Kesper Úložný box na čaj s víkem
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úložný box na čaj značky Kesper je tou nejlepší volbou pro milovníky porcovaného čaje.

DUE ESSE Dřevěný box na čaj TROPIC, 4 přihrádky
319 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krabička na uchování čajů od značky Due Esse je rozdělena na 4 přihrádky, do nichž můžete ukládat čajové sáčky i kávové kapsle. Box na čaj TROPIC je vyroben ze dřeva a skla a je zdoben tropickým motivem, proto jej lze využít i jako dekoraci.

Butlers Úložný box na čaj
699 Kč

Aby pití a servírování čaje bylo požitkem nejen pro chuťové buňky, ale i pro oči. S úložným boxem na čajové sáčky CAMPAGNE získáte stylový příbytek pro Váš oblíbený porcovaný čaj. Rozměry: Š 26 x H 22 x V 8,5 cm. Materiál: MDF, sklo.

Butlers Krabička na čaj 3 přihrádky
349 Kč

Pro opravdovou radost z pití čaje je tu box na čaj CAMPAGNE. Určeno pro porcovaný čaj. Víko na zaklapnutí. Ve stylu vintage. Rozměry: D 23,7 x Š 15,5 x V 9 cm. Materiál: MDF, masivní dřevo, skleněná deska.

Orion Box dřevěný na kapsle Coffee
289 Kč 229 Kč

Box pro uložení kávových kapslí vám poskytne přehledné uložení různých druhů. Box Coffee vyrobený pod značkou Orion má čtyři praktické přihrádky na přehledné rozdělení kapslí.

TimeLife Krabička na čaj s šuplíkem 6 přihrádek
289 Kč 259 Kč

Praktická dřevěná krabička je členěna na 2 sekce. Horní patro je rozděleno na 6 přihrádek, spodní prostor vyplňuje malý šuplík. Úložný systém vám pomůže s organizací čajů či kávových kapslí. Díky pěknému zpracování zároveň poslouží jako interiérový doplněk. Dejte sbohem nevzhledným papírovým krabičkám!

TimeLife Krabička na čaj 26 cm
296 Kč 279 Kč

Dřevěná krabička s devíti přihrádkami je ideální pro skladování čajů. Krabička značky Time Life má praktický průhledný kryt, abyste měli o uložených čajích přehled.

Koopman Bambusový organizér na čaj, 6 přihrádek
349 Kč

Bambusový organizér na čaj se 6 přehlednými přihrádkami bude šikovným pomocníkem pro organizaci čajových sáčků nebo kávových kapslí. Průhledné víko uzavíratelné na kličku umožní snadný výběr čaje. Marex Trade Bambusový organizér na čaj, 6 přihrádek můžete naplnit takřka jakoukoliv drobností nejen z kuchyně.

TimeLife Dekorační krabička na čaj
249 Kč 199 Kč

Zbavte se nevzhledných a poloprázdných krabiček od čaje a naskládejte čajové sáčky do šikovné dřevěné krabičky. Její vnitřek je oddělen na 6 přihrádek, které oddělí různé druhy. Díky průhlednému víku budete mít nad obsah stále přehled.

DUE ESSE Dřevěný box na čaj TROPIC, 9 přihrádek
499 Kč 449 Kč

Krabička na uchování čajů od značky Due Esse je rozdělena na 9 přihrádek, do nichž můžete ukládat čajové sáčky i kávové kapsle. Box na čaj TROPIC je vyroben ze dřeva a skla a je zdoben tropickým motivem, proto jej lze využít i jako dekoraci.

Koopman Dřevěný box na čaj, 6 přihrádek
349 Kč 299 Kč

Dřevěný box na čaj vyrobený z mangového dřeva s proskleným víkem* je uvnitř rozdělen na 6 jednotlivých přihrádek. Víko umožňuje prohlížet obsah bez otevření. Je to praktický pomocník do každé domácnosti, který v sobě **může ukrývat vaše oblíbené čaje nebo kávové kapsle.

TimeLife Krabička na čaj Bamboo
349 Kč 329 Kč

Pokud vám zabírají místo nevzhledné poloprázdné krabičky s čajovými pytlíky, pořiďte si tuto šikovnou krabičku vyrobenou z bambusu, ve které šest přihrádek oddělí různé druhy čajů.

Westmark Krabička na čajové sáčky
549 Kč

Box německé značky Westmark je určený pro snadné skladování a přitažlivou prezentaci čajových sáčků. Box má osm přihrádek a víčko osazené magnetem. Jeho rozměry jsou 28 × 16 × 9 cm. Box je vyroben z bambusového dřeva a plexiskla.