Kinsman KGS Dual Stool Kytarová stolička
1 490 Kč

Kytarová stolička. Inovativní kytarová stolička skvěle poslouží pro domácí i koncertní účely i díky integrovanému nástrojovému stojanu. Stojan je potaženou měkkou pěnou, která dokonale ochrání váš nástroj, a disponuje také držákem krku pro dokonalou stabilitu.

Soundsation SFS-100 Kytarová podnožka
219 Kč

Kytarová podnožka. Tato kytarová podnožka je vhodná při hraní na kytaru a další hudební nástroje. Pomáhá ke správnému držení nástroje i těla, čímž lze předejít mnoha zlozvykům i zdravotním problémům. Je možné ji nastavit do 4 poloh.

Guitto GFR-01 Guitar Foot Rest Kytarová podnožka
279 Kč

Kytarová podnožka. Skládací kytarová podnožka vám zajistí pohodlné a pevné držení nástroje. Protiskluzová guma udrží vašeho chodidlo v klidu, výšku podnožky si poté nastavíte dle vašich potřeb a preferencí pomocí šesti drážek.

AMS ASS 200
219 Kč

Podnožka pro kytaru, 4 nastavitelné pozice, gumový neklouzavý povrch, rozměr základny 250 × 105 mm, nastavitelná výška 120 až 240 mm, hmotnost 700 g.

Bespeco BP22N Kytarová podnožka
359 Kč

Kytarová podnožka. Kytarová podnožka, která pomůže vylepšit techniku hry jak dětským, tak i dospělým kytaristům. Nabízí několik stupňů nastavení výšky a díky kovové základně s protiskluzovou úpravou i skvělou stabilitu.

GEWA Footrest Black Kytarová podnožka
189 Kč

Kytarová podnožka. Tato kytarová podnožka je vhodná při hraní na kytaru a další hudební nástroje. Pomáhá ke správnému držení nástroje i těla, čímž lze předejít mnoha zlozvykům i zdravotním problémům. Je možné ji nastavit do 4 poloh.

K&M 14640 Guitar Footrest Featherweight Kytarová podnožka
249 Kč

Kytarová podnožka. Kompaktní a ultra lehká kytarová podnožka je vyrobena z hliníku, váží tedy pouhých 300 gramů. I přesto se podařilo docílit extrémní stability, díky které se jedná o ideální doplněk pro cvičení doma i na cestách.

K&M Guitar Footrest Kytarová podnožka
299 Kč

Kytarová podnožka. Stabilní a nastavitelná kytarová podnožka je vyrobena z pevné oceli. Plastové prvky zabraňují klouzání a podnožka umožňuje výškové nastavení v rozmezí 119 až 250 milimetrů.

Ortega OWFS-1NT Kytarová podnožka
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarová podnožka. Dřevěná kytarová podnožka. Pět výškových nastavení. Hladký povrch.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kytarové podnožky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kytarové podnožky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kytarové podnožky akce.