Silva Krokoměr ex Distance-21%

Silva Krokoměr ex Distance

Hodnocení: 4,7
639 Kč 499 Kč

Akce

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Distance je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Krokoměr ex Step-25%

Silva Krokoměr ex Step

Hodnocení: 3,9
539 Kč 399 Kč

Akce

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Step je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Ex Plus

Silva Ex Plus

Hodnocení: 3,2
795 Kč 719 Kč

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Plus je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Krokoměr ex30-30%

Silva Krokoměr ex30

Hodnocení: 3,9
1 149 Kč 799 Kč

Akce

Krokoměr disponuje funkcí Step Barometr, která porovnává stávající hodnotu s doporučeným množstvím 10000 kroků. Je opatřen denní a týdenní pamětí, abyste si mohli vést průběžně vlastní statistiku pohybu. Silva Krokoměr ex30 měří spotřebované kalorie, kroky a vzdálenost.

Spokey Moony 3D

Spokey Moony 3D

Hodnocení: 4,4
506 Kč 499 Kč

Krokoměr Spokey Moony 3D rozpozná běh od chůze. S pamětí na 7 dní si můžete porovnat vaše výsledky během týdne.

Spokey Rock

Spokey Rock

Hodnocení: 4
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krokoměr Spokey Rock počítá nejen kroky ale i vzdálenost a spálené kalorie. Rozpozná rozdíl mezi chůzí a během.

inSPORTline Digitální krokoměr Strippy II
990 Kč 690 Kč

Krokoměr s podsvíceným displejem, klasický hodinkový řemínek s přezkou, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k počítači přes USB.

Junso Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221A
396 Kč

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkci je použití nový 3-D digitální senzor pohybu.

Junso Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221
365 Kč

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkci je použití nový 3-D digitální senzor pohybu.

LiveUp Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý
168 Kč

Krokoměr LiveUp Easy Walk Je multifunkční zařízení fungující na principu mechanického senzoru počítající kroky chodce. Krokoměr Easy Walk disponuje vnitřním senzorem a softwarem na detekci a zaznamenání počtu kroků.

Junso Krokoměr Junso JS-206B
296 Kč

Krokoměr JUNSO JS-206B Je základním modelem od výrobce JUNSO. Vybaven je všemi potřebnými funkcemi jako je měřením počtu kroků a vzdálenosti, měření času chůze a počet spálených kalorií.

Olympia Krokoměr Olympia 3D 90071
818 Kč

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh).Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkce je použití nový 3-D digitální senzor pohybu. Při načítání kroků a vzdálenosti se automaticky měří čas.

Junso Krokoměr Junso 3D JS-218
310 Kč

Krokoměr Junso 3D JS-218Profesionální digitální krokoměr – pedometr JUNSO JS-218 s 3D senzorem nabízí na 2-řádkovém podsvíceném displeji měření počtu kalorií, hodiny a kalendář, počítání spálených kalorií, měření překonané vzdálenosti, měření času chůze, průměrnou rychlost, aktuální frekvenci krok…

Junso Krokoměr Junso + teploměr JS-208B
340 Kč

Krokoměr JUNSO + teploměr JS-208B: digitální krokoměr – pedometr s teploměrem – dvou řádkový displej – měření počtu kroků – počítání spalených kalorií v kcal – měří překonané vzdálenosti – měření času chůze – hodiny – telpměr okolní teploty – tlačítka Mode, Start/Stop, Reset rozměr: 64 × 40 × 34mm

Olympia Krokoměr Olympia JS-300B 90062
393 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krokoměr Olympia JS-300B 90062Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze, nordic walking, běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný.

Krokoměry

Krokoměr vybírejte podle využití. Chcete aktivně hubnout nebo pracujete na lepší kondici? Pak potřebujete profesionální krokoměr. Pro pohodlné měření postačí krokoměr v hodinkách.

Funkce krokoměru

Krokoměry zaznamenávají došlápnutí a připočítají krok. Podle údajů dále počítají ostatní hodnoty.

  • Měření počtu kroků – s automatickým nebo ručním nulováním
  • Měření celkové vzdálenosti – přepočtem podle ukazatele celkových kroků
  • Energetický výdej – počet spálených kalorií

Pokročilé funkce krokoměrů

Profesionální krokoměry nebo nejpřesnější krokoměry mají základní funkce rozšířené o řadu užitečných doplňků jako např.: měření srdečního tepu, měření tělesného tuku, stopky, nastavení aerobní zóny, měření spánku, paměť, zaznamenání trasy a denního cíle a mnoho dalšího.

Jak vybrat krokoměr

  1. Na co chcete krokoměr využít? Zlepšení kondice, profi využití, redukce hmotnosti apod.
  2. Jakou odolnost krokoměru potřebujete? Zvolit můžete odolnost proti prachu, otřesům, vodě.
  3. Jak často budete krokoměr používat? Pro častější použití se hodí lehký připínací krokoměr.

Krokoměr na krk, na ruku nebo jako klip

  • Krokoměry na zavěšení – profesionální krokoměry, přesné měření, s páskem na krk
  • Krokoměry na klip – k uchycení za opasek nebo k připnutí na oděv
  • Krokoměr v chytrých hodinkách – součást funkcí chytrých hodinek nebo fitness náramku

Jak funguje krokoměr v chytrých hodinkách

V chytrých hodinkách může být krokoměr jako doplňková funkce. Smartwatch ale upozorňují na SMS, umožňují volání nebo přehrávají hudbu, výdrž baterie je proto mnohem nižší.

Náramkový krokoměr

Náramkový krokoměr se skládá z přístroje krokoměru a několika módních nebo barevných pásků. Ty můžete libovolně měnit. Krokoměr je pak i atraktivním doplňkem.

Krokoměr pro seniory

Pro seniory je nejvhodnější krokoměr v podobě hodinek s jednoduchým ovládáním a velkým displejem.

Nejpřesnější krokoměr

Nejpřesnější krokoměr je ten, který je schopný zaznamenávat kroky technologií 3D měření, například i při stoupání do schodů. Zároveň odliší jízdu v autě v nerovném terénu od kroků nebo běhu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krokoměry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krokoměry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krokoměry akce.