Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
69 Kč 60 Kč

Prémiová směs s kousky bobulovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
115 Kč 89 Kč

Prémiová směs s pampeliškou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g
69 Kč 60 Kč

Prémiová směs s vysokým obsahem bílkovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs oříšků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs zeleninových kousků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Fruities 85 g-43%
69 Kč 39 Kč

Výprodej

Prémiová směs ovocných kousků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Fruities 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Parsnip 60 g
139 Kč 114 Kč

Prémiová směs s pastinákem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
139 Kč 114 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs s červenou řepou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g-39%
114 Kč 69 Kč

Výprodej

Prémiová směs s ibiškem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g-39%
114 Kč 69 Kč

Výprodej

Prémiová směs s jablkem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Avicentra Tyčinky zeleninové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 29 Kč

Medové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky zeleninové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Avicentra Tyčinky medové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 33 Kč

Medové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky medové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Avicentra Tyčinky ovocné pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 27 Kč

Ovocné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ovocné pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, morčata, potkany a činčily.

Avicentra Tyčinky s bylinkami pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 33 Kč

Bylinné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky s bylinkami pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro morčata, králíky, činčily, osmáky.

Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 31 Kč

Ořechové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g
39 Kč 33 Kč

Ovocné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro křečky, křečíky, myši, pískomily, potkany a tarbíky.

Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g
65 Kč 60 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro pro morčata. Tyčinky jsou s ořechy, medem a ovocem. Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g se stanou oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Tyčinky ořechové pro malé hlodavce 120 g
39 Kč 34 Kč

Ořechové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ořechové pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro burunduky, křečky, myši a tarbíky.

LIMARA Svatojánský chléb 300 g
35 Kč

Lusky z rohovníku jsou vhodné pro přimíchávání do krmných směsí. Avicentra Svatojánský chléb 300 g je ideální pro velké papoušky a hlodavce typu jako králík, křeček či morče.

Beaphar Pochoutka Ferret Bits s malt pastou 35 g
68 Kč

Křupavé pamlsky pro fretky jsou s přídavkem maltové pasty. Ta pomáhá zmírnit tvorbu chomáčů chlupů v zažívacím traktu a předchází tak střevním potížím. Beaphar Pochoutka Ferret Bits s malt pastou 35 g se stane oblíbeným pamlskem vaší fretky.

APETIT Tyčinka 12 ks
288 Kč

Tyčinky jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Tyčinka 12 ks zachutná všem hlodavcům.

APETIT Srdíčko medové 18 ks
342 Kč 194 Kč

Medová srdíčka jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Srdíčko medové 12 ks je ideální pro králíky, morčata, křečky, činčily, burunduky, pískomily, myši, potkany a tarbíky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro malá zvířata.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata akce.