Rohožka Kokos Dva psi
399 Kč
+ doprava zdarma

Stylová rohožka v oranžové barvě s motivem dvou žlutých psů bude skvělým doplňkem každých vchodových dveří. Vyrobena je ze směsi kokosu a zespod je opatřena gumou. Rohožka Dva psi bude skvělým designovým kouskem, který zaujme každého hosta.


Rohožka Kokos Tři kočky
399 Kč
+ doprava zdarma

Krásná rohožka Kokos zdobena motivem třech kočiček ve žluté a oranžové barvě na šedém pozadí. Touto nádhernou rohožkou skvěle přivítáte vašeho hosty. .


Rohožka Kokos + guma kočka
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos + guma kočka je třetí variantou rohožky s kočkama. Tentokrát pouze s jednou, je i tato rohož kvalitní kus s veselým designem. .


Rohožka Kokos + guma ťapky
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos + guma ťapky je kvalitní, přírodní rohožkou s motivem psích ťapek v černých linkách. .


Rohožka Kokos barevná tel. budka
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos barevná tel. budka s celosvětově známou telefonní budkou z velkoměsta Londýna. Tento krásný vzor na rohoži můžete mít i Vy za velice příjatelnou cenu. .


Rohožka Kokos + guma 2 kočky
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos + guma 2 kočky je veselou rohožkou s vyobrazením dvou roztomilých kočiček v černých linkách. Tato rohožka je zhotovena z kokosu a gumy. .


Rohožka Kokos + guma 3 kočky
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos + guma 3 kočky je veselou rohožkou s vyobrazením tří kočiček v různých náladách v černých linkách. Tato rohožka je zhotovena z kokosu a gumy. .


Rohožka Kokos + guma vzor
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos + guma vzor je finální rohožkou z řady kokos + guma. Těší se samým skvělým vlastnostem jako všechny ostatní a navíc je zdoben krásným černým vzorem. .


Rohožka Kokos barevná kytky
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos barevná kytky se představuje s paletou živých, pastelových barev. S motivem jarních kytek si jistě získá srdce mnohých z nás. Tato rohožka je vyrobena z gumy a kokosu. .


Rohožka Kokos barevná sova bílá
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos barevná sova bílá je jak již napovídá zdobena motivem červených sov na bílém pozadí. Kvalitní materiál kokosu a gumy zajišťuje, že Vám rohožka dlouho vydrží. .


Rohožka Kokos barevná sova černá
399 Kč
+ doprava zdarma

Rohožka Kokos barevná sova černá je rohoží s vyobrazením skupinky roztomilých soviček na černém pozadí. Tato rohož je zhotovena ze směsi kokosu a gumy. .


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: