Tetra Min 1l
349 Kč

329 Kč

Vločkové krmivo pro všechny druhy okrasných rybek.


Tetra Rubin 1l
452 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vločkové krmivo pro zvýraznění barevnosti všech druhů akvarijních ryb.


Tetra Pleco Tablets 275 ks
255 Kč

219 Kč

Nutričně vyvážené tablety se Spirulinou pro býložravé ryby, živící se potravou ze dna.


Sera Bettagran 10g
44 Kč

Krmivo Sera Bettagran je krmivo pro bojovnice pestré, podporuje vybarvení. Pomalu se potápí.


Sera Flocken-Menü 150ml
110 Kč

Základní krmivo pro různé typy ryb chované ve společném akváriu. Sera Flocken-Menü obsahuje čtyři typy vysoce kvalitních krmiv pro rozmazlování vašich okrasných ryb. Základní potrava: vločkové krmivo, rostlinné krmivo, energické krmivo a krmivo pro vybarvenost ryb.


Sera Granulat-Menü - granule 150ml
131 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sera Granulat (Granulate) Menü nabízí všem rybkám ve středních a spodních vrstvách vody druhově správný příjem krmiva a přispívá ke zdraví a vitalitě vašich ryb.


Sera Koi color large 21 l
1 535 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barvu zintenzivňující krmivo pro Koi kapry ke krmení po celý rok


Sera Kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Flakes 1000ml
113 Kč

Jde o vločkové krmivo vhodné pro různé druhy ryb v jezírku, především pak pro menší druhy. Vyvážená skladba splňuje požadavky mnoha druhů ryb a šetrné zpracovaní zajistí, že hodnotné ingredience jsou zachovány. Sera výrobní proces umožňuje vytvořit tenké, stravitelné vločky.


Sera Kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Mix Royal 1000ml
131 Kč

Obsahuje pro každou rybu v jezírku to správné krmivo: tyčinky bohaté na energii zajistí vyváženou potravu pro rybky od velikosti 6cm, snadno stravitelné vločky jsou ideální pro menší druhy ryb. Šetrně lyofilizovaní krmní živočichové jsou obsaženi jako chutná odměna pro každou rybku.


Sera Krmivo pro býložravé cichlidy Granugreen 250ml
151 Kč

Díky vysokému podílu rostlinných surovin je toto granulované krmivo především vhodné pro býložravé cichlidy (např. cichlidy z jezer Malawi a Tanganika). Krmivo obsahuje více než 7% pšeničných klíčků stejně tak i řasu spirulina pro zvýraznění přirozeného vybarvení ryb.


Sera Nítěnky FD Tubiflex100ml
82 Kč

Nítěnky převážně žijí v bahnitém dně a proto jsou skutečnou pochoutkou pro ryby žijící u dna. Díky specielnímu Sera výrobnímu procesu, jsou lyofilizované nítěnky – na rozdíl od mražené potravy – prosté parazitů a choroboplodných zárodků.


Sera Růstové krmivo pro malé ryby Vipan Baby 100ml
98 Kč

Sera Vipan Baby se skvěle hodí jako růstové krmivo, ale i jako vyvážené základní krmivo pro všechny ryby do velikosti 4 cm. Kvalitní receptura BIO-VIP a vysoký obsah optimálně využitelných proteinů zaručují zdravý a rovnoměrný vývoj.


Sera San 10g
24 Kč

Vločkové krmivo s rybí a obilnou moučkou.


Sera Sedmidenní krmivo v tabletě Holiday 10tbl.
126 Kč

Díky vylepšeným výrobním technologiím jsme vyvinuli vysoce kvalitní a výživné krmné tablety, které ve vodě zůstanou pevné po celých 7 dní – a nerozloží se. Hodnotné suroviny v krmivu Sera holiday jsou postupně uvolňovány tak, že je ryby mohou vrstvu po vrstvě odkusovat.


Sera Speciální krmivo pro řasožravé ryby Vipachips 100ml
97 Kč

Sera Vipachips je kompletní krmivo ryby žijící u dna, malé diskovité granule svou chutností přilákají i běžně se skrývající sumečky. Obsahuje kombinaci živočišné, rostlinné stravy a spiruliny, která podporuje u ryb imunitu a vitalitu.


Sera Vipachips 15 g
46 Kč

Základní netradiční krmivo pro všechny řasožravé a u dna hledající potravu ryby.


Sera Vipagran sáček 12g
17 Kč

Spolehlivé základní krmivo pro všechny okrasné ryby, které hledají potravu ve středních vrstvách vodního sloupce.


Sera Základní krmivo pro býložravé ryby Flora 100ml
69 Kč

Rostlinné vločkové krmivo s vysokým obsahem spiruliny určené především býložravým rybám, jako jsou sumečci (např. Plecostomus), živorodky, cichlidy z jezer Malawi a Tanganika (např. Tropheus) a mřenky.


Sera Základní krmivo pro býložravé ryby Flora 250ml
149 Kč

Rostlinné vločkové krmivo s vysokým obsahem spiruliny určené především býložravým rybám, jako jsou sumečci (např. Plecostomus), živorodky, cichlidy z jezer Malawi a Tanganika (např. Tropheus) a mřenky.