Soundsation DHC-EB Kufr pro elektrickou baskytaru-30%
1 999 Kč

1 390 Kč

Výprodej

Kufr pro elektrickou baskytaru. Uzamykatelný, pevný kufr na baskytary typu modern. Modely Cort Action a Artisan Musicman a podobné. Není vhodný pro jazz bass a precision. Kufr potažený PVC je vyrobený ze dřeva, vnitřní polstrovaný prostor skrývá úložnou kapsu pro příslušenství.


Guardian CG-018-BA Kufr pro akustickou baskytaru-20%
1 990 Kč

1 590 Kč

Výprodej

Kufr pro akustickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.


Guardian CG-018-B Kufr pro elektrickou baskytaru
1 490 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.


Bespeco FOAM130BG Softcase pro elektrickou baskytaru
2 690 Kč

Softcase pro elektrickou baskytaru. Opravdu pevný avšak velmi lehký nástrojový softcase od renomovaného výrobce. Oproti klasickým dřevěným či plastovým kufrům má výrazně nižší hmotnost a větší tuhost. Kufr je vybaven praktickými schránkami na příslušenství.


Guardian CG-012-B Softcase pro elektrickou baskytaru
1 890 Kč

Softcase pro elektrickou baskytaru. Nové obaly značky Guardian z řady Featherweight kromě skvělé kvality materiálů a prvotřídního zpracování potěší také (jak již název napovídá) překvapující lehkostí, díky které jsou doslova jako pírko, ale váš nástroj přesto zůstává stoprocentně chráněn.


Guardian CG-044-B Kufr pro elektrickou baskytaru
2 790 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-044 VINTAGE HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-044 představují jednu z vyšších řad v nabídce této firmy, a tak Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to stále za velmi dostupnou cenu.


Guardian CG-020-B Pevný nástrojový kufr
2 200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný nástrojový kufr. Guardian patří mezi světové TOP výrobce obalů a pouzder na hudební nástroje. Jejich sortiment začíná u cenově nejpřívětivějších základních řad a jde napříč kvalitativním spektrem až po dražší hi-end produkty.


Ortega OABCSTD Kufr pro akustickou baskytaru
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro akustickou baskytaru. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.