10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19784077

VASAGLE Skřínka TILL DOUBLE

VASAGLE Skřínka TILL DOUBLE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tato okouzlující úložná skříňka s industriálními akcenty a rustikálními hnědými tóny vytváří teplý a příjemný vzhled, takže je ideální pro vytvoření elegantní přistávací plochy v předsíni, jídelně, obývacím pokoji a dalších prostorách. Celý popis
4 299 Kč
4 299 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

VŠUDE OKOUZLUJÍCÍ:

Tato okouzlující úložná skříňka s industriálními akcenty a rustikálními hnědými tóny vytváří teplý a příjemný vzhled, takže je ideální pro vytvoření elegantní přistávací plochy v předsíni, jídelně, obývacím pokoji a dalších prostorách.

PROSTOR PRO VŠECHNY:

Díky prostorné desce, 1 velké otevřené polici, 2 otevřeným přihrádkám a 2 nastavitelným policím skrytým za 2 klasickými žaluziovými dvířky je v této prostorné podlahové skříňce spousta úložného prostoru pro dekorace, kuchyňské potřeby a další věci.

JEDNODUCHÝ JAK FACKA:

Doby, kdy jste museli trávit hodiny sestavováním nábytku, jsou dávno pryč; díky snadnému návodu a očíslovaným dílům můžete mít tuto kuchyňskou skříňku připravenou dřív, než vyndáte pizzu z trouby.

PLOŠNÉ A VYROVNANÉ:

Viklavé skříňky nejsou dobrým úložným prostorem; vneste do svého života stabilitu s naší podlahovou skříňkou s nastavitelnými nožičkami, která dokáže udržet vše v rovině i na mírně nerovných podlahách.

CO ZÍSKÁTE:

Volně stojící skříň od společnosti VASAGLE, 2 vnitřní nastavitelné police, 1 desku, 1 velkou otevřenou polici, 2 otevřené přihrádky, nastavitelné nožičky a jednoduchou montáž.

Technické parametry skřínky: 

šířka: 100 cm

hloubka: 35 cm

výška: 80 cm