Silit Pánev vysoká 20 cm Salto 2620623301

Hodnocení: 5 5 hodnocení Značka: Silit Náš kód: 492145

Doprava zdarma

Silit Pánev vysoká 20 cm Salto 2620623301

Univerzální pánev Salto o průměru 20 cm, která je vhodná pro všechny typy ohřevu včetně indukce. S výjimečným povrchem CeraProtect® s nulovým obsahem zdraví škodlivých látek PTFE a odolností až do neuvěřitelných 400°C. Celý popis

1399
5 5

1 399 Kč včetně DPH
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

2 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

ok

Hodnocení: 5
  • Bedřich J., Praha 9

Velmi dobrá kvalita a výborné do kuchyně, snadná údržba i vynikající kvalita pokrmů z této pánve. Všem doporučuji, vlastním tyto pánve i jiných průměrů, taktéž bez výhrad.

Popis

Popis produktu

Silit Pánev vysoká Salto 2620623301

  • Pánev je vyrobena z hliníkové slitiny s revoluční nepřilnavou tvrdou vrstvou CeraProtect®, což je technologie tvrdého zapečetění povrchu čistě na minerální bázi absolutně bez PTFE zaručující tepelnou odolnost pánve až do 400°C, záruka na vnitřní povrch je 5 let pro zaručeně zdravé vaření.
  • Průměr pánve je 20 cm.
  • Vhodné pro přípravu jídel pouze s minimální potřebou tuku.
  • Žáruvzdorná rukojeť z nerezové oceli, masivní provedení.
  • Ultra pevná, odolná proti poškrábání.
  • Praktický otvor na zavěšení na konci rukojeti.
  • Velmi snadné čištění. Pánev stačí jen opláchnout a otřít.

Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce.

silit

Indukce: Nádobí pro indukci nemusí být speciální, potřebuje mít jen feromagnetické dno, protože pod sklokeramickou deskou je indukční měděná cívka a v ní vytváří vysokofrekvenční proud magnetické střídavé pole. Tak se rozkmitají molekuly kovu ve feromagnetickém dnu nádoby, to se zahřívá a od něj pak připravovaný pokrm. Indukční nádobí velmi dobře poznáte. Na jeho dně zespodu najdete grafický symbol cívky – několik vlnovek nad sebou, případně slovní označení Induction.

– Při vaření se šetří energie díky kratšímu ohřevu, ale také tím, že se varná zóna přizpůsobí velikosti nádobí, zahřívá se pouze dno. Indukce má tak více než 90 % účinnost, zatímco varné zóny sklokeramiky přibližně 60 % a plynu 50 %.

– Indukce má velikou výhodu v tom, že po sejmutí nádobí plotýnka končí ihned s ohřevem, není třeba manuální vypnutí. Cívka pod deskou prostě potřebuje „partnera“ pro elektromagnetickou indukci.

Sklokeramická deska: je rovněž úspora elektrické energie. Desky se rozdělují do několika stupňů, od běžných přes desky s high-light zónou až po desky s indukčním ohřevem. High-light je zóna na sklokeramické desce, kde dochází k velmi rychlému ohřevu. Zkrátí se doba vaření a rychleji reaguje na změnu teploty. Nejvhodnější nádobí pro tento druh vaření je nádobí se silným zabroušeným dnem. Může být z nerezu, smaltované i skleněné.

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Indukční ohřev ano
Plynový ohřev ano
Sklokeramický ohřev ano
Elektrický ohřev ano
Typ pánve univerzální
Průměry 20
Typ povrchu ostatní
Skleněné poklice ne
Mytí v myčce ano
Nepřilnavý povrch ano