml, 0m+ a 2 lahvičky 260 ml, 1m+. Dále také 2× ventil AirFree pro mimořádnou ochranu proti kolice a v neposlední řadě šidítko Ultrasoft a kartáč na láhve a dudlíky pro pečlivé čištění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12 Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response s ventilem AirFree
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12

Dárková sada obsahuje 3 láhve o objemech 125, 260 a 330 ml a kartáč na láhve. Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12 je vybavena ústní částí dudlíku, která funguje jako prs a dítě může pít svým vlastním rytmem. Navržené ke snížení rizika koliky a bolavého bříška.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response s ventilem AirFree
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response

Startovací sada lahviček od značky Philips Avent. V sadě najdete 2 lahvičky 125 ml, 0m+ a 2 lahvičky 260 ml, 1m+. Dále také mimořádně měkké a pružné šidítko Ultrasoft a kartáč na láhve a dudlíky pro pečlivé čištění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Canpol babies Dárková sada pro novorozence ROYAL BABY Dr.Brown´s Set 3 lahví Options+ široké hrdlo startovací (WB03606)
Canpol babies Dárková sada pro novorozence ROYAL BABY

Krásná dárková sada ROYAL BABY značky Cenpol Babies je určená pro novorozence. Bohatá sada obsahující lahvičky, duklíky a stužku je skvělým dárkem pro nastávající rodiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s Set 3 lahví Options+ široké hrdlo startovací (WB03606) Dr.Brown´s Set 3 lahví Options+ široké hrdlo startovací (WB03606)
Dr.Brown´s Set 3 lahví Options+ široké hrdlo startovací (WB03606)

Startovací set 3 lahví Options+ široké hrdlo značky Dr.Brown´s redukuje výskyt koliky, říhání, ublinkávání a nadýmání díky sníženému podtlaku a nižší tvorbě vzduchových bublin. Pomáhá zachovávat vitamíny C, A, E díky prokazatelně nižší oxidaci. Lahvička umožňuje používání i bez průtokového ventilu a krmení bude podobné většině láhví s odvzdušňováním přes savičku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LOVI Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER Dr.Brown´s Set 3 lahví Options+ široké hrdlo startovací (WB03606)
LOVI Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER

Novorozenecká startovací sada je skvělým dárkem pro budoucí maminku nebo část výbavy pro miminko. Lovi Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER obsahuje všechny potřebné produkty pro začátek. Sada obsahuje 4 lahve se savičkami, 2 dudlíky a stužku na dudlík s klipem. Neobsahuje BPA.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nanobébé Dárková sada pro novorozence - tyrkysová Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0-12m+ White 2 ks + dávkovač
Nanobébé Dárková sada pro novorozence - tyrkysová

Naše oceněná novorozenecká dárková sada obsahuje vše, co nový rodič potřebuje pro rutinu kojení zaměřenou na zdraví, pohodlí a styl. Tato sada inovativních produktů pro kojence poskytuje řešení krmení typu „vše v jednom“ s oceněnými lahvemi a nezbytnými čisticími prostředky.

můžete mít 24.7. - 25.7.

Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0-12m+ White 2 ks + dávkovač Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0-12m+ White 2 ks + dávkovač
Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0-12m+ White 2 ks + dávkovač

Sada obsahuje dvě kojenecké lahvičky Emotion Physio a dávkovač na sušené mléko. Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0–12m+ White 2 ks + dávkovač je vybavena antikolikovým ventilačním systémem, ergonomickým tvarem pro snadné držení a víčkem, které chrání čistotu savičky. Lahvička je dodávaná se savičkou se středním průtokem. Originální způsob uzavírání láhve Easy Clip je zárukou bezpečného uzavření láhve bez rizika vytečení. Vhodné od narození.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+ Bebeconfort Sada kojeneckých lahví Emotion Physio 270ml 0-12m+ White 2 ks + dávkovač
Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+

Dárková sada z kolekce Natural Feeling je ideálním dárkem pro budoucí rodiče. Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+ se skládá ze čtyř kojeneckých lahví různých velikostí, náhradních dudlíků, kartáče na láhve a inovativního dudlíku Physio Soft, který svým jedinečným tvarem podporuje fyziologické dýchání dítěte. Vyrobeno v Itálii.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dárkové sady pro novorozence.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dárkové sady pro novorozence výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dárkové sady pro novorozence akce.