Botanic Kurkuma 150g

Botanic Kurkuma 150g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prášek z Kurkumy je skvělým kořením i prostředkem k odstranění zdravotních neduhů. Podpoří Vaši přirozenou obranyschopnost, zlepší Vaše zažívání a ochrání Váš organismus před negativními vlivy životního prostředí. Jaké jiné koření tohle všechno dokáže? Celý popis
119 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,79 Kč/g
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5 kusů

21.9.2021 - 22.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031863411

Popis

CO V KURKUMĚ NALEZNEME?

Největší zastoupení v Kurkumě má látka kurkumin, která způsobuje typické oranžové zabarvení. Podle studií snižuje riziko vzniku negativních chemických procesů v těle a harmonizuje činnost trávicího ústrojí. Kurkumin má rovněž nezanedbatelný podíl antioxidantů, které zbavují organismus nežádoucích toxických látek. Účinek kurkuminu zesiluje až mnohonásobně Černý pepř. Kurkuma je rovněž bohatá na éterické oleje, které působí protizánětlivě, protivirově a antibakteriálně. Toho můžete využít v období se zvýšenou nemocností a při nižší obranyschopnosti organismu. V Kurkumě nechybí ani vláknina podporující zažívání, alkaloidy, bílkoviny, pryskyřice, minerální látky, vitaminy a sacharidy.

ÚČINKY KURKUMY

Jistě Vás zajímá, jaké konkrétní účinky má Kurkuma na lidské zdraví. Pomáhá předcházet rozvoji civilizačních onemocnění, které vznikají vlivem nezdravého životního stylu a znečištěného životního prostředí. Kurkuma posiluje odolnost proti virům a bakteriím a zlepšuje trávení. Přispívá k lepšímu vstřebávání živin z přijaté potravy, usnadňuje průchod stravy zažívacím ústrojím a vylučuje stolicí nežádoucí odpadní látky z těla.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Při dodržení doporučeného denního množství Kurkumy nevykazuje prášek žádné vedlejší účinky. Těhotné a kojící ženy a lidé se zdravotními potíži by se měli poradit o užívání prášku se svým ošetřujícím lékařem.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Prášek z Kurkumy užívejte každý den v množství 2 – 3 gramů. Výhodou prášku je to, že nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu a doporučenou denní dávku snadno odměříte pomocí odměrky.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Prášek důkladně rozmíchejte v 200 ml studené vody bez bublinek a vypijte. Z prášku si také můžete připravit odvar, který můžete popíjet v průběhu celého dne: povařte v 750 ml vody 2 – 3 lžičky Kurkumy, a to po dobu 10 až 15 minut. Prášek z Kurkumy užívejte nejdéle 4 měsíce a poté si dejte alespoň 1 měsíc pauzu.