DUE ESSE Dřevěný box na čaj TROPIC, 9 přihrádek
499 Kč 481 Kč

Krabička na uchování čajů od značky Due Esse je rozdělena na 9 přihrádek, do nichž můžete ukládat čajové sáčky i kávové kapsle. Box na čaj TROPIC je vyroben ze dřeva a skla a je zdoben tropickým motivem, proto jej lze využít i jako dekoraci.

DUE ESSE Dřevěný box na čaj TROPIC, 4 přihrádky
319 Kč 312 Kč

Krabička na uchování čajů od značky Due Esse je rozdělena na 4 přihrádky, do nichž můžete ukládat čajové sáčky i kávové kapsle. Box na čaj TROPIC je vyroben ze dřeva a skla a je zdoben tropickým motivem, proto jej lze využít i jako dekoraci.

Butlers Krabička na čaj 3 přihrádky
399 Kč

Pro opravdovou radost z pití čaje je tu box na čaj CAMPAGNE. Určeno pro porcovaný čaj. Víko na zaklapnutí. Ve stylu vintage. Rozměry: D 23,7 x Š 15,5 x V 9 cm. Materiál: MDF, masivní dřevo, skleněná deska.

Westmark Krabička na čajové sáčky
596 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Box německé značky Westmark je určený pro snadné skladování a přitažlivou prezentaci čajových sáčků. Box má osm přihrádek a víčko osazené magnetem. Jeho rozměry jsou 28 × 16 × 9 cm. Box je vyroben z bambusového dřeva a plexiskla.

TimeLife Krabička na čaj Bamboo
349 Kč 341 Kč

Pokud vám zabírají místo nevzhledné poloprázdné krabičky s čajovými pytlíky, pořiďte si tuto šikovnou krabičku vyrobenou z bambusu, ve které šest přihrádek oddělí různé druhy čajů.

Home Elements třídílný čajový set Kočky ve městě
349 Kč

Třídílný čajový set v designu Kočky ve městě. Set obsahuje konvičku, hrneček, víčko a podšálek. balení: dárková krabička objem hrnečku: objem 0,34 l objem konvičky: objem 0,4 l. rozměry: celková výška 14 cm, hrneček – pr. 11 cm, v. 6 cm, konvička – pr. 11 cm

Home Elements Čajová souprava pro jednoho, nová levandule
399 Kč

Souprava se skládá z hrnečku, konvičky a podšálku, které se do sebe skládají, díky tomu je i manipulace s horkým nápojem o něco bezpečnější. balení: dárková krabička objem hrnečku: objem 0,34 l objem konvičky: objem 0,4 l. rozměry: celková výška 14 cm, hrneček – pr. 11 cm, v. 6 cm, konvička – pr.

TimeLife Dekorační krabička na čaj
249 Kč 183 Kč

Zbavte se nevzhledných a poloprázdných krabiček od čaje a naskládejte čajové sáčky do šikovné dřevěné krabičky. Její vnitřek je oddělen na 6 přihrádek, které oddělí různé druhy. Díky průhlednému víku budete mít nad obsah stále přehled.

TimeLife Krabička na čaj s šuplíkem 6 přihrádek
289 Kč 264 Kč

Praktická dřevěná krabička je členěna na 2 sekce. Horní patro je rozděleno na 6 přihrádek, spodní prostor vyplňuje malý šuplík. Úložný systém vám pomůže s organizací čajů či kávových kapslí. Díky pěknému zpracování zároveň poslouží jako interiérový doplněk. Dejte sbohem nevzhledným papírovým krabičkám!