Weleda Měsíčkový kojenecký set
797 Kč

749 Kč

Sada Měsíčkový kojenecký set Weleda se dodává v krásné plechové dóze, která potěší zejména maminky. V balíčku najdete Měsíčkový kojenecký olej, Měsíčkovou kojeneckou koupel, Měsíčkový kojenecký krém a navíc dárek – Bavlněnou plenku s potiskem Weleda, rozměr 50 × 70cm.


LINTEO Kojenecký set na koupání
299 Kč

275 Kč

Akce

LINTEO Baby Kojenecký set na koupání se skládá z dětské pěny do koupele, oleje po koupání a krému na opruzeniny. Set s Bio měsíčkem lékařským, který má vysoký obsah vitaminu E. Vhodné již od narození. Vyrobeno v České republice.


LINTEO Kojenecký set péče o pokožku
299 Kč

279 Kč

Akce

LINTEO Baby Kojenecký set péče o pokožku se skládá z dětského mycího mléka, tělového mléka a pleťového krému. Set s Bio měsíčkem lékařským, který má vysoký obsah vitaminu E. Vhodné již od narození. Vyrobeno v České republice.


HiPP Babysanft sada s krabicí Milkbox
359 Kč

329 Kč

Babysanft Pleťový olej + Krém na opruzeniny + Krém na obličej a tělo + Čistící vlhčené ubrousky + Hipp Milkbox sada všeho potřebného pro Vaše miminko.


Sebamed Baby set pro novorozence
649 Kč

Sebamed Baby set pro novorozence obsahuje šampon, syndet, krém proti opruzeninám a tělové mléko. Kosmetika Sebamed představuje kompletní péči o pokožku celého těla. Hodnota pH 5,5 posiluje a podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště pokožky.


Chicco Dárkový set Baby Moments
479 Kč

Chicco Dárkový set Baby Moments se skládá z dětského šamponu, sprchového gelu a zklidňujícího krému na zadeček. Už žádné slzy při koupání. Vhodné pro děti již od narození. Dárkově baleno.


HiPP Babysanft Péče o pleť + Ubrousky zdarma
229 Kč

199 Kč

Hipp Babysanft Sprchový krém 200 ml + Jemný krém plech 75 ml + vlhčené ubrousky 10 ks ZDARMA. Výrobky HiPP byly vyvinuty tak, aby pomáhaly předcházet riziku vzniku alergií.


HiPP Babysanft Péče o tělo + Ubrousky zdarma
229 Kč

199 Kč

Hipp Babysanft Šampón vlasy a tělo „lachtan“ 200 ml + Jemný krém plech 75 ml + vlhčené ubrousky 10 ks ZDARMA. Výrobky pro předcházení riziku vzniku alergií.