Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
VASAGLE Skřínka TILL DOUBLE eoshop Komoda 62 Klasik masiv borovice (Varianta: Hloubka: 47 cm, Povrchová úprava: surové dřevo, Výška: 80 cm, Šířka: 140 cm)
VASAGLE Skřínka TILL DOUBLE

Tato okouzlující úložná skříňka s industriálními akcenty a rustikálními hnědými tóny vytváří teplý a příjemný vzhled, takže je ideální pro vytvoření elegantní přistávací plochy v předsíni, jídelně, obývacím pokoji a dalších prostorách.

můžete mít 24.4. - 25.4.

nabbi NABBI IGINS CH-2D2DRW dvojdverová komoda eoshop Komoda 62 Klasik masiv borovice (Varianta: Hloubka: 47 cm, Povrchová úprava: surové dřevo, Výška: 80 cm, Šířka: 140 cm)
nabbi NABBI IGINS CH-2D2DRW dvojdverová komoda

Okouzlující dvoudveřová komoda IGINS CH-2D2DRW si vás získá svými provensálskými prvky, jako jsou zajímavé ozdobné úchytky, horní část komody zakončená ozdobnou lištou nebo netradiční řešení nohou. Barevné provedení borovice Andersen se krásně doplňuje s barevným provedením zlatého dubu, barvy se…

můžete mít 24.4. - 25.4.

VASAGLE Kuchyňská skříňka v průmyslovém designu VASAGLE Kuchyňská skříňka v průmyslovém designu
VASAGLE Kuchyňská skříňka v průmyslovém designu

Diskrétní kus nábytku se širokou škálou možných použití.Pokud již máte skříň pro obývací pokoj a vybavenou kuchyň, jediná věc, která často chybí, je diskrétní možnost skladování, kterou lze perfektně kombinovat se stávajícím nábytkem a dotáhnout tak celkový obraz.

můžete mít 29.4. - 2.5.

Aga Komoda s 3 zásuvkami Přírodní hnědá VASAGLE Kuchyňská skříňka v průmyslovém designu
Aga Komoda s 3 zásuvkami Přírodní hnědá

Rustikální komoda se zásuvkami je perfektním řešením pro zútulnění a uspořádání věcí.

můžete mít 23.4.

Výprodej
Bruxxi Komoda se zásuvkami Irja, 83 cm, bílá VASAGLE Kuchyňská skříňka v průmyslovém designu
Bruxxi Komoda se zásuvkami Irja, 83 cm, bílá

Komoda Irja je stojanová skříňka se 4 prostornými zásuvkami ve venkovském stylu. Můžete ji využít i jako koupelnovou komodu, která díky úzké šířce vyplní každý prostor. Doručovací doba se může lišit.

můžete mít 25.4. - 26.4.

nabbi NABBI IGINS CCH rohová komoda nabbi NABBI IGINS CCH rohová komoda
nabbi NABBI IGINS CCH rohová komoda

Okouzlující rohová komoda IGINS CCH si vás získá svými provensálskými prvky, jako jsou zajímavé ozdobné úchytky, horní část komody zakončená ozdobnou lištou nebo netradiční řešení nohou. Barevné provedení borovice Andersen je krásné, elegantní, působí čistě a uklidňujícím dojmem a vytváří na…

můžete mít 24.4. - 25.4.

VASAGLE Dřevěná komoda Sarin, černá nabbi NABBI IGINS CCH rohová komoda
VASAGLE Dřevěná komoda Sarin, černá

Vasagle Dřevěná komoda Sarin, černá Dřevěná komoda, kuchyňská skříňka, komoda se 2 posuvnými dveřmi, nastavitelná odkládací plocha, 100 × 33 × 80 cm, vintage černá.

můžete mít 2.5. - 6.5.

Artenat Komoda Mira, 87 cm, bílá nabbi NABBI IGINS CCH rohová komoda
Artenat Komoda Mira, 87 cm, bílá

Komoda Mira je koupelnový nábytek vyrobený z MDF v bílé barvě. 1 skříňka a zásuvka vám nabízí dostatek úložného prostoru. Komoda Mira se hodí jak do moderně zařízených koupelen, tak do koupelen ve venkovském stylu. Doručovací doba se může lišit.

můžete mít 16.5. - 21.5.

Artenat Komoda Sally, 82 cm, bílá Artenat Skříňka Sally, 81 cm, bílá
Artenat Komoda Sally, 82 cm, bílá

Komoda Sally je jako stvořená pro venkovské a rustikálně laděné domovy. Je vyrobena z MDF v bílé barvě s jemnou patinou a jeho vzhled působí příjemně a útulně. Je to přesně ten typ nábytku, který si zamilujete na první pohled. Disponuje čtyřmi zásuvkami.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Artenat Skříňka Sally, 81 cm, bílá Artenat Skříňka Sally, 81 cm, bílá
Artenat Skříňka Sally, 81 cm, bílá

Skříňka Sally je jako stvořená pro venkovské a rustikálně laděné domovy. Je vyrobena z MDF v bílé barvě s jemnou patinou a jeho vzhled působí příjemně a útulně. Je to přesně ten typ nábytku, který si zamilujete na první pohled. Doručovací doba se může lišit.

můžete mít 16.5. - 21.5.

Výprodej
Bruxxi Komoda Irja, 83 cm, bílá Artenat Skříňka Sally, 81 cm, bílá
Bruxxi Komoda Irja, 83 cm, bílá

Komoda Irja je praktický nábytek se 4 prostornými zásuvkami a skříňkou ve venkovském stylu. Můžete ji využít i jako koupelnovou komodu. Doručovací doba se může lišit.

můžete mít 25.4. - 26.4.