Armour ARM 1800C

Armour ARM 1800C

999 Kč

Armour ARM 1800C je povlak na klasickou (španělskou) kytaru ve velikosti 4/4 s masivním 20 mm polstrováním, které nabídne vašemu nástroji nadstandardní ochranu. Nabízí vynikající voděodolný materiál 1680D a k přenášení nástroje můžete využít ucho, ramenní popruhy, nebo jej můžete nosit na zádech.

Partner: CMI Music
Vortex GB130BG obal pro baskytaru

Vortex GB130BG obal pro baskytaru

679 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro baskytaru, 15 mm polstrování, materiál nylon 1600D, tři přední kapsy, zesílené švy a zip, zesílené držadlo se systémem snadného otevření, zesílené popruhy na záda, gumové nožky, barva černá.

PROLOK Mercury C obal pro klasickou 4/4 kytaru

PROLOK Mercury C obal pro klasickou 4/4 kytaru

549 Kč

Obal pro klasickou 4/4 kytaru, 5 mm polstrování, velká kapsa na příslušenství, zesílené švy a masivní zip s patentovaným systémem, zesílené držadlo, dva nastavitelné popruhy na záda, reflexní pruh pro ochranu chodců, barva černá.

Gator GL-APX

Gator GL-APX

1 960 Kč
1 890 Kč

Lehké pouzdro z tuhého polystyrenu EPS pro kytary typu APX. Perfektní kompromis mezi pevným kufrem a lehkým polstrovaným obalem.

Ritter Obal na basovou kytaru Ritter RGP5-B, modrá

Ritter Obal na basovou kytaru Ritter RGP5-B

1 230 Kč

Serie RGP5: vyrobeno z kvalitního voděodolného polyesteru ● 20mm polstr (kombinace 5mm měkkého polstru a 15mm polstru s vysokou hustotou) ● kvalitní voděodolný polyester ● originální design ● dvoubarevné provedení ● subtilní reflexní nášivky ● komfortní polstrované držadlo

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kufry a obaly na kytary.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kufry a obaly na kytary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kufry a obaly na kytary akce.