Herget HG-008-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru-40%
490 Kč

294 Kč

Akce

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Vital jsou vyrobeny z odolného 420D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s osmimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.


Herget HG-G0010-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru-40%
250 Kč

150 Kč

Akce

Obal pro elektrickou baskytaru. Tyto obaly vyrobené z odolného hi-end 600D polyesteru poskytují nástrojům základní potřebnou ochranu. Na zadní straně obalu naleznete kapsu na zip, kam uschováte noty nebo drobnější příslušenství. Mobilitu obalu zajišťuje madlo s reflexními pruhy.


Soundsation SBG-30-EB Obal pro elektrickou baskytaru-30%
1 199 Kč

839 Kč

Akce

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal na baskytaru s třicetimilimetrovým polstrováním poskytne ochranu vašemu nástroji v každodenních situacích. Pro příslušenství nebo třeba i notebook poslouží čtyři kapsy na zip.


Soundsation DHC-EB Kufr pro elektrickou baskytaru-30%
1 999 Kč

1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro elektrickou baskytaru. Uzamykatelný, pevný kufr na baskytary typu modern. Modely Cort Action a Artisan Musicman a podobné. Není vhodný pro jazz bass a precision. Kufr potažený PVC je vyrobený ze dřeva, vnitřní polstrovaný prostor skrývá úložnou kapsu pro příslušenství.


Guardian CG-018-B Kufr pro elektrickou baskytaru
1 490 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.


Fender FB405 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
491 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady F405 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.


Soundsation PGB-5EB Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání pět milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.


Bespeco BAG130BG Obal pro elektrickou baskytaru
789 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 10mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.


Soundsation PGB-10EB Obal pro elektrickou baskytaru
690 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání deset milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.


Bespeco FOAM130BG Softcase pro elektrickou baskytaru
2 690 Kč

Softcase pro elektrickou baskytaru. Opravdu pevný avšak velmi lehký nástrojový softcase od renomovaného výrobce. Oproti klasickým dřevěným či plastovým kufrům má výrazně nižší hmotnost a větší tuhost. Kufr je vybaven praktickými schránkami na příslušenství.


Guardian CG-012-B Softcase pro elektrickou baskytaru
1 890 Kč

Softcase pro elektrickou baskytaru. Nové obaly značky Guardian z řady Featherweight kromě skvělé kvality materiálů a prvotřídního zpracování potěší také (jak již název napovídá) překvapující lehkostí, díky které jsou doslova jako pírko, ale váš nástroj přesto zůstává stoprocentně chráněn.


Guardian CG-018-BA Kufr pro akustickou baskytaru
1 990 Kč

Kufr pro akustickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.


Guardian CG-044-B Kufr pro elektrickou baskytaru
2 790 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-044 VINTAGE HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-044 představují jednu z vyšších řad v nabídce této firmy, a tak Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to stále za velmi dostupnou cenu.


Guardian CG-020-B Pevný nástrojový kufr
2 200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný nástrojový kufr. Guardian patří mezi světové TOP výrobce obalů a pouzder na hudební nástroje. Jejich sortiment začíná u cenově nejpřívětivějších základních řad a jde napříč kvalitativním spektrem až po dražší hi-end produkty.


Ortega OABCSTD Kufr pro akustickou baskytaru
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro akustickou baskytaru. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.