Guardian CG-018-BA Kufr pro akustickou baskytaru-20%
1 990 Kč 1 590 Kč

Výprodej

Kufr pro akustickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.

Soundsation DHC-EB Kufr pro elektrickou baskytaru
2 000 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. Uzamykatelný, pevný kufr na baskytary typu modern. Modely Cort Action a Artisan Musicman a podobné. Není vhodný pro jazz bass a precision. Kufr potažený PVC je vyrobený ze dřeva, vnitřní polstrovaný prostor skrývá úložnou kapsu pro příslušenství.

Bespeco BAG130BG Obal pro elektrickou baskytaru
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 10mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.

Bespeco BAG180BG Obal pro elektrickou baskytaru
1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 15mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.

Fender FB1225 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
2 190 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru typu Dreadnought z řady FE1225 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FB405 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
520 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady F405 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FB610 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
883 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly z řady Fender 610 představují stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného a nepromokavého 600D polyesteru.

Fender FB620 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
1 590 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady FE620 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FBT-610 Electric Bass Bag Tweed Obal pro elektrickou baskytaru
910 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly z řady Fender 610 představují stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného a nepromokavého 600D polyesteru.

GruvGear Kapsule for E-Bass Obal pro elektrickou baskytaru
10 170 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal pro elektrickou baskytaru. Kapsule je unikátní a revoluční obal pro akustické a elektrické strunné nástroje od firmy Gruv Gear a nabízí maximální pohodlí pro váš nástroj a drobné příslušenství.

Guardian ABS Electric Bass Case Kufr pro elektrickou baskytaru
2 290 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. Pevné kufry Guardian nabídnou nadstandardní ochranu vašeho nástroje při transportu nebo uložení, a to za velmi dostupnou cenu.

Tyto kufry jsou vyrobeny z odolného ABS plastu, který bez problémů unese váhu přes 100 kilogramů.

Guardian ABS Electric Bass Case Shaped Kufr pro elektrickou baskytaru
2 190 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. Pevné kufry Guardian nabídnou nadstandardní ochranu vašeho nástroje při transportu nebo uložení, a to za velmi dostupnou cenu.

Tyto kufry jsou vyrobeny z odolného ABS plastu, který bez problémů unese váhu přes 100 kilogramů.

Guardian CG-012-B Softcase pro elektrickou baskytaru
1 890 Kč

Softcase pro elektrickou baskytaru. Nové obaly značky Guardian z řady Featherweight kromě skvělé kvality materiálů a prvotřídního zpracování potěší také (jak již název napovídá) překvapující lehkostí, díky které jsou doslova jako pírko, ale váš nástroj přesto zůstává stoprocentně chráněn.

Guardian CG-018-B Kufr pro elektrickou baskytaru
1 490 Kč

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-018 ARCHTOP HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-018 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.

Guardian CG-020-B Pevný nástrojový kufr-25%
2 200 Kč 1 650 Kč

Výprodej

Pevný nástrojový kufr. Guardian patří mezi světové TOP výrobce obalů a pouzder na hudební nástroje. Jejich sortiment začíná u cenově nejpřívětivějších základních řad a jde napříč kvalitativním spektrem až po dražší hi-end produkty.

Guardian CG-044-B Kufr pro elektrickou baskytaru-20%
2 790 Kč 2 230 Kč

Výprodej

Kufr pro elektrickou baskytaru. GUARDIAN CG-044 VINTAGE HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-044 představují jednu z vyšších řad v nabídce této firmy, a tak Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to stále za velmi dostupnou cenu.

Herget Chic 050 ACB/BG Obal pro akustickou baskytaru
1 290 Kč

Obal pro akustickou baskytaru. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Herget HG-008-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Vital jsou vyrobeny z odolného 420D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s osmimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.

Herget HG-030-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
625 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Chic jsou vyrobeny z odolného, hi-end 600D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s desetimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.

Herget HG-G0010-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
250 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tyto obaly vyrobené z odolného hi-end 600D polyesteru poskytují nástrojům základní potřebnou ochranu. Na zadní straně obalu naleznete kapsu na zip, kam uschováte noty nebo drobnější příslušenství. Mobilitu obalu zajišťuje madlo s reflexními pruhy.

Herget Noble 060 BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
1 990 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití, a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Herget Noble 060 DEB/BG Obal pro dvě baskytary
2 890 Kč

Obal pro dvě baskytary. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Soundsation PGB-10EB Obal pro elektrickou baskytaru
690 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání deset milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.

Soundsation PGB-5EB Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání pět milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.

Soundsation SBG-30-EB Obal pro elektrickou baskytaru
1 200 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal na baskytaru s třicetimilimetrovým polstrováním poskytne ochranu vašemu nástroji v každodenních situacích. Pro příslušenství nebo třeba i notebook poslouží čtyři kapsy na zip.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kufry a obaly na baskytary.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kufry a obaly na baskytary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kufry a obaly na baskytary akce.