Allnature Himalájská sůl černá 500 g
69 Kč

Himalájská sůl černá je speciální druh vulkanické nerafinované soli s velmi specifickou a výrazně siřičitou vůní, která připomíná vejce.


Allnature Himalájská sůl černá jemná 250 g
39 Kč

Novinka

Černá himálajská sůl je speciální druh vulkanické nerafinované soli, který má velmi specifickou a výrazně siřičitou vůni připomínající vejce. Lze ji využít především v indické kuchyni, ale i do různých salátů.


Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 250 g
30 Kč

Novinka

Himálajská hrubá růžová sůl se objevuje nejen v růžové, ale i v načervenalé, bílé a transparentní variantě, což je dáno tím, že je 250 milionů let stará a obsahuje 88 látek (84 minerálů) v různém poměru.


Country Life Mořské řasy Kombu Muso 100 g
205 Kč

Kombu (u nás je známá také pod názvem kelp) je hlubokomořská řasa rostoucí v čistých, chladných vodách severu. Kombu je jednou z řas nejbohatších na jód.


Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
123 Kč

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyroben z čerstvě opražených a rozemletých sezamových semínek. Je tradiční součástí středozemní pomazánky – hummusu, v jídelníčku plnohodnotně nahrazuje máslo.


Country Life Tamari sojová omáčka 200 ml
55 Kč

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoce kvalitní aminokyseliny a mikroorganismy důležité pro dobré trávení.


Dragon superfoods Sůl Himalajská růžová jemná 500g
66 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Himalajská jemná růžová sůl je bohatá na důležité minerály, které jsou nezbytné pro náš organismus. V místech, kde vznikly velké změny geologických struktur (jmenujme Himaláje), vznikla pod velkým tlakem tato velmi cenná krystalická sůl.


Rinatura Bio Balsamico di Modena ocet 250 ml sklo
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Známý klasický balsamico ocet v BIO kvalitě ze severní oblasti Itálie. Použivá se především ve studené kuchyni nebo ke konci tepelné úpravy. Vhodný na saláty, grilovana masa, ryby, zjemní tmavé masové omáčky, do dezertů, se sýrem. Složení: vinný ocet *, hroznová šťáva *.