BOSS BGD-01 Kytarová kosmetika
259 Kč

Kytarová kosmetika. BGD-01 je kytarový čistič bez agresivních chemikálií, které by mohly poškodit povrch vašeho nástroje. Bezpečně odstraňuje pot, nečistoty a mastnotu. Vhodné pro každodenní použití. Složení bez silikonu a vosku nezanechává stopy. Vyrobeno v USA. Balení 118 ml. 

Soundsation #1 Kytarová kosmetika
209 Kč

Kytarová kosmetika. Čistič/leštěnka na bázi přírodních vosků vhodný pro těla hudebních nástrojů. Lze nanášet na dřevěné, kovové i plastové povrchy. Balení obsahuje 118 ml roztoku.

Bigbends Nut Sauce Bench-Luber 6 ml Kytarová kosmetika
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarová kosmetika. BIG BENDS BENCH LUBER
Bench Luber patří do řady přípravků Nut Sauce, tedy rubrikantů pro nulté pražce a kobylky, které používají profesionální hudebníci i kytaroví technici po celém světě.

Bigbends Encore Scratch Remover 8 Kytarová kosmetika
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarová kosmetika. BIG BENDS ENCORE SCRATCH REMOVER
Encore Scratch Remover je přípravek vhodný pro odstranění drobných vrypů, škrábanců, odřenin a dalších poškození laku. Je schopný navrátit Vašemu nástroji vzhled, jaký měl na konci výroby v továrně.

BOSS BDC-01 Kytarová kosmetika
129 Kč

Kytarová kosmetika. Kvalitní hadřík z mikrovláken k bezpečnému čištění povrchu nástrojů a vybavení. Je vysoce absorbční a nezanechává stopy po čističi.

Ortega OWPSC-FMA Pickguard
330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pickguard. Pickguard ze dřeva fládrovaného javoru vhodný pro sopránové a koncertní ukulele (a obecně nástroje s průměrem ozvučnice 55 milimetrů). Snadno jej pomocí oboustranné samolepící pásky připevníte k tělu nástroje bez potřeby užití dalších lepidel.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kytarová údržba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kytarová údržba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kytarová údržba akce.