Country Life Lahůdkové droždí 150 g
56 Kč
+ doprava zdarma

Lahůdkové droždí obsahuje velmi kvalitní bílkoviny, vitaminy skupiny B, minerální látky, stopové prvky, nukleotidy, volné aminokyseliny, proto se používají na zvýšení biologické hodnoty jídla.


Beutelsbacher Bio Jablečný ocet nepasterizovaný 0,75l (vratná lahev)
84 Kč
+ doprava zdarma

Tento jablečný ocet se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z demeter jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Pro výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Ocet není pasterovaný a je přirozeně zakalený.


Rinatura Bio Kvásek celozrnný žitný sušený 125 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Pečení domácího kváskového chleba nebo jiného pečiva, nebylo nikdy jednodušší. Tento BIO práškový koncentrát z žitného kvásku se používá pro snadnou a rychlou přípravu těsta. Jedno balení vystačí na 8 kusů chleba s hmotností 750g.   Žitný kvásek je vlastně přírodním kypřícím prostředkem.


Lahodnosti Černá sůl s irským mechem 200 g
72 Kč
+ doprava zdarma

Černá sůl s irským mechem je zvláštním druhem nerafinované vulkanické soli s vysokým obsahem síry, která propůjčuje soli chuť po vajíčkách. Irský mech Chondrus Crispus zvyšuje výživovou nutriční hodnotu této soli.


Country Life Tamari sojová omáčka 200 ml
55 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoce kvalitní aminokyseliny a mikroorganismy důležité pro dobré trávení.


Allnature Pepř černý celý BIO 30 g
45 Kč
+ doprava zdarma

Pepř černý celý BIO patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření. Sušené bobule jsou plodem Pepřovníku černého (Piper nigrum), který se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má velmi výraznou, až pálivou chuť. Používá se především k dochucení pokrmů v teplé i studené kuchyni.


Allnature Kurkuma prášek BIO 50 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Prášek kurkuma má pozitivní vliv pro trávicí systém, játra, nervový a kardiovaskulární systém. Prášek Kurkuma je produkt v BIO kvalitě, který pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství šetrného k přírodě. Prášek kurkuma má typicky žlutou barvu a výraznou chuť.


Country Life Sůl himálajská růžová hrubá 500 g
22 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Himálajská růžová sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně pod pákistánskými červeně zbarvenými horami. Vhodná do mlýnku na sůl.


Allnature Mořská sůl jemná 250 g
20 Kč
+ doprava zdarma

Mořská sůl jemná je čistě přírodní, přirozená sůl z širých dálek oceánu, získána odpařováním na slunci a bez stop jakýchkoliv chemikálií.


Country Life Droždí lahůdkové se sladem 150 g
53 Kč
+ doprava zdarma

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Chutí i vůní připomíná parmezán. Lahůdkové droždí je deaktivované – nedá se tedy použít na kynutí. Výborně dochutí pomazánky, omáčky, rizota, pesta….


Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
59 Kč
+ doprava zdarma

Himalájská sůl pomáhá dodat tělu vodu a důležité, čisté, minerály, vytváří zásadité prostředí v těle, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, které je důležité pro krvetvorbu, udržuje stálý poměr všech prvků v lidském těle a představuje vyvážený poměr sodíku a draslíku: správná funkce nervov


Allnature Himalájská sůl růžová jemná
29 Kč
+ doprava zdarma

Himalájská sůl z pákistánských hor je růžová nerafinovaná přírodní sůl s množstvím vitamínů a minerálů bez přidaných látek.


Allnature Bazalka drcená BIO 15 g
25 Kč
+ doprava zdarma

Bazalka drcená BIO má charakteristickou chuť a vůni, která neodmyslitelně patří k italské kuchyni. Uplatníte ji tedy zejména při přípravě těstovin, pizzy nebo salátů. Skvěle se hodí k rajčatům nebo mozzarelle.


Allnature Himalájská sůl černá 500 g
69 Kč
+ doprava zdarma

Himalájská sůl černá je speciální druh vulkanické nerafinované soli s velmi specifickou a výrazně siřičitou vůní, která připomíná vejce.


Lahodnosti Středomořská sůl s Irským mechem 200 g
69 Kč
+ doprava zdarma

Nerafinovaná jedlá mořská sůl s mořskou řasou Irským mechem je určena nejen pro solení v kuchyni, ale je vhodná i do koupele. Irský mech je skvělou alternativou k živočišnému kolagenu.


Rapunzel Bio 100%-ní pasta z nepražených mandlí 250 g
220 Kč
+ doprava zdarma

Tato 100%-ní mandlová pasta se vyrábí z nepražených mandlí, které se po spaření vodou zbaví slupky. Přirozeně obsahuje kvalitní nenasycené oleje, vitaminy a minerály. Protože nejsou použita žádná aditiva, jako například ztužené tuky nebo emulgátory, může docházet k oddělení mandlového oleje.


Allnature Hřebíček celý BIO 20 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Hřebíček celý BIO má výraznou nasládle ostrou chuť. Nejčastěji se využívá při přípravě sladkých jídel a horkých nápojů jako svařené víno nebo punč. Své uplatnění najde také při pečení masa či dochucení omáček.


Allnature Himalájská sůl černá jemná 250 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Černá himálajská sůl je speciální druh vulkanické nerafinované soli, který má velmi specifickou a výrazně siřičitou vůni připomínající vejce. Lze ji využít především v indické kuchyni, ale i do různých salátů.


Allnature Kari koření BIO 35 g
45 Kč
+ doprava zdarma

Kari koření BIO je tradiční orientální směs koření, která nalezne uplatnění především v indické a thajské kuchyni. Díky své nasládle kořeněné chuti a výrazně žluté barvě ji využijete pro dochucení dušených pokrmů z masa, smetanových omáček a polévek.


Allnature Kmín celý BIO 30 g
26 Kč
+ doprava zdarma

Kmín celý BIO patří mezi nejstarší koření u nás i ve světě. Roste planě na pastvinách i lukách po celé Evropě, přední Asii a severní Americe. Má aromatickou chuť a používá se na dochucování polévek, ryb nebo zelí, při pečení, k masu i do brambor.


Allnature Kmín mletý BIO 30 g
27 Kč
+ doprava zdarma

Kmín mletý BIO patří mezi nejstarší koření u nás i ve světě. Roste planě na pastvinách i lukách po celé Evropě, přední Asii a severní Americe. Má aromatickou chuť a používá se na dochucování polévek, ryb nebo zelí, při pečení, k masu i do brambor.


Allnature Oregáno drcené BIO 10 g
25 Kč
+ doprava zdarma

Oregáno drcené BIO, neboli dobromysl, je bylinka s lehce nahořklou chutí a příjemně kořeněnou vůní. Jako koření se používají drhnuté listy, které se výborně hodí do středomořské, asijské, italské a mexické kuchyně.


Allnature Pepř černý mletý BIO 30 g
50 Kč
+ doprava zdarma

Pepř černý mletý BIO patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření. Sušené bobule jsou plodem Pepřovníku černého (Piper nigrum), který se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má velmi výraznou, až pálivou chuť. Používá se především k dochucení pokrmů v teplé i studené kuchyni.


Allnature Rozmarýn řezaný BIO 20 g
25 Kč
+ doprava zdarma

Rozmarýn řezaný BIO má osvěžující a velmi aromatickou, ostrou a nahořklou chuť s nádechem pryskyřice. Výborně se hodí k telecímu, jehněčímu a skopovému masu. Skvělou chuť dodá také salátům, sýrovým pokrmům a těstovinám.


Allnature Shoyu - sójová omáčka BIO
88 Kč
+ doprava zdarma

Sójová omáčka se především v Číně a Japonsku používá již přes 2500 let.  Vyrábí se ze sójových bobů, fermentovaných pomocí plísní rodu Aspergillus a charakteristická barva vzniká především z kombinace aminokyselin získaných z bílkovin a glukózy ze škrobu.


Allnature Tamari - sójová omáčka BIO
95 Kč
+ doprava zdarma

Tamari sójová omáčka je výraznější, tmavší a hustší než Shoyu a vzniká jako vedlejší produkt při výrobě miso pasty.  Dopřejte svým jídlům delikátnější, výraznější chutě, přecházející z jemně slaných do kyselo-sladkých tónů.


Allnature Tymián drcený BIO 15 g
30 Kč
+ doprava zdarma

Tymián drcený BIO je koření z listů, větévek a květů byliny Thymus vulgaris. Je silně aromatický, má ostřejší nasládlou chuť. V kuchyni má široké využití. Oceníte ho při přípravě masa, omáček, polévek, ale také dušené zeleniny a rajčatového salátu.


Altevita Bio cejlonská skořice 60 g prášek
85 Kč
+ doprava zdarma

Pravá skořice cejlonská pochází z vnitřní kůry věčně zeleného stromu skořicovníku cejlonského. Má nezaměnitelné a výjimečně sladké aroma. Používá se na dochucení obilných kaší, sladkých a ovocných jídel. Pravé aroma skořice je vhodné pro přípravu horkých nápojů (čaje, svařené víno či káva).


Bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
18 Kč
+ doprava zdarma

Tato sůl vznikala v oblasti dnešních Himálají v období starohor pomalým odpařováním mělkého moře. Násled-ným pohybem zemských vrstev se solná ložiska dostala hluboko pod povrch. Od té doby byla sůl ukryta pod zemí a izolována od okolí a lidské činnosti. Těží se ručně a není nijak upravována.


Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
123 Kč
+ doprava zdarma

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyroben z čerstvě opražených a rozemletých sezamových semínek. Je tradiční součástí středozemní pomazánky – hummusu, v jídelníčku plnohodnotně nahrazuje máslo.


Empower Supplements ES Dárkový balíček BIO & RAW
399 Kč
+ doprava zdarma

Dárkový balíček ES BIO & RAW obsahuje:

ES BIO Chia semínka 150g ES BIO Kokosový olej 250 ml, ES BIO Kokosvý cukr 250 g, ES Himalájská sůl 500 g, ES BIO Moruše 150 g. .


Iswari BIO Len hnědý - mletý 250 g
89 Kč
+ doprava zdarma

BIO Len hnědý přirozeně obsahuje nenasycené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojem množství minerálů (vápník, hořčík, železo, fosfor, selen, zinek, měď).


Iswari BIO Lucuma 125 g
161 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIO Lucuma je velmi výživné exotické ovoce s vanilkovou chutí, které je zdrojem zdraví prospěšných látek.